Je to fakt nehorázná srágora, ale několikrát jsem se od srdce zasmál. Má to překvapivě originální premisu a několik skvělejch a nečekanejch nápadů. Akorát scéna se šílenou přítelkyní v nemocnici na mě byla trochu moc přitažená za vlasy a zbytečně tlačící na pilu. Nebýt jí je to 5/5, ale zároveň nelze mít nikomu za zlé, když tomu dá odpad, protože tyhlety komedie jsou založený na tom, že to je průjem vtipů a nápadů. Nedoporučuju pouštět rodičům, dětem nebo tak něco, není to zrovna rodinná komedie.(12.8.2018)

• Zeck

Kreativní zoufalost. Dřív komedie pro teenagery obsahovaly úplně debilní dějovou linku (jako tohle), ale vtipy a scénky okolo ní donutily diváka zasmát se - což je jaksi primární účel komedií, který současným tvůrcům tak nějak uniká. Děj navíc alespoň reflektoval to, po čem cílová skupina diváků toužila, a jestli průměrný puberťák něco od života chce, jsou to nevšední dobrodružství zažívané s partou, sex, chlast, party, balení holek/kluků, dělání zdánlivě dospělých a šílených věcí a především zábava. No a ani jedno mu tento shit nenabídne. Dement si omylem uřízne péro (zní to vtipněji než to nakonec vypadá) a pak se pobíhá po lese a nemocnicích s kýblem ledu, ve kterém je naložené. Krom permanentního padání daného uříznutého péra do špíny a jeho následného omývání člověk nic jiného za celý film nevidí a scénky, které to doplňují a mají být extrémně vtipné nebo kůl jsou tak šíleně špatné, že dnešní otrlou generaci puberťáků dostat nemohla ani jedna. Nejsem rozhodně žádný konzervativní strejc a naopak mám fekální humor pro odrostlé děti stále rád i dnes, ale tento film je zkrátka ve všech směrech zklamání. Pokud si člověk pustí teen komedii, rozhodně po jejím skončení nechce zažívat depresi. 40 %(6.9.2018)

Parádní teenage komedie... už dlouho jsem se tak nepobavil ... když přistoupíte na tu základní premisu, co všechno se může stát s amputovanou mužskou "chloubou"... tak tady se vyřádili do sytosti. Vůbec to není hloupé, konečně kvalitní scénář. Prcičky mají zdatného nástupce. :-) PS: Samozřejmě jsem lehce zarmoucen tím, jak tady někteří komentují film s tím, že zřejmě dopředu nevěděli, co je čeká.... Já dostal přesně to, co jsem v danou chvíli čekal. A komentář obsahující tento výrok "poměrně málo vtipu", ten bych zažaloval u soudu ... když jsem překládal titulky, abych to víc přiblížil českým lidičkám, tak jsem se víc a víc utvrzoval v tom, jak je film skvěle vystavěný a ani ta nejšílenější situace není tak daleko od reality. Každá scéna obsahuje několik vtipů.. ať už situačních, či konverzačních ... čili to jsou desítky a desítky vtipných momentů ... ale když někdo tvrdí, že ne, tak ať si naprdne. :-)(11.8.2018)

Zhruba 4 krát jsem se zasmál což je na teenagerovskou komedii u mě nadprůměr (pro představu u Kazišuků jsem se třeba zasmál jen 2krát). Uznávám, že některé scény jsou těžký úlet (ta ženská jak ufikla tomu chlápkovi opakovaně penis nebo ten čerpadlář) , ale účel to splnilo. Podle traileru jsem to čekal daleko horší a počítal jsem s odpadem takže v tomto směru jsem překvapený výsledkem. Jinak deprese po skončení filmu rozhodně nezažívám. Nejlepší komentář uživatel ještěžiju(8.9.2018)

Klučina si v lese při jarním kempování uřízne péro a parta jeho jančících kámošů, co jsou pořádná paka a nemehla v jednom, se mu snaží jeho kladélko uchránit od odumření. A je to pěkná šlamastyka. Kožený doutník je totiž natolik neposedný pacholek, že se mu v chladícím boxu nelíbí a neustále se přemisťuje, až změní majitele. Nikdo nenapíše o téhle komedii, co nešetří vulgaritami a detailními záběry na odříznuté přirození, že má sofistikované gagy. Tohle je prostě celkem nevídaný útvar, který dokáže vehementně jeden nápad větvit do šílených sekvencí, co nepostrádají vtip a nekorektnost. V zásadě se režisér Jake Szymanski dopustil jen dvou prohřešků, u pubertálních komedií takřka neodpustitelných: 1) nepodařilo se mu rejdy s penisem příslušně vygradovat, 2) neobsadil hezké slečny. Ty slečny jsou zde vlastně jen dvě, jsou o něco známější než tři mládenci v hlavních rolích, Geraldine Viswanathan už je známá z Kazišuků a seriály ošlehaná Sadie Calvano. To tři mládenci se postarali o veškerou vtipnost, jmenovitě Daniel Doheny, Luke Spencer Roberts a Eduardo Franco. Je zde řada neotřelých sekvencí, které vtipně fungují a mají dobrou kontinuitu. Netflix přišel s pubertální zábavou, co se nerozplývá nad komediální nesmrtelností. Jasně, tyhle přímočaré fláky fungují na diváka, co si přišel odpočinout. Víc po tomhle filmu nelze chtít. 8/10(6.9.2018)