James Cameron: Příběh sci-fi (TV seriál)

James Cameron's Story of Science Fiction

Dokumentární

USA, 2018, 4 h 30 min (Minutáž: 45 min)

• ghoston

Tak povrchní dílo bych od Camerona fakt nečekal. Ani kdyby to natočil cestou na záchod při natáčení nového Avatara. Dokument nesděluje nic moc zajímavého, Je to jen bla bla bla o tom, že lidská fantazie a vesmír tlačí horizont poznání dál. Prostě prázná sláma. Škoda Jamesi.(18.8.2018)

Čekal jsem něco trochu víc sofistikovaného od mistra sci-fi, i tak je dokument plný zajímavostí z pozadí vzniku nejznámějších sci-fi snímků. Pro fandy jednoznačně doporučuji.(13.12.2018)

James Cameron si povídá s kamarády a šest dílů opakuje, jak je Sci-Fi super. Jinak je jeho "Story" celkem o ničem. Naštěstí má aspoň cool kamarády (Spielberg, del Toro, Nolan, Lucas...) a prokládá to celkem zajímavými záběry z natáčení...(23.12.2018)

Tak tohle je paráda - nejvyšší liga tvůrců filmových sci-fi si povídá o tom co, jak a proč točili a do toho filmové ukázky! Navíc každý díl nějak tematicky zaměřen - prostě lahůdka!(25.7.2018)