Rust Creek

• USA Rust Creek

Obyčejná žena v sobě musí najít neuvěřitelnou odvahu, aby ustála děsivou výpravu v tomto trýznivém thrilleru o přežití. Sawyer (Hermione Corfieldová) je ctižádostivá a velice úspěšná studentka posledního ročníku vysoké školy, před níž se rozprostírá zdánlivě zářná budoucnost. Cestou na pracovní pohovor však špatně odbočí a uvízne hluboko v zamrzlých lesích v Kentucky. Mladá žena, která má rozhodně proč žít, se náhle ocitne tváří v tvář vlastní smrtelnosti, zatímco je sužována drsnými živly a pronásledována skupinou nemilosrdných zločinců. Protože už nemá kam utéct, je nucena vytvořit rozpačité spojenectví s Lowellem (Jay Paulson), tajemným samotářem s temnými úmysly. I když si není jistá, zda mu může věřit, Sawyer bude muset zariskovat, pokud chce z Rust Creek vyváznout živá. (Cinemax)

Mamlas odpad!

Tento film pojednává o drobné dívce, která je v lese. Tam prožívá různá dobrodružství - zlomí si nehet, přespí v přívěsu u drogového dealera, podpálí ten přívěs, přepere 150kg ozbrojeného policistu, atp. Celkově velmi velká kravina a k tomu ještě příšerně nudná. ()

tkey

Neurazí ani nenadchne, celkem mě to bavilo, ale má to klasický díry a označení horror je úsměvné. ()

petrik11

Niektoré pasáže hluché, bez deja, keby ich vystrihli, nič by sa nestalo a bol by to slušný zaujímavý survival. Hlavná predstaviteľka OK, uveriteľná, ostatní o triedu horší. ()

Jereme

Dle zdejších recenzí jsme vcelku očekával katastrofu, no a ono (možná díky nulovému očekávání) to zas zas hrozné nebylo. Ano je zde fůra přešlapů, logických nesmyslů a takových těch ,, nereálných věcí", ale zase ruku na srdce, ve kterém americkém thrilleru to není. Film si drží atmosféru i napětí, hlavní hrdinka zvládá svoji postavu ok, takže v rámci žánru to dle mého názoru funguje. Jako není to best film ever, ale odpad určitě také ne, takže za mě silnější 3 nebo slabší 4 jak chcete... ()

Lampasak

Celkem napínavé a celkem nečekané a zajímavé zvraty. Na americký redneck drama celkem lepší průměr. *SPOILER* Bohužel ale poměrně odfláknutý konec a místo aby se holka dostala za každou cenu zpět, tak se začne učit vařit drogy? Jakože co? Mám do soboty čas, tak proč se nenaučit něco uvařit i když se doma můžou rodiče posrat strachy? ()

johnsnow

Skvelý námet uchopený ale naozaj ťažkopádne a nebyť tam sexi slečna, naozaj slušná dvojica buranov a jeden celkom príjemný zvrat dávam iba 2*, ale som sklamaný. ()

belinko

Nepravdepodobná blbina, ktorej jedno zhliadnutie neuškodí, ale že by si to človek chcel pustiť opäť, to nie. Herečka na výzor príjemná, avšak plno nezrovnalostí v deji a predvídatenosť situácií hrozne zráža celkový dojem. ()

Baru.Class

slabota...jediný, co je na tom filmu děsivý je skutečnost, že se to vlastně mů že celkem běžně stát...jinak když ti řeknou, že v noci bude zima, tak první věc co uděláš je, že zahodíš mikinu...a pak taky když kolem letí helikoptéra, tak na ní samozřejmě začneš křičet, protože je jasný, že tě uslyšej...bože...film je za mě ztráta času... 1/5 ()

charles3

Ze začátku zajímavý thriller s dívčí hrdinkou, pod nímž jsou o poznání více podepsány ženy - mj. v rolích scenáristky, kameramanky, režisérky nebo spoluproducentky. V ději se najde pár nelogičností či klišé, hlavní hrdinka ale působí uvěřitelně. Pěkná kamera. 65 % a nebýt té rozvláčné a málo napínavé prostřední třetiny, klidně ještě 10 % (a tím i další hvězdu) přidám. ()

DyingAngel

Keby to bolo lepšie spracované... Mám rada takýto typ filmov. Lenže postavy na mňa pôsobili suchopárne až plocho. Dialógy boli taktiež nudné (veď čo možno čakať od jednoduchých postáv). Škoda, tešila som sa na tento snímok... ()