Reklama

Reklama

VOD (1)

Jedného dňa roku 2009 napätie v arizonskej realitnej kancelárii vyvrcholí. Agresívny šéf Gary už od rána ponižuje svojich zamestnancov a realitnej agentke Cassie sa exekútor telefonicky vyhráža stratou jej vlastného bývania pre nezaplatené dlhy. V tejto dusnej atmosfére vtrhne do kancelárie rozzúrený klient Sonny a pobije sa s majiteľom, pretože dom, ktorý mu predal, prudko stráca na hodnote. Fyzický súboj vyvrcholí tým, že Gary vyletí von oknom a zomrie. Sonny si všimne prítomnú Cassie a pokúsi sa ju presvedčiť, aby nevolala políciu, ale potom ju unesie do svojho domu. Tam musí zavraždiť bývalú manželku Vicki, lebo prišla v nehodnú chvíľu. A potom sa rozhodne potrápiť Cassie únosom jej dospievajúcej dcéry Morgan... Do Sonnyho vražedného besnenia sa zamotajú šerif Coburn, náhodná starenka, Cassiein bývalý manžel Scott so svojou súčasnou priateľkou Kelsey a mnohí ďalší. Obete pribúdajú a ohnivá skaza postihne aj areál staveniska, v ktorom už nemá kto dokončiť výstavbu rozostavaných domov. (TV JOJ)

(více)

Videa (1)

Trailer

Recenze (44)

Marze 

všechny recenze uživatele

Filmů s názvem Arizona je více (western...), ale tato satira s nádechem noir není ani zábavná, ani vzrušující. Rosemary DeWitt by si zasloužila lepší scénář. Arizona je stejně prázdná jako pouštní krajina okolo. Přitom začátek vypadal velice slibně, protože téma tzv. zelených vdov se týká i České republiky ()

ScarPoul 

všechny recenze uživatele

Myslím si že ani sám film nevie čím by mal byť. Či viac komédiou alebo thrillerom. Dannyho mám rád. Ale toto je ten typ postavy, ktorý mu nesedí. Príliš lineárne. Bez nápadu. Možno v pomerne zaujímavom prostredí ale tempo je strašne pomalé aj napriek tomu že sa tam stále niečo deje. Čakal som že to bude chuťovka a mal som problém to dopozerať. Z týchto filmov som už dávno vyrástol. ()

Reklama

Kingjiri 

všechny recenze uživatele

Arizona začíná jako obstojná černá komedie a končí jako jako thriller s vraždícim maniakem. Danny McBride se pěkně hodil do role roztržitýho a nešikovnýho únosce, jakmile se změnil v psychopatickýho vraha, bylo jeho kouzlo pryč (taky kvůli tomu, že ve svý "druhý" roli už neměl ve scénáři žádnej pořádnej vtípek). Taková proměna hlavní postavy během pár hodin mi nepřišla uvěřitelná (samozřejmě si uvědomuju, že v tomhle žánru nelze na reálnost příliš hledět, ale tohle bylo jako pěst na oko). Škoda, že se nepodařilo udržet počáteční černokomediální tah na bránu a vzniknul přesnej příklad snímku, kterej vůbec neví, čim by chtěl být, dvě silný hvězdy. ()

fabregas1 

všechny recenze uživatele

Tahle role je pro Mcbrajda jako dělaná. On umí hrát takové blázny. Film mi sedl , byl zábavný od začátku až do konce. Prostředí je bléé, totál nuda. Nebydlel bych tam ani za darmo a moc mi tam neseděl Luki Wilson, za mě dostal málo prostoru a jeho osud ve filmu mi jen potvrdil,že šel zrovna kolem. Arizona je zábavná jednohubka pro fanoušky Mcbraida. ()

Gilmour93 

všechny recenze uživatele

Satelit uprostřed pouště, ve kterém je tolik obyvatel, že na každého vychází jedna ulice. A po něm korzuje realitní krizí rozhozený Danny McBride, co se svým revolverem, který má hlaveň skoro tak dlouhou jakou měl revolver Nicholsonova Jokera, tyhle stavy snižuje.. Anotace bohužel vypadá mnohem líp než konečný výsledek, neboť nápaditost tvůrců připomínala jižní Arizonu. Vyprahlá a pustá.. Jediná dvě pozitiva jsou, že si krátká stopáž nesnažila nic nalhávat a chrochtavý magnát Rogen dostal rychlou výpověď.. ()

Galerie (4)

Reklama

Reklama