Reklama

Reklama

VOD (1)

Obsahy(1)

Čtyři teenageři jedou na jarní prázdniny na tábor a nešťastná náhoda spustí závod s časem o záchranu toho nejcennějšího, co jejich kamarád má. (Netflix)

Videa (1)

Trailer

Recenze (20)

HorrFi 

všechny recenze uživatele

Tak tohle byla suvereně jedna z nejtrapnějších komedií posledních let.. nejde o to, že nemam rád teenagerovský komedie, jednou za čas se najde nějaká vyjímka, ale tahle mezi ně určitě nepatří.. tohle mi přišlo spíš jako humor na úrovni 12letýho kluka ze zvláštní školy.. zasmál jsem se jenom jednou a to je fakt dost málo na to že to mělo 94minut.. ()

kingik 

všechny recenze uživatele

Klučina si v lese při jarním kempování uřízne péro a parta jeho jančících kámošů, co jsou pořádná paka a nemehla v jednom, se mu snaží jeho kladélko uchránit od odumření. A je to pěkná šlamastyka. Kožený doutník je totiž natolik neposedný pacholek, že se mu v chladícím boxu nelíbí a neustále se přemisťuje, až změní majitele. Nikdo nenapíše o téhle komedii, co nešetří vulgaritami a detailními záběry na odříznuté přirození, že má sofistikované gagy. Tohle je prostě celkem nevídaný útvar, který dokáže vehementně jeden nápad větvit do šílených sekvencí, co nepostrádají vtip a nekorektnost. V zásadě se režisér Jake Szymanski dopustil jen dvou prohřešků, u pubertálních komedií takřka neodpustitelných: 1) nepodařilo se mu rejdy s penisem příslušně vygradovat, 2) neobsadil hezké slečny. Ty slečny jsou zde vlastně jen dvě, jsou o něco známější než tři mládenci v hlavních rolích, Geraldine Viswanathan už je známá z Kazišuků a seriály ošlehaná Sadie Calvano. To tři mládenci se postarali o veškerou vtipnost, jmenovitě Daniel Doheny, Luke Spencer Roberts a Eduardo Franco. Je zde řada neotřelých sekvencí, které vtipně fungují a mají dobrou kontinuitu. Netflix přišel s pubertální zábavou, co se nerozplývá nad komediální nesmrtelností. Jasně, tyhle přímočaré fláky fungují na diváka, co si přišel odpočinout. Víc po tomhle filmu nelze chtít. 8/10 ()

Reklama

D.Moore 

všechny recenze uživatele

Teenagerská komedie o uříznutém penisu a cestě za jeho záchranou. Místy je to opravdu vtipné, místy se to ale bohužel docela vleče - hlavně ve třetí třetině, když se namísto penisu začnou řešit vztahy a film úplně ztratí tempo. Nicméně bavil jsem se, bavil jsem se překvapivě dobře, a kdyby to bylo ještě více crazy, bavil bych se ještě víc. ()

Zeck 

všechny recenze uživatele

Kreativní zoufalost. Dřív komedie pro teenagery obsahovaly úplně debilní dějovou linku (jako tohle), ale vtipy a scénky okolo ní donutily diváka zasmát se - což je jaksi primární účel komedií, který současným tvůrcům tak nějak uniká. Děj navíc alespoň reflektoval to, po čem cílová skupina diváků toužila, a jestli průměrný puberťák něco od života chce, jsou to nevšední dobrodružství zažívané s partou, sex, chlast, party, balení holek/kluků, dělání zdánlivě dospělých a šílených věcí a především zábava. No a ani jedno mu tento shit nenabídne. Dement si omylem uřízne péro (zní to vtipněji než to nakonec vypadá) a pak se pobíhá po lese a nemocnicích s kýblem ledu, ve kterém je naložené. Krom permanentního padání daného uříznutého péra do špíny a jeho následného omývání člověk nic jiného za celý film nevidí a scénky, které to doplňují a mají být extrémně vtipné nebo kůl jsou tak šíleně špatné, že dnešní otrlou generaci puberťáků dostat nemohla ani jedna. Nejsem rozhodně žádný konzervativní strejc a naopak mám fekální humor pro odrostlé děti stále rád i dnes, ale tento film je zkrátka ve všech směrech zklamání. Pokud si člověk pustí teen komedii, rozhodně po jejím skončení nechce zažívat depresi. 40 % ()

silentname odpad!

všechny recenze uživatele

Preberal som si to v hlave. Hľadal som na tom všetkom niečo, čo by som mohol ohodnotiť ako pozitívne, no reálne ma napadlo len fakt, že z tej pätice blbcov mi nevadila asi len Geraldine Viswanathan. Mám pocit, že herecky sa o niečo snaží. Ostatné výkony sú fakt ujeté a celý film je len o padaní useknutého penisu všade naokolo a potom je ho potreba očistiť a dokola dokola dokola. Alebo potom nájsť správnu nemocnicu, do ktorej ho treba priniesť. Priznávam sa, že som bol voči tomu optimistický asi do momentu, než sa celá tá momentka udeje a veci veľmi rýchlo naberú veľmi nesprávny spád a všetko viac menej ide rýchlo dole vodou. Chce to byť čiernou komédiou, na akosi sa často na ten humor absolútne neviem chytiť a veci ma viac desia a iritujú, než čokoľvek iné. Uznávam, že je to celkom originálne a nenapadne ma ani jeden film, ktorý by mal tento koncept. A je pravda, že niekedy aj tie najšialenejšie nápady dokážu priniesť v reále skvelý film. No "The Package" vo všetkom prakticky zlyháva. Naši hrdinovia nám za chvíľku lezú na nervy, situácie nie sú vtipné a nemá to absolútne nič, čo by to dokázalo posunúť hore. Scénky, ktoré majú byť vtipné sú nakoniec viac trápne a divné. Neviem čo viac k tomu dodať. Ak by som mal byť úprimný, tak poviem, že toto je čistá ko***ina. Hodnotenie: F ()

Galerie (8)

Zajímavosti (1)

  • Natáčelo se v Kanadě v provincii Britská Kolumbie. (BMW12)

Reklama

Reklama