Rudé růže (S05E04) (epizoda)

 • Německo

  Rote Rosen

Krimi

Německo, 2000, 1 h 32 min

 • Malarkey
  ****

  Jeden z těch lepších dílů s tlusťochem z Bad Tölzu. Lepší je především v tom, že Benovi dává sodu snad každej. Do toho se tady ještě docela slušně vyleje v místní nálevně. Vyšetřování se pak odvíjí poměrně obstojně. Nejdřív se všichni leknou, že ve městě je vrah, co znásilňuje. Náhle se všichni včetně matky Big Bena přihlásí na kurzy juda. Podezřelý se objeví záhy, ale Big Ben při jeho sledování usne a nevšimne si ho ani v mrákotách. Do toho celou tu dobu prelát ví, kdo je vrah, ale Bůh mu to nedovolí říct, protože zpověď nemůže znát nikdo jiný, než ten nad námi. Celé to má takový nádech absurdna a do toho skáče jedna hláška za druhou. Nejlepší je asi ta se strážmistem Fajfrem: Fajfre, ty jsi křesťan? - Ne, já jsem z Regensburgu.(10.1.2016)

 • MikeCool
  *

  TV-film. Celkově slabší seriál se slaboučkými krimi díly. Obtloustlý mamiňáček Ben, řeší vraždy společně se svojí blízkou spolupracovnicí a někdy i za pomoci Benovy "vtipné" matky. Jak říkám, když dojde na humor, je to až trapně tragické a nepříliš sympatické. Prostě kriminálka pro starší věkovou kategorii, která tyto "slátaninky" má ráda a já jím to neberu. Každý máme hold svůj názor. Já si pamatuji, že jsem se na toto vždy díval s babičkou, ještě když jsem byl malý děcko. V tu dobu se mi to i líbilo, ale bylo to tím, že v té době mi každý cpal samé pohádky apod. No a tak jsem se vždy u babičky díval na kriminálky, abych věděl, že život není jenom pohádka.(12.11.2012)

 • Stegr
  ***

  50% - Pro mě jsou na tom všichni Big Beni přibližně stejně. Průměrná podívaná, televizní seriálo-filmy, které jsem dříve v pátek na primě sledoval...(10.10.2007)

 • retrix
  ****

  Povedený německý seriál seriál, od kterého nelze čekat styl Horácia, Mac Taylora či Grissoma z amerických bratříčků Kriminálek od Jerry Bruckheimera. Detektivní pátrání je zde spojeno s komickými figurkami mezi něž patří hlavní představitel Big Bena,jeho maminka, prelát, policista Feifer či stavitel. Režie i scénáře jsou v některých dílech nadprůměrné jinde nevybočují z průměru. Nebýt Ottfrieda Fischera asi by mě seriál tolik nenadchl. Tento herec spolu s ostatními vnáší do seriálu své osobité charisma, které nelze opomenout.(8.2.2012)

 • Kri-kri
  ***

  V Lázních Tölz řádí sériový uspávač žen a jedna z obětí je zavražděna. Resi se učí bojové umění a Benovi a Sabrině je pro tento případ přidělena Alexandra, nová kolegyně na stáži, ovšem ani ve třech pachatele nevypátrají. Zato chudák Ben je vláčen bulvárem coby chlípný šmírák poté, co byl přistižen, jak šplhá k Sabrině do okna. V tomto dílu je víc prostoru pro Sabrinu a její známost, i když i jindy si zaflirtuje s podezřelými. 65%(19.9.2018)

 
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace