Arizona

Komedie / Thriller

USA, 2018, 83 min

• Marze

Filmů s názvem Arizona je více (western...), ale tato satira s nádechem noir není ani zábavná, ani vzrušující. Rosemary DeWitt by si zasloužila lepší scénář. Arizona je stejně prázdná jako pouštní krajina okolo. Přitom začátek vypadal velice slibně, protože téma tzv. zelených vdov se týká i České republiky(3.12.2018)

Temný černohumorný Thriller s vynikajícím magorem Danny McBridem odehrávající se počas bytové krize v roce 2009. Danny McBride si jde stěžovat realitnímu agentu, kvůli prodeji svého bytu ovšem dojde k nehodě a vraždě zároveň a roztočí se kolotoč plný mrtvol, kde všichni zemřou neštastnou náhodou. Je to nečekaně příjemně krvavé i hezky vtipné, McBride hraje šílence na jedničku, takže jako oddechovka na zabití nudného večera film posloužil dostatečně, o víc se ani nesnaží. 65%(22.10.2018)

• ScarPoul

Myslím si že ani sám film nevie čím by mal byť. Či viac komédiou alebo thrillerom. Dannyho mám rád. Ale toto je ten typ postavy, ktorý mu nesedí. Príliš lineárne. Bez nápadu. Možno v pomerne zaujímavom prostredí ale tempo je strašne pomalé aj napriek tomu že sa tam stále niečo deje. Čakal som že to bude chuťovka a mal som problém to dopozerať. Z týchto filmov som už dávno vyrástol.(3.10.2018)

• Milky.

Achjo....už dlouho jsem neviděl něco tak stupidního. Pro někoho to může být guilty pleasure, pro někoho oddychový úlet, pro mě to byla prostě pyčovina. Postavy se chovaly jako naprostí retardi, pokaždé když někdo něco udělal, měl jsem chuť chytnout se za hlavu, jací idioti to jsou. Scénář stupidní, postavy stupidní, vlastně uvažuju, co tam stupidního nebylo. Tak možná občas jsem se zasmál tomu ujetému humoru, ale to je tak všechno. Chtěl jsem dát 1*, ale nakonec nedám ani tu. Zbytečná hodina a půl.(22.9.2018)

"sochoking" má pravdu, celé se to nese v duchu Farga a věřím, že kdyby to bratři Coenovi vzali do svých rukou bylo by to o level lepší. Takhle je to takové divné, nedotažené. Škoda, protože dobrých černých komedií není nikdy dost. A dvakrát škoda, protože miluju ty nápady, kdy jedna nešťastná náhoda nastartuje řetězec událostí a už se nedá nic dělat, jen přidávat další a další. Rozporuplné. 3 a půl *(22.10.2018)