Lukas (Jean-Claude Van Damme) pracuje jako vyhazovač v nočním klubu a každý volný čas tráví se svojí dcerou. Při jednom incidentu jej napadne muž, který nešťastnou nehodou zemře. Kvůli tomu Lukas přijde o práci. Je mu nabídnuto podobné zaměstnání, tentokrát ve striptýzovém klubu. Policie ho však viní ze smrti muže z klubu, který byl synem významného politika. Slibují mu, že ho nechají být, pokud jim bude ze striptýzového klubu donášet informace, jelikož se domnívají, že se tam padělají peníze. Nebezpečná hra začíná. (Nathaniell)

JFL

Jean Claude Van Damme se zase jednou zmátožil a opět ukazuje, že v rukou schopného režiséra dokáže podávat nečekané výkony. Francouzský žánrový machr Julien Leclercq servíruje sychravě ponurý existenciální akčňák se stárnoucím hrdinou. "Lukas" vlastně představuje zasmušilý protipól vůči "JCVD", kde Van Damme nechává za sebou hvězdnou zář a vydává se nejen všanc marasmu, ale také další úchvatné akční sekvenci natočené v jednom záběru. Leclercqovy charakteristické dlouhé steadicamové záběry sledující postavy za pohybu po vzoru videoher z pohledu třetí osoby skvěle umocňují špinavý realismus tohoto žánrového zjevení. ()

Malarkey

Konečně to Jean Claude pochopil. Lukas je totiž hodně slušné francouzské drama, které má výborný scénář a v něm doslova excelujícího Van Damma. Občas není potřeba všechny zkopat do hranaté krychle a snažit se z každé scény udělat akční zážitek. Stačí totiž dobrý scénář, pár akčních momentů a nějaký ten zvrat..no a je o kvalitu zaděláno. Dlouho se mi nestalo, abych měl z Van Damma takovou radost, jako v případě tohoto kousku. Kéž by mu to vydrželo. Rozhodně lepší evropské autentické drama, než další béčkovej akčňák. ()

emma53

Nejsem žádná odbornice na rozbor každé prkotiny The Bouncer, nicméně jsem tady skoro od začátku věděla, kam se to bude ubírat. Jediná docela podstatná věc na konci je pro mě otazníkem. Zarytá VanDammovka také nejsem, ale když jsem četla ty jeho tři životopisy, tak mu jednu hvězdu přihodím, páč se mu například taky líbí Pretty Women…….a má rád vážnou hudbu... ()

Gilmour93

Tuctová animální proměna, při které se krajně opotřebovaný JCVD stává z gorily krysou. Sázka na styl, kdy se u pily střídají bezútěšné temno a skličující ponurost a kdy nejvíce veselí přináší Chopin před akcí v garážích, by za jistých okolností mohla přinést ovoce. Jenže okolnost zvanou „alespoň průměrný důvtip“, pro tento žánr nijak náročnou to disciplínu, nebyl Leclercq schopen dodat.. ()

T2

Rozpočet EUR 6miliónov ($7miliónov)Tržby Celosvetovo $481,000▐ Ošuntelí Van Damme až nečakane skôr v takej vážnejšej polohe (už sme podobne niečo videli vo JCVD, že to vie rozbaliť aj po hereckej stránke) v úlohe vyhadzovača, ktorý to nemá na ružiach ustlané. Nepoddá sa a občas uštedrí nejaký ten kopanec, čí úder, ušlo to. /55%/ ()

• Když Lukas (Jean-Claude Van Damme) bojuje o post ochranky ve striptýzovém klubu, několikrát spadne na zem. Kdykoliv však vstane, je čistý. (Nathaniell)
  • V lednu bylo oznámeno, že se natáčení uskuteční v Dinantu v Belgii. Produkce však namítala, že místa neodpovídají očekáváním výroby. Nakonec se natáčelo v Namur, jiném městě ve Valonském regionu. (Nathaniell)