Vražda naslepo (E04) (epizoda)

Krimi

Slovensko, 2018, 50 min

Komentáře uživatelů k epizodě (2)

Detektív Dušo vraj trčal v trezore Markízy strašne dlho, čo naznačuje, že mu televízia neverila. V skutočnosti to však vôbec nie je zlé. Papierovo to možno pôsobilo zle, ale sfilmované je to svižné a celkom zábavné. Nemám v láske slovenské seriály, nemám v láske Bártu, Nogu a ani Radevu, ale toto ma proste baví. Po stránke scenára to skutočne nie je žiadny zázrak, ale „dedinská“ atmosféra je originálna a osviežujúca, popletené duo policajtov by bolo megatrápne, keby nebolo tak dobre obsadené/zahraté a dokonca i ústredný Dušo pôsobí uveriteľne (nerád vám ničím vaše predstavy o slovenských týpkoch z kriminálky, ktorých si zrejme predstavujete ako Davida Carusa z CSI Miami, ale mnohí vyzerajú podobne, ako Dušo – v tom zmysle, že by ste to do nich nikdy nepovedali).(4.2.2018)

• Jard

Myslím si, že seriál Detektív Dušo sa "konečne" dostal na konštantnú úroveň, ktorá je žiaľ na dobrý seriál v tomto prípade slabá. Epizóda "Vražda na slepo" nič nezobrala, ale ani nič nové nepriniesla. 25%(5.2.2018)