Štiky

(pořad)

Možná jste už o nich někdy slyšeli. Štikovi a Koktovi. Mají starosti, sny, lásku i radosti. Je to jedna velká emocemi nabitá rodina. A pokud jste si mysleli, že už vás nic nemůže překvapit, tak tahle rodina vás vyvede z omylu. Tohle není žádná reality show, tohle je realita. Skutečný příběh neskutečné rodiny. Nenechte si ujít napínavou telenovelu z českého rybníčku. (TV Prima)

borohub

Tahle reality show je tak nehorázně blbá až je prostě dobrá.. Ze začátku jsem byl k tomu dost skeptický, pak jsem ale viděl část dílu a od té doby na to musím koukat. Je to skutečně píčovina, totální bizár, ale člověk u toho naprosto zrestartuje. Nedovolím si tuto reality show hodnotit, protože mu chci dát stejně tak odpad jako 5 hvězd.. Řeknu to ale takhle, chudák ten pes a chudák to malé dítě, ze kterého vyroste totální asociální retard.. ()

tonton78 odpad!

s naprosto klidným svědomím odpad, ale pokud by mě dala Tv Prima možnost všechny zúčastněné odprásknout, rozřezat, zapálit a to co zbyde pochcat, změním hodnocení na pět ***** ()

ESNYR odpad!

Jméno Ornela Štiková samozřejmě znám, protože v práci poslouchám rádio a ať už přeladíte kamkoliv, tak minimálně 2x za směnu je tam nějaké plkání o "celebritách" a jejich problémech. To že je to vyšplouchaná tupá kráva mi bylo taky celkem jasné, ale co mi jasné není, je tento pořad. Proč ? Vydržel jsem 20 minut i když jsem věděl že to bude utrpení - ale musel jsem to alespoň nějak zkouknout abych byl v obraze. ()

Nonna odpad!

Zamyslel se někdo nad tím, že kdyby se vzaly peníze, které se nacpou do onanistického představení nejubožejších z ubohých ve světě tzv. "celebrit", mohlo by se z těch peněz nakrmit spousta opravdu potřebných? Nebo by nějakému dítěti mohl být zakoupen vozík? Nebo sehnány prostředky na léčbu nemoci? Televize Prima by si tím určitě udělala lepší reklamu, než tímto kanálem - kanále, prosím, promiň, ty jsi, na rozdíl od Štikových, pro tuto společnost aspoň užitečný. A rozhodně smrdíš míň. ()

Spielbergo odpad!

I z pouhých ukázek je jasné, že se Prima prokopala na nové dno těch nejhlubších a nejoslizlejších žabích sraček na dně sto let plněné indické žumpy v cholerou a tyfem nakažené kolonii malomocných... ()

holka218 odpad!

Nejhorší pořad, jaký jsem kdy viděla. Jak se mohla vůbec televize Prima k takovému pořadu snížit a už vůbec nechápu, jak se na něj může koukat přes 250 000 lidí. Viděla jsem část prvního dílu, který jsem asi po 5 minutách s hnusením vypnula. Potom jsem o tomhle pořadu četla jen na internetu, ale myslím si, že názor jsem si na něj udělala jasný. Tohle by si zasloužilo ještě mnohem horší hodnocení než je odpad. Štiky jsou odpad odpadů. Tohle je naprosté televizní dno a horší pořad už s nad být ani nemůže. ()

Boss91 odpad!

Nevidel jsem to .... Ale bohužel jsem byl svědkem reklamy... Hodnotil bych to jinym slovem nez odpad, bohužel toto slovo není v možnostech. ()

moriero odpad!

Dal jsem jen tu upoutávku. Výčet činností, které bych dělal raději: strkal mokré prsty do elektrické zásuvky, sypal si Savo do očí, přivřel si varle do zipu... lidi, neblázněte. Nepodporujte tuhle... famílii z panoptika. Jediná Ornella se kdysi snažila jakž takž trhnout, ale nyní do té žumpy hupsla střemhlav šipku. Já teď kliknu na "odeslat komentář" a tiše zapomenu. On to je nejlepší trest pro tyhle slávychtivé tlusté zrůdy. ()

gruzdej odpad!

Úplně zbytečný pořad , čistá ztráta času - sledovat nezajímavé lidi, jak dělají nudné věci je sice dnes na Youtube trendy, ale nevěřím, že v klasické TV tohle někoho může bavit. ()

MUNRO odpad!

Vůbec poprvé si dovoluji udělit hodnocení,aniž bych shlédnul byť jen jedinou minutu.Stačí mi to málo,co na internetovém portálu Seznam.cz občas naskočí mezi zprávy dne a koutkem oka to zachytím když sjíždím na sport.Víc nepotřebuji.. ()

Franki69 odpad!

Nejdřív jsem chtěl obětovat levé varle, aby ta zhovadilost skončila, ale nakonec to nejspíš nebude potřeba.. Tahle bulvární sračka se utopí ve sprostotě a blbosti aktérů sama, dávám tomu tak tři díly. Když ne, stejně bude do prázdnin konec. 0% ()

Bouzefil

Tohle je takova močka, že je to fakt super. U toho můžu jen vypnout a místo svejch problémů jen s otevřenou tlamou sledovat tuhle crazy partičku.. nejvíc mě baví ten pikáč Ifko. ()