Arizona

Komedie / Thriller

USA, 2018, 83 min

"sochoking" má pravdu, celé se to nese v duchu Farga a věřím, že kdyby to bratři Coenovi vzali do svých rukou bylo by to o level lepší. Takhle je to takové divné, nedotažené. Škoda, protože dobrých černých komedií není nikdy dost. A dvakrát škoda, protože miluju ty nápady, kdy jedna nešťastná náhoda nastartuje řetězec událostí a už se nedá nic dělat, jen přidávat další a další. Rozporuplné. 3 a půl *(22.10.2018)

• solisoli

Spájať thriller s komédiou, by som nenazval tým najvhodnejším riešením. Pre tento príbeh to rozhodne platí v plnom rozsahu. Začína tu prevládať až tak neforemná komickosť, voči napätiu, ktoré svojim dojmom drastickosti sa vymyká pseudonymu žánrov. Svojim snaživým spádom deju sa aj tak nič nevyrieši. Navyše trápne bečkové obsadenie.(14.1.2019)

• Milky.

Achjo....už dlouho jsem neviděl něco tak stupidního. Pro někoho to může být guilty pleasure, pro někoho oddychový úlet, pro mě to byla prostě pyčovina. Postavy se chovaly jako naprostí retardi, pokaždé když někdo něco udělal, měl jsem chuť chytnout se za hlavu, jací idioti to jsou. Scénář stupidní, postavy stupidní, vlastně uvažuju, co tam stupidního nebylo. Tak možná občas jsem se zasmál tomu ujetému humoru, ale to je tak všechno. Chtěl jsem dát 1*, ale nakonec nedám ani tu. Zbytečná hodina a půl.(22.9.2018)

• Gilmour93

Satelit uprostřed pouště, ve kterém je tolik obyvatel, že na každého vychází jedna ulice. A po něm korzuje realitní krizí rozhozený Danny McBride, co se svým revolverem, který má hlaveň skoro tak dlouhou jakou měl revolver Nicholsonova Jokera, tyhle stavy snižuje.. Anotace bohužel vypadá mnohem líp než konečný výsledek, neboť nápaditost tvůrců připomínala jižní Arizonu. Vyprahlá a pustá.. Jediná dvě pozitiva jsou, že si krátká stopáž nesnažila nic nalhávat a chrochtavý magnát Rogen dostal rychlou výpověď..(18.1.2019)

• ScarPoul

Myslím si že ani sám film nevie čím by mal byť. Či viac komédiou alebo thrillerom. Dannyho mám rád. Ale toto je ten typ postavy, ktorý mu nesedí. Príliš lineárne. Bez nápadu. Možno v pomerne zaujímavom prostredí ale tempo je strašne pomalé aj napriek tomu že sa tam stále niečo deje. Čakal som že to bude chuťovka a mal som problém to dopozerať. Z týchto filmov som už dávno vyrástol.(3.10.2018)