Reklama

Reklama

VOD (1)

Obsahy(1)

Po smrti panovnice Mercie nepřátelé tajně podporují následníky v boji o trůn. Brida najde útěchu ve víře uvězněného otce Pyrliga. (Netflix)

Recenze (4)

Necrotongue 

všechny recenze uživatele (k tomuto seriálu)

Dění ve čtvrté epizodě mi přišlo podstatně lepší než v předchozím dílu, přesto musím konstatovat, že je pro mě původní tah seriálu na branku už jen melancholickou vzpomínkou. Rozloučení s jednou z nejdůležitějších postav bylo nutné, z mého pohledu bylo ale zároveň i příliš rozvláčné. Teologickou diskusi při jiné příležitosti mohli tvůrci za mě vynechat úplně a mohli se spíše soustředit na to, aby o sobě dal temný středověk více vědět. Byl to asi takový standard páté série. / Poučení: Bůh toho moc nenamluví. ()

Arkanoid 

všechny recenze uživatele (k tomuto seriálu)

Spoilery. Skúška horúcim železom, part 2. Ako inak, zvládol to. Rozlúčka s tou postavou bola dlhá a trochu aj dlho nezmyselná. Prílišná romantika seriálu uškodila, stratilo sa napätie. Edward zamiešal Athelhelmove plány a ukázal sa v plnej kráse. Opäť slabšia epizóda bez výraznejšej akcie – pri tej v uličke sa zasa diali skoro MMA a kung-fu veci. ()

Galerie (73)

Reklama

Reklama