poster

James Cameron: Příběh sci-fi (TV seriál)

 • USA

  James Cameron's Story of Science Fiction

Dokumentární

USA, 2018, 4 h 30 min (Minutáž: 45 min)

Nastala chyba při přehrávání videa.
 • ghoston
  **

  Tak povrchní dílo bych od Camerona fakt nečekal. Ani kdyby to natočil cestou na záchod při natáčení nového Avatara. Dokument nesděluje nic moc zajímavého, Je to jen bla bla bla o tom, že lidská fantazie a vesmír tlačí horizont poznání dál. Prostě prázná sláma. Škoda Jamesi.(18.8.2018)

 • 2Hitman3
  ****

  Čekal jsem něco trochu víc sofistikovaného od mistra sci-fi, i tak je dokument plný zajímavostí z pozadí vzniku nejznámějších sci-fi snímků. Pro fandy jednoznačně doporučuji.(13.12.2018)

 • char_t
  ***

  James Cameron si povídá s kamarády a šest dílů opakuje, jak je Sci-Fi super. Jinak je jeho "Story" celkem o ničem. Naštěstí má aspoň cool kamarády (Spielberg, del Toro, Nolan, Lucas...) a prokládá to celkem zajímavými záběry z natáčení...(23.12.2018)

 • plechulka
  *****

  Tak tohle je paráda - nejvyšší liga tvůrců filmových sci-fi si povídá o tom co, jak a proč točili a do toho filmové ukázky! Navíc každý díl nějak tematicky zaměřen - prostě lahůdka!(25.7.2018)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace