Reklama

Reklama

Malá mořská víla

  • Česko Elixír života (více)
Trailer 1

Mladý novinář Cam nalézá lásku a zároveň lék pro svou nemocnou neteř v jednom akváriu v cirkuse. K získání přízně mořské panny mu ale v cestě stojí zlý čaroděj... (TV Prima)

Videa (1)

Trailer 1

Recenze (16)

marrjaana 

všechny recenze uživatele

Nebudu řešit SGI a výkony herců ve vedlejších rolích. Ustřední trojice byla za mě obsazena velmi pěkně. Jen mi tam nesedělo obsazení záporáka a jeho pochopa. A "akční" scény (ano vím, že je to pro děti, ale když už tam tu akci dají, tak ji nemusejí až tak okatě flákat ne?). A co mě mrzelo, že na to jak byla zápletka zajímavá ji scénář celkem dost pohřbil :/ Ale i tak jako pohádkofil jsem byla celkem uspokojena a ve srovnání s jinými věcmi je to ještě celkem dobré. (Kdyby se hodnotilo na procenta, tak dávám takových 55) ()

ARI50 

všechny recenze uživatele

Příběh okolo cirkusu není špatný ale nedokáže si vybudovat atmosféru aby člověk měl zájem i když novinář i k lásce cestu si najde protože Poppy je krásna tak film je normální podívaná protože ani v pohodě malá sestra moc nepřidá. Myslím si že mohly vytřiskat mnohem víc. ()

Reklama

Unn 

všechny recenze uživatele

Nakonec vcelku milá pohádka. Svoje kouzlo to mělo a malým fanynkám mořských vil se bude určitě líbit. Hlavní herečka je příjemná a efekty kolem ní se mi líbily. Většina tvůrců je téměř neznámá a je to tedy na pohádce dost cítit a některé scény působí dost lacině a herci těžkopádně. Jediná výraznější herečka je Shirley MacLaine, ale to moc nepomohlo. No, je to tak napůl cesty, za tři. ()

oveckaoa 

všechny recenze uživatele

Nechápu tady ten hating jako chápu,že to netočil Disney má to své chyby, ale zase těch 41 procent co to má aktuálně si to nezaslouží jsou daleko horší filmy co mají daleko více procent a jsou horší. Bohužel to kazí zhruba posledních 15 minut, které vypadají tak blbě jako v nějaké levné fantasy do té doby je to, ale milý koukatelný film s sympatickými postavami. Chtěl jsem dat 80 procent, ale ty triky na konci to podělaly tak 20 stahuji dole. ()

flanker.27 

všechny recenze uživatele

Kdybych byl malá copatá holčička, co si hraje na malou mořskou vílu, asi bych dala o mocinky větší hodnocení. Bylo to hezoučké a takové jako nešťastně romantické. Jen jsem nějak nepochopila, proč asi ve dvou třetinách filmu najednou říkali něco o vaginální suchosti. Myslím, že to je, když je mořská víla moc dlouho na suchu, ale zeptám se na to maminky, abych to pak mohla holkám v družině vysvětlit. ()

Galerie (8)

Reklama

Reklama