poster

The Director and the Jedi

Dokumentární

USA, 2018, 135 min

Nastala chyba při přehrávání videa.
 • SpaceOdyseus
  *****

  Moc hezky dokument, ktery krasne zachycuje lasku k Star Wars vsech zucastnenych. Mam rad dokumenty o nataceni filmu, mam rad Star Wars, takze plny pocet je jasna vec. Nakonec mam i chut zvysit hodnoceni na pet hvezd u samotneho filmu.(5.4.2018)

 • 3DD!3
  *****

  Režisérská vize je strašně ošemetná věc, Rian Johnson šel do Posledního Jediho s touhou vytvořit něco originálního a přesto vzdát původní trilogii hold. Zdá se že pravé fanoušky nadchl odvahou nebát se a experimentovat jak to dělal kdysi Lucas, ale ty povrchní, kteří pouze chtěli dostat to co kdysi, rozčílil k nepříčetnosti. Včetně Marka Hamilla, který to nakonec pochopil a možná i díky tomu předvedl nejlepší herecký výkon své kariéry. Krásně to v dokumentu vidíme u natáčení scén, kdy je Skywalker svědkem zničení své školy, i při loučení s Leiou. Čas jim vzal iluze a přesně to Johnson potřeboval zachytit. Dospělost. A poslední lekci, kde moudro závěrečné Yoda, mistr Jedi své pronáší.(8.4.2018)

 • stepanhalama
  *****

  Dokument bych ukázal všem těm, kteří si myslí jak by lépe natočili The Last Jedi. Poctivá práce!(16.7.2018)

 
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace