poster

Vánoční svatba sněhuláka Karla

 • anglický

  Charlie the Snowman’s Christmas Wedding

  (festivalový název)

Animovaný / Loutkový / Krátkometrážní

Česko, 2017, 12 min

Režie:

Petr Vodička

Scénář:

Petr Vodička

Kamera:

Jakub Halousek

Producenti:

Radim Procházka

Střih:

Lucie Haladová

Zvuk:

Marek Musil
(další profese)
Nastala chyba při přehrávání videa.
 • Slarque
  ***

  Povedený animovaný příběh vánočních ozdob na jednom stromku. Provedení mi přišlo lepší než samotný příběh, ale i tak na dvanácti minutách velmi slušná práce (70%).(25.12.2018)

 • Enehy
  *

  Opravdu bylo nutné vybrat tento film do festivalové soutěže??? Ten film má úplně kýčovitou zápletku asi tak milionkrát zpracovanou v různých podobách. Autor se pokusil o oživení klasické animace, ale bohužel ji jen podtrhl nekvalitním scénářem a stupidním humorem. Je to tak mělké, až jsem se v kině styděla. Ta jedna hvězdička je za čas a energii, která ale mohla být věnována něčemu užitečnějšímu.(2.5.2018)

 • Renfield
  ****

  Pěkný vánoční kraťas, o dobrodružné cestě ozdob po a kolem stromku. Loutky, nebo ozdoby jsou většinou opravdu krásné, snad až na kýčovitou hvězdu, ale ta být musela. Ve filmu je několik opravdu povedených hlášek a postav, jenž si nelze nezapamatovat. 75%(10.1.2018)

 • Gemini
  ****

  Hlavní osa příběhu je samozřejmě sázka na jistotu, ale jednotlivé vtípky po cestě, využívání vánočních rekvizit, a hlavně snaha evokovat starou českou školu stop-motion animace, dělají z téhle jednohubky velmi příjemnou a zábavnou záležitost. 70%(31.12.2018)

 
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace