poster

Cuban Network

 • Španělsko

  La Red Avispa

 • anglický

  Wasp Network

Thriller / Drama

Francie / Španělsko / Belgie / Brazílie, 2019, 123 min

Nastala chyba při přehrávání videa.
 • BOURQUE
  **

  True-based príbeh o tom, ako vybraná parta ľudí, ktorí utiekli z Kuby do USA, sa snaží zabrániť atentátom proti-Castrových organizácií. Osobne si myslím, že O. Assayas mal možnosť z tohto príbehu dostať viac. Ale to nespravil. Film s pomalou dynamikou pri takejto dĺžke často stratí silu už v polovici „runtime“ – stalo sa. Herecké obsadenie taktiež necháva za sebou otázniky – žalostne menší priestor pre P. Cruz. V tejto forme je to film menej silný, akým by mal byť. Osobné hodnotenie: 64% (**) (25.5.2020)

 • Pavelkedar
  ***

  Thriller určitě ne, spíše dokudrama, kde se člověk dozvěděl, jak to mezi Kubou(a na ní) a USA(kubánskou emigrací) bylo na počátku devadesátek. Film není bůhvíco,ale nenudil jsem se. Wagner Moura je herecky zajímavý, není to jen Sergio, nebo Pablo.Uvidíme ho určitě stále častěji.......(3.7.2020)

 • xxmurphyxx
  ***

  V celku neškodný a ničím výnimočný, podľa skutočných udalostí natočený film, akých sú možno stovky. Ku cti mu ale slúži, veľmi sympatické obsadenie, pre mňa rýchlo plynúce tempo aj napriek tomu, že nič extra sa počas dvoch hodín neudeje a že sa neviem rozpamätať na jedinú vec, ktorá by ma na ňom vyslovene srala alebo nudila.(30.6.2020)

 • mira007
  ***

  Film dle skutečnosti o skupině kubánských agentů, kteří se počátkem devadesátých let infiltrovali jako uprchlíci do proticastrovských krajanských spolků, včetně těch, které prováděli vojenské akce nebo teroristické bombové útoky na kubánský turistický průmysl. Solidní rozpočet, skvělé obsazení Ramirez s Cruz a zase Wagner Moura a Ana de Armas, kteří si zopakovali zase milostnou scénu jako v Sergio, ale nakonec to nějaká velká špionážní pecka nebyla. Bavilo mne to, film příjemně plyne a plyne a já čekal, kdy se rozjede nějaká akce nebo se rozhejbou emoce a ... ono to doplynulo do konce. PS: Zajímavý koukat na film, kde má člověk tak nějak být na straně komunistických agentů ....(1.7.2020)

 • M.i.k.e
  ***

  pozvolna plynoucí drama podle skutečnosti,které ale nedokáže nijak extra zaujmout a osobně jsem měl celkem problém abych měl fandit komunistickým agentům.A to i přesto,že jejich úkolem bylo/mělo být zastavovat "teroristické" útoky.Obsazení je fajn,devadesátkové retro taky,ale počítám,že za pár dní nebudu vědět,že jsem viděl...50%(5.7.2020)

 • - Časť natáčania filmu prebiehala aj na Kanárskych ostrovoch. (MikaelSVK)

 • - Pôvodne nominovaný herec Pedro Pascal z bližšie nešpecifikovaných dôvodov odstúpil od natáčania a jeho miesto nahradil Leonardo Sbaraglia. (MikaelSVK)