Bad News (E01) (epizoda)

Drama

Velká Británie, 2018, 1 h 3 min

 • evulienka3
  ****

  Zatiaľ sa idem tváriť rezervovane, uvidím, čo bude ďalej...(15.5.2018)

 • choze
  ****

  Takhle nějak by vypadal SHERLOCK bez Watsona a bez detektivních zápletek aneb Cumberbatch fetuje, Cumberbatch má absťák, Cumberbatch fetuje... a u toho samozřejmě nihilisticky a sarkasticky hláškuje a herecky řádí. I když mám Cumberbatche v oblibě, je to pro mě trochu málo.(22.5.2018)

 • ScarPoul
  ****

  Cumberbatch v hereckej kreácií na ktorú u neho nie sme zvyknutý. Napriek šialenosti je tu veľa zábleskov potenciálu a hlbšej traumy, ktorá mi príde natoľko zaujímavá že sa chcem dozvedieť viac. Drogy - väčšinou používané ako down prvok vo filmoch a seriáloch s depresívnych presahom je v tomto prípade zobrazený tak trošku funny. Funguje to. Má to tempo a zaujímavé postavy. Som zvedavý na ďalšiu časť.(15.5.2018)

 • Matty
  *****

  „What's the point of a fucking window if you can't jump out of it?“ V jiném rozpoložení by mi možná vadilo, jak moc na efekt je to celé udělané a že jde v podstatě o „quaalude scénu“ z Vlka z Wolf Street roztaženou na hodinovou stopáž, ale momentálně mi Melrose svou temností, nihilismem a cynickým humorem přesně padl do noty a nemůžu se dočkat pokračování. Cumberbatch je krom toho v nejlepší formě, styl přesně odpovídá tomu, jak moc/málo je protagonista střízlivý a co se mu zrovna honí hlavou, tempo prakticky nepolevuje a hudební doprovod tvoří skvělé písničky jako „Wild World“ od Cata Stevense.(13.5.2018)

 • emma53
  ***

  Mno, tak jsem zvědavá na další díly, co přinesou, protože pilot mě nějak extra nenadchnul. Žánrově jsem asi trochu mimo, protože jako drama bych to nespecifikovala a když tak střihnutý černým humorem, nevím. Benedict je jinak jednička, o tom žádná.....z obrazu se nehne snad ani na minutu a jede jak dráha...(15.5.2018)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace