Reklama

Reklama

Slasher - Kat (2016) (série)


Kdo zasévá své sobectví (S01E06)

(epizoda)
  • Kanada The One Who Sows His Own Flesh (více)

Obsahy(1)

Tom Winston odhaluje zneklidňující informace o Sářině minulosti a Vaughn se snaží za cenu velkých obětí skrýt pravdu o té své. (Netflix)

Recenze (3)

helraiser 

všechny recenze uživatele (k tomuto seriálu)

Hodně luxusní díl, který se točí okolo šerifa a jeho příběh je zatím úplně nejlepší. Prozatím nejlepší díl série ve kterém se ze šerifa vyklube úplně ten největší šmejd z městečka a jeho konec je též velmi povedený. Hodně silný díl s poměrně šťastným koncem. Seriál má čím dál větší grády a to je jedině dobře. ()

choze 

všechny recenze uživatele (k tomuto seriálu)

Silný díl, točící se kolem šerifa (který se působivě odkopal) a unesené Ariel. Jen ta hrdinka, co se pořád potlouká všude sama a beze zbraně, je pořád na facku. ()

Reklama

Trevor 

všechny recenze uživatele (k tomuto seriálu)

Ariel sa pokúsi s Jakeom od Iana újsť. Kedže Cam a Sarah neprestávajú s vlastným pátraním po Katovi prostitútka Marjorie sa čoraz viac zamotáva do svojich lží a tak jej Ian prinesie smrteľnú dávku drog. Sarah Ianovi naznačí, že ďalšou obeťou Kata by mohol byť práve únosca Ariel. Opäť zaujímavý spôsob potrestania hriešnika, útek Sarah z rúk Iana trochu pokazil dojem z výbornej epizódy. Na imdb má seriál o 15% viac oprávnene. ()

Galerie (1)

Reklama

Reklama