Mezi dimenzemi

• Čína Abduction (více)

Quinn se probere v parkové fontáně ve Vietnamu, aniž by si vzpomněl, kdo je nebo odkud přišel. Když putuje městem a spojuje stopy své minulosti, je neustále sledován neznámými cizinci. (SPI Film)

m.a.t.o.

„Čo sú zač?" – „Netuším. Nie sú odtiaľto. A tým nemyslím z Vietnamu." Ernesto sa nám konečne po x rokoch hecne a natočí film, ktorý nevyzerá ako lacné, zle zostrihané hovno, no celú jeho snahu tentoraz podkopáva scenárista. Bitky sú síce super, no sú len krátkym osviežením nudného, nezáživného a v neposlednom rade what the fuck príbehu. Len za ne dávam dve hviezdy. 40 % P.S.: Koktajúci Adkins je podobne nepodarený žart ako svojho času tehotný Arnold. ()

sedm.1

Nebudu tu předstírat, že film nenadhodnocuji, nadhodnocuji, a to zatraceně dost, nicméně má slabost pro Scotta Adkinse zde dosáhla asi svého vrcholu a já tomu chlápkovi jsem vážně ochoten odpustit asi už všechno, včetně těch jeho dramatických hereckých kreací, tam vážně selhává, nicméně já tohoto borce zbožňuji úplně z jiného důvodu, a právě v tom ohledu zde opět předvádí svou světovou extratřídu, kdy mám samozřejmě na mysli jeho fantastické bojové umění, kdy mu zde navíc zdatně sekunduje též skvělý Andy On, který tu má dokonce těch bojových scén možná ještě více, takže prostě jakmile došlo na souboje, by jsem na vrcholu blaha a nehorázně jsem se bavil. K tomu mě ale poměrně mile překvapila i zápletka, která působila docela originálním dojmem, samozřejmě ale především jen v rámci klasických akčních lacinějších béček, každopádně byla svižná, záživná, nenudící, dokonce i s jedním pěkným, nečekaným zvratem, a tak škoda jen závěru, který se tvůrcům vyloženě vymkl kontrole a hodně pak ublížil celkovému dojmu. Já se zkrátka u této podívané ale jinak vážně bavil, není to sice taková řezničina, na jakou jsme poslední dobou u Adkinsových filmů zvyklí, ale i tak jde o slušnou akční jízdu, s nádechem naivní sci-fi, ale hlavně, Adkins a jeho parťák to tu efektně rubou, což mi k upřímné spokojenosti prostě v tomto případě stačí. ()

iXtr3m3

Koktajúci Scott Adkins? Ty vole, jedna vec, že okrem skvelých pohybových vlastností nevie hrať a oni mu to ešte sťažia? Andy On fajn, ale taktiež zúfalo nevyužitý. Toto všetko by však ešte nebolo nič, keby ten film nebol taký mega prúser, že priamo konkuruje Asylum produkcii, nakoľko jeho príbeh/dej, či ako ten blábol nazvať, je hnus. V podstate aj tá jedna hviezda len a len za prítomnosť dvoch fighterov, inak dokonalý odpad. Ak toto niekto prirovnáva k ľahko nadpriemernému Tripple Threat, tak musí byť rovnako na drogách, ako boli na drogách tí, čo toto vymysleli, sprasili a produkovali. Scott, vráť sa prosím k jedinej postave, ktorá ti kedy šla a daj sa dokopy s Isaacom, pretože nie že by si niekedy bol viac, ako obyčajné béčko, ale väčšinou to bolo aspoň dobre pozerateľné béčko. Lenže teraz klesáš pomaly pod úroveň céčka, čo je priskoro a prirýchlo. ()

kolemjdouc

kdo má rád lítací rvačky tak prosím,užijte si to.Minimalistické prostředí s poměrně dobrou kamerou ale mizerným scénářem. ()

woodsman odpad!

napad v pohode ale velmy zle to bolo ked davali jej dceru z 1985 roku a boal tam plazma tak to mi bolo hned jasne co to bude zač ()

MickeyStuma

Jednoduchý akční snímek, který je po vizuální stránce, výpravou a poněkud zbrklým scénářem svým způsobem divácky takovou malou vzpomínkou na období přelomu 80. a 90. let, kdy takovýchto filmových počinů vzniklo přehršel a na kterých se prosadil nejeden dnes už slavný akční hrdina. Snímek přináší povznášející akční bojové scény a oproti tomu chaotický příběh začínající klasickou dějovou šablonou o snaze zachránit unesenou dcerku, do kterého jsou vmasírovány podivné představy, sny a mimozemšťané. Nízkorozpočtový snímek, ve kterém je to vidět hlavně na katastrofálních CGI efektech. Snímek je z produkce Číny, což v rámci akčních videofilmů nikdy nebylo co do kvality nic výjimečného. Vedle snímků ze vzpomínané doby se bude ujímat dobře, ale na dnešní dobu snad je z fanouškovství ke Scottu Adkinsovi. ()

BOURQUE

Zo začiatku to vypadalo na solídne B-ko, ktoré trošku prinesie späť zabudnuté 80/90-te roky. Avšak druhá polovica je totálne fiasko, kde sa naplno odhalí „katastrofálny“ scenár. O záveru radšej „no comment“. P.S.: Jedna hviezda za priemerné bojové scény. Osobné hodnotenie: 53% (*) ()

Acrobat odpad!

Neodvolateľný večný Babrák inkasoval úder od Scotta, lebo sa mu zjavili možné dimenzie a vzďaľujúci sa strom v parku. Nefritové kryptonské náhrdelníky, zajakávajúci sa Scott pri MILFskej psychiatričke odhaľujú najintenzívnejší bludný zážitok roka 2020. Hranica zúfalstva sa posúva na novú úroveň a Ernie ide to svoje režisérske umenie spočívajúce v umení zdiskreditovať všetkých a všetko okolo. Nefunkčný komplex cestovania dimenziami je podporený plagátom s futuristickou zbraňou, z ktorej Scott ani raz samozrejme nevystrelí. Kryštálové monštrum je fackou priaznivcom Čiernej kráľovnej vo Fantaghiró II. (videné 29.10.2020, Filmbox archív) ()

Clark_Kent

Abych pravdu řekl, tak jsem viděl už mnohem větší spatlaninu. Tady jsem se taky aspon zasmál, pro uvolnění celkem solidní pohodovka. ()

Mamlas odpad!

S přetáčením jsem vydržel asi do 15. minuty. Za celou dobu jsem viděl jediný nadějný záběr a to byl ten úplně první, když řezník veze kolečka s tělem. Všechno pak už byl odpad, který se po chvíli změnil dokonce ve vypatlanou asijskou mystery fantasy hovadinu. Vypnuto. (1%) ()

Ace.A.T.L. odpad!

Tak už hodně dlouho jsem nedal ODPAD. Ale tohle byla nebetyčná hovadina od první chvíle... Totální kravina, špatný "herecký" výkony, nesmyslný akce i reakce, kolikrát za hranicí fyziky a absolutně nic to nedá... Už první "souboj" jsně řekl, že tohle bude průser. A taky, že jo. Jen proto, abych mohl objektivně hodnotit jsem to pracně dokoukal. Lidi, mějte se rádi a odpusťte si to... Za mě ODPAD! a V ŽÁDNÝM PŘÍPADĚ NEDOPORUČUJU ()

Kushina

Až příliš nesmyslný a sci-fi sračka. Díky přehnaně dokonalým mimozemšťanům se z toho stalo dost otravné béčko. Tohle ani skvělý Adkins nezachránil, alespoň 1-2 souboje, ale jinak nuda. 40% ()

Ja.Malachi

náhodou to celkom ušlo...videl som väčšie hovadiny ktoré boli lepšie hodnotené...za mna na pozretie ok. akcia je dokonca svižnejšia ako v triple treath(bojové scény sú lepšie) ()

Pythonator

Laciné béčko, které nemůže nepotěšit žádného milovníka zajímavých sci-fi námětů. Herci samozřejmě strašní a pořád si tam někdo dává do držky jako ve standardní čínské béčkové mlátičce. Ale ta sci-fi složka fakt stojí za to a dala by se přirovnat k nějakému seriálu jako Hvězdná brána nebo k nějakému podobně levnému provedení. Nejlepší jsou poslední vteřiny, protože ta poslední scéna je nečekaně dokonale hororová a zanechá ve vás pocit nicotnosti. Jo, ta naše dimenze je prostě titěrná a nic nechápeme. ()

Ragnarocek odpad!

...po prvych 20 minutach som to musel vypnut... tolko logickych chyb (aj ked je to sci-fi) som dlho nevidel a o efektoch a subojoch radsej pomlcim... ()