Poslední fajn kluk v New Yorku (S01E02) (epizoda)

The Last Nice Guy In New York

Sera Gamble

Blake Neely

Kostýmy:

Donna Maloney

I vzhledem k tomu, jaký má Joe hlas, jsem očekával druhého Dextera, který bude přesně vědět, co s Benjim udělat... No a ono ne. Příjemné překvapení.(6.3.2019)

Moc se mi nechce věřit, že systematický Joe někoho vláká do léčky, dá mu pořádně po palici kladívkem a až teprve potom zjišťuje, že vlastně neví co dál. No jo... o čem by to pak bylo že. A já si říkám... no vážně... o čem to bude? Asi nejzajímavější by mi přišlo, kdyby se ukázalo, že Beck vlastně ví a je ještě větší magor než Joe a využije Joea k tomu, vyšplhat se po společenském žebříčku kapku výš. :D Jen uvažuju. Btw: Kdo by to byl řekl, že ze slizouna z prvního dílu se ve druhém vyklube zajímavá postava. SPOILER!! A v dalším díle bude překvapeně zjišťovat, že se musí zbavit mrtvoly?(16.1.2020)

Mozna jeste lepsi, nez byl 1.dil. Vyvoj psychologickych vztahu mezi postavami, nejsympatictejsi mi prijde maly kluk od vedle a Joe. Taky rozvinuti zivota Beck a naznak Joeovy minulosti, ke ktere se snad jeste dostaneme, konkretne k zahadnemu zmizeni jeho expritelkyne. Hodne chytlavy serial, udrzuje urcite skryté tajemno a divak nevi, co cekat.(15.10.2018)

Výborná psychárna se skvělou ústřední dvojicí, která hraje tak přesvědčivě, abyste jí z jedné strany fandili jako spřízněným duším a aby vám na druhou stranu kvůli tématu celého seriálu vůbec nešla spojit dohromady.(14.1.2020)

Jeden problém preč a už si ju pekne získava.(4.1.2020)