Nelegální obchod

• Velká Británie General Commander (více)

Jihovýchodní Asie je překrásná země plná skvělých lidí, kultury, spirituality a měst pulsujících životem, ale pod tou krásnou fasádou se ukrývá nepřátelská temnota, špína, prostituce, otroctví, drogy a zkorumpovaní úředníci. Vyznamenaný agent CIA Jake Alexander se plně věnuje mýcení zločinu v jihovýchodní Asii jednak proto, že je zvyklý pracovat naplno, jednak proto, že si svůj nový domov zamiloval. Při misi, jejímž cílem bylo zastavit organizaci obchodující s lidskými orány, přijde Jake o důležitého člena týmu Zacha Stevense, který byl při pokusu o infiltraci zabit. Když o tom Alexander podá hlášení, jeho dlouhodobý řídící důstojník Jessica Thompsonová ho informuje, že případ obchodníka s orgány je v důsledku této nešťastné události uzavřen a jeho tým bude převelen do jiné části světa.Alexander a členové jeho týmu, frustrovaní z toho, že vrah unikne spravedlnosti, se dohodnou, že se případu nevzdají, dokud Stevensova vraha nedostanou. Protože nechtějí být přeřazeni, rozhodnou se dát u CIA výpověď a vytvořit jakousi ochranku financovanou Alexanderovou starou přítelkyní, ruskou miliardářkou Katjou Sokolovou žijící v Hongkongu. Sokolová souhlasí, že bude operaci financovat výměnou za svou ochranu a bezpečnost. Se zdroji Sokolové má tým k dispozici všechno, co potřebuje, aby předal zločince spravedlnosti, a nemusel se starat o zásady, pravidla a předpisy CIA. Jakmile je tým nezávislý, neústupně zločince pronásleduje a je odhodlán použít všechny prostředky. (Filmbox)

walkingdead

Fakt mě mrzí, jak to se Seagalem dopadlo, protože jeho starší filmy jsem během dospívání v devadesátkách žral. Teď už je to čím dál tím větší křeč a měl by jít radši do důchodu. Nebo když nechce do důchodu, tak ať jde hrát malé role směšných tlusťochů v béčkových komediích, ale ať se už vysere na akci. V podstatě je z něj už jen jméno, které se na plakátě k filmu objeví jen proto, aby to vůbec někdo zaplatil. Všechny jeho filmy z posledních let mají jednu věc společnou - šílená nuda, sledovat to až do konce je utrpení. ()

johnsnow

Pišta si povedal, že bude lepšie ak bude mať okolo seba tým čo bude robiť väčšinu práce a on tomu bude šéfovať a trošku sa do akcie zapojí. Výborný nápad, fakt bez srandy si myslím, že tadiaľ vedie cesta ako sa môže aj vyžratý ukázať v dobrom svetle. Avšak to by okolo seba nesmel mať bandu kokotov a síce jebavých, ale zato sprostých pičí. Máme tu akčnú scénu na začiatku, tam chcípne jeden z týmu, oni ho potom oplakávajú, nadávajú na záporáka, no proste sa udeje hovnisko a až v závere dôjde ďalšia akcia. Obe sú nič moc, zvuky zbraní sú otrasné, a Seagal je tu v podstate na to aby štekal rozkazy a na konci za 15 sekúnd, kde prevažuje dablér urobil jeden súboj. No proste slabota. Ale koniec bol dobrý, teda ak bol pravdivý. 2* a toto viackrát vidieť nemusím. ()

martins

Bohužel další zklamání. Jednu hvězdu z nostalgie za Seagala. Za posledních deset let jsem si nechal jediný film, Naprostá sebedůvěra, s výjimkou záporné postavy v Machete jediný koukatelný S. film ()

Kushina

Opět přehnaně divoká a zmatečná seagalovka. Technika jak od mimozemšťanů, Seagal nesmrtelný a příběh nudný a neucelený. Takže nuda nuda a zase nuda. Už aby se zase zase začaly točit filmy, co dávají smysl. 30% ()

PeteBuck

Neviem, čo ma to v poslednej dobe draplo, pozerať Seagalove filmy z poslednej dekády, asi potrebujem po šichte plnej problémov proste vypnúť a sústrediť sa na niečo jednoduché. Toto ale bola strašná nuda. Čo z toho, že sú tu pekné zábery na krajinu, kde sa to odohráva? Na začiatku trochu akcie, potom 40 minút fňukania a trepania blbostí a zakonči sa to nič moc akciou. Steven sa tu pobije dvakrát a ešte k tomu je takmer prd vidieť. Sranda bola, že nebolo 5 minút, aby sa neskákalo zo štátu do štátu, či rovno z kontinentu na kontinent. A tak máme more prestrihov, flashbackov, 5 minút ste v Kambodži, potom dve minúty v New Yorku, 3 minúty v Manille, atď. Vďaka bohu, že sa to neodohráva zasa v Bulharsku, lebo týmto trpeli všetci (Willis, Van Damme, Seagal, dokonca aj týpci z Expendables). Toto proste nie. A agenti CIA, ktorí bojujú proti organizovanému zločinu? Nedajte sa vysmiať. Toto títo chlapíci nikdy nerobili. Mám ten dojem, že scenár robil extrémne naivný a sfetovaný študent filmárčiny v prvom ročníku. ()

karlvonarbei

Tato ""seagalovka" není tak příšerná jako filmy s Norrisem v 80. letech, ale věřit tomu, že agenti CIA by se kdy mohli jen tak sbalit a založit si vlastní agenturu, to je opravdu již přes čáru.Určitě však lepší, než většina české produkce za posledních 30 let, ač film trpí všemi možnými neduhy amerických tv seriálů současnosti.Jen dotaz, pokud někdo dává jen 15%, což ani nemůže při soustavě rozpětí 1-5 hvězdiček, jak by u stejně odhodlaného recenzenta - amatéra dopadli všechny ty "slasti" s různými Liškami, Polívkami, nyní Dykovými či Issovými - Onříčkovými, tak to se raději snad vůbec nebudu dotazovat :-) ()

SNCIS

Obsahuje spoilery: Steven Seagal vede partu sympatických herců... O co zde jde? Jeden z členů týmu je na začátku zastřelen. Pak se na něj vzpomíná a nějakých 40 minut se oplakává. Poté se tým sjednotí a jde se na pomstu. Seagal tu jde proti lidem, kteří obchodují s životními orgány. Zpracování na pohodu, ale jsou lepší novodobé seagalovky. - 60%. ()

martin2702

Je to fakt tragédie tenhle film herci trapný sem tam pěkný ženský Seagal už je na prt připomíná my Willise akorát Willis už to má v prdeli nějaký hraní ale ze Steven spadne na takové dno to se nevidí hold už je jiná dobra ale Steven je jeden z mých hrdinů kterým sem fandil prorad je dobrý ale vybírá si na hovno filmy 10% nuda ()