Lukas

Trailer 1

Vyhazovač v nočním klubu, který má za sebou padesátku a schytal už hodně ran - doslova i obrazně - se s obtížemi snaží vychovávat svou osmiletou dcerku. (Filmbox)

Trailer 1

Bauer

S mým oblíbencem Jean Claudem Van Dammem je to jako na houpačce. Natočí podle mého názoru koukatelné filmy jako je perfektní JCVD, Nájemní zabijáci, Šest výstřelů, Postradatelní 2, aby potom mohl natočit totální bullshit Krvavý obchod. Naštěstí na tom není a myslím, že nikdy nebude tak špatně, jako je Steven Seagal. Lukas nebo-li The Bouncer je z francouzské koprodukce, takže žádná video břečka kategorie C - občas i D. Jedná se o kvalitní film! Van Damme tichý a ve svých myšlenkách. Žádné pořádné kopance, jen čistě jeho herecké umění (fakt hraje!). Rvačky jsou realisticky natočené. Někdo tady psal něco o rvačce ve sklepě, že se tam pěkně vyválel Van Damme na zemi a na bundě ani smítko mi přijde trošku mimo. To je už hodně velký detail a nebo prostě tam chodí paní uklízečka každý den vytírat. Velmi se mi líbil konec filmu, který jsem opravdu nečekal. Pokud se bude Van Damme držet těchto filmů, tak si myslím, že by mu někdy nějaký comeback mohl vyjít, pokud už není pozdě. Teď se velmi těším na Wie Die Young. Lukas odchází s krásnými 4*. ()

m.a.t.o.

Jean-Claudovi slúži ku cti, že sa z času na čas snaží svoju filmografiu osviežiť niečím iným, ako len podfinancovanými béčkami z rumunsko-bulharskej produkcie. Tentoraz to skúsil s akčnou drámou. A vyšlo mu to. The Bouncer možno v rade obdobných filmov nie je ničím výnimočný, no dokázal som si vychutnať jeho pôsobivú, temnú atmosféru a aj keď som sa miestami trochu nudil, pokojne ho môžem označiť ako najlepšiu vandammeovku za posledných 10 rokov. 55 % ()

Morholt

Nepůsobí to jako laciná břečka bulharské či rumunské produkce. To je fajn. Líbila se mi i jistá bezútěšnost, která se celým filmem táhla, což poporoval i unavený a chraptící JCVD. Jenže občas to působilo strašlivě utahaně a díky tomu vycházel na světlo fakt, že s logikou si tady nikdo hlavu příliš nelámal. Akce byla spíš průměrná a na nějaké kopačky či otočky rovnou zapomeňte. Podívat se na to dá, ale momentální hodnocení (65%) je poněkud přepálené. 50% ()

T2

Rozpočet EUR 6miliónov ($7miliónov)Tržby Celosvetovo $481,000▐ Ošuntelí Van Damme až nečakane skôr v takej vážnejšej polohe (už sme podobne niečo videli vo JCVD, že to vie rozbaliť aj po hereckej stránke) v úlohe vyhadzovača, ktorý to nemá na ružiach ustlané. Nepoddá sa a občas uštedrí nejaký ten kopanec, čí úder, ušlo to. /55%/ ()

kenkaku

JCVD který neurazí. Obrovská snaha nenatočit debilní film je znát (už jen proto že jsem tam nikde nezahlédl protekčně protlačeného synáčka). Dokonce ani neleze za každou cenu divákovi do zadku "očekávaným vývojem" (netvrdím, že je to nečitelné brilantní dílo, nicméně to, že se s toho nevyklube romantická chujovina oceňuju) ()

• Když Lukas (Jean-Claude Van Damme) bojuje o post ochranky ve striptýzovém klubu, několikrát spadne na zem. Kdykoliv však vstane, je čistý. (Nathaniell)
  • V lednu bylo oznámeno, že se natáčení uskuteční v Dinantu v Belgii. Produkce však namítala, že místa neodpovídají očekáváním výroby. Nakonec se natáčelo v Namur, jiném městě ve Valonském regionu. (Nathaniell)