Epizoda 8 (S02E08) (epizoda)

Drama / Krimi / Thriller / Komedie / Dobrodružný / Romantický

Velká Británie, 2019, 20 min

Předloha:

Charles S. Forsman (komiks)

Scénář:

Charlie Covell

Hudba:

Graham Coxon

Producenti:

Jenny Frayn

Kostýmy:

Emma Rees
(další profese)

Komentáře uživatelů k epizodě (8)

 • bart_
  *****

  Finální rozlučka v černohumorném stylu Big Lebowskiho. Tak snad na viděnou u třetí řady.(11.11.2019)

 • Necrotongue
  *****

  Finální epizoda druhé sezóny a zřejmě i celého seriálu se tvůrcům vcelku povedla. Velkým kladem pro mě byla absence Bonnie, oba hlavní hrdinové tak dostali dostatek prostoru, takže jsem si mohl užít návrat pachatelů na místo činu i rozptýlení otcova popela. 5*-(28.1.2020)

 • Dr. Hawkeye
  ****

  Moc hezký závěr. Nebo to nebyl závěr a můžeme se těšit na třetí sezónu? Obecně mi tato druhá přišla temnější, vážnější, ale zároveň o něco nevyrovnanější. To ale nic nemění na faktu, že jsem ji zhltnul za jedno odpoledne...(23.1.2020)

 • ALIENka_
  ****

  Moc sice nejsem na takový ty šťastný romantický konce, ale jo, tady jsem ráda, že to skončilo tak, jak to skončilo. Upřímně doufám, že už žádná další série nebude a Netflix mi tedy nezprzní další dobrej seriál. Takhle to už je skvěle zakončený, a už to nechte odpočívat prosím, nechci na tenhle seriál vzpomínat s pachutí na jazyku. Hodnocení: 8/10(6.4.2020)

 • Trevor
  **

  Absencu Jonathana Entwistla je cítiť v celej sérii a rovnako tak aj v poslednej epizóde. Bohužiaľ seriál už neponúkol tak výborný dej ako tomu bolo v prvej sérii a pochopiteľne má teraz vyššie čísla, keďže fanúšikovia ktorý si k postavám vybudovali bližší vzťah tento záver privítali. Ako nestranný fanúšik som si prvú sériu vychutnal, v druhej mi to pripadá už skôr ako bad romance Ale vďaka aj za to.(6.11.2019)

 • leo430
  *****

  Výborný závěr.. Co jinému k tomu říct.. Ani nevím jestli potřebuji 3. sérii.. Já jsem spoko :)(15.5.2020)

 • LachtanShows
  ****

  Všechno jednou končí a já jsem rád, že se svého závěru dočkal i tento seriál, u něhož jsem nedoufal ani v řadu druhou. Ta ale odstartovala tak napínavě, že jsem za ni nemálo vděčný. Na její vyvrcholení se ale již nikdy nesmít navázat, jedině by jej to poškodilo.(30.11.2019)

 • Tobias18
  ***

  60%.(2.2.2020)