Reklama

Reklama

Obsahy(1)

Čtyři teenageři jedou na jarní prázdniny na tábor a nešťastná náhoda spustí závod s časem o záchranu toho nejcennějšího, co jejich kamarád má. (Netflix)

Videa (1)

Trailer

Recenze (19)

silentname odpad!

všechny recenze uživatele

Preberal som si to v hlave. Hľadal som na tom všetkom niečo, čo by som mohol ohodnotiť ako pozitívne, no reálne ma napadlo len fakt, že z tej pätice blbcov mi nevadila asi len Geraldine Viswanathan. Mám pocit, že herecky sa o niečo snaží. Ostatné výkony sú fakt ujeté a celý film je len o padaní useknutého penisu všade naokolo a potom je ho potreba očistiť a dokola dokola dokola. Alebo potom nájsť správnu nemocnicu, do ktorej ho treba priniesť. Priznávam sa, že som bol voči tomu optimistický asi do momentu, než sa celá tá momentka udeje a veci veľmi rýchlo naberú veľmi nesprávny spád a všetko viac menej ide rýchlo dole vodou. Chce to byť čiernou komédiou, na akosi sa často na ten humor absolútne neviem chytiť a veci ma viac desia a iritujú, než čokoľvek iné. Uznávam, že je to celkom originálne a nenapadne ma ani jeden film, ktorý by mal tento koncept. A je pravda, že niekedy aj tie najšialenejšie nápady dokážu priniesť v reále skvelý film. No "The Package" vo všetkom prakticky zlyháva. Naši hrdinovia nám za chvíľku lezú na nervy, situácie nie sú vtipné a nemá to absolútne nič, čo by to dokázalo posunúť hore. Scénky, ktoré majú byť vtipné sú nakoniec viac trápne a divné. Neviem čo viac k tomu dodať. Ak by som mal byť úprimný, tak poviem, že toto je čistá ko***ina. Hodnotenie: F ()

Zeck 

všechny recenze uživatele

Kreativní zoufalost. Dřív komedie pro teenagery obsahovaly úplně debilní dějovou linku (jako tohle), ale vtipy a scénky okolo ní donutily diváka zasmát se - což je jaksi primární účel komedií, který současným tvůrcům tak nějak uniká. Děj navíc alespoň reflektoval to, po čem cílová skupina diváků toužila, a jestli průměrný puberťák něco od života chce, jsou to nevšední dobrodružství zažívané s partou, sex, chlast, party, balení holek/kluků, dělání zdánlivě dospělých a šílených věcí a především zábava. No a ani jedno mu tento shit nenabídne. Dement si omylem uřízne péro (zní to vtipněji než to nakonec vypadá) a pak se pobíhá po lese a nemocnicích s kýblem ledu, ve kterém je naložené. Krom permanentního padání daného uříznutého péra do špíny a jeho následného omývání člověk nic jiného za celý film nevidí a scénky, které to doplňují a mají být extrémně vtipné nebo kůl jsou tak šíleně špatné, že dnešní otrlou generaci puberťáků dostat nemohla ani jedna. Nejsem rozhodně žádný konzervativní strejc a naopak mám fekální humor pro odrostlé děti stále rád i dnes, ale tento film je zkrátka ve všech směrech zklamání. Pokud si člověk pustí teen komedii, rozhodně po jejím skončení nechce zažívat depresi. 40 % ()

Reklama

kingik 

všechny recenze uživatele

Klučina si v lese při jarním kempování uřízne péro a parta jeho jančících kámošů, co jsou pořádná paka a nemehla v jednom, se mu snaží jeho kladélko uchránit od odumření. A je to pěkná šlamastyka. Kožený doutník je totiž natolik neposedný pacholek, že se mu v chladícím boxu nelíbí a neustále se přemisťuje, až změní majitele. Nikdo nenapíše o téhle komedii, co nešetří vulgaritami a detailními záběry na odříznuté přirození, že má sofistikované gagy. Tohle je prostě celkem nevídaný útvar, který dokáže vehementně jeden nápad větvit do šílených sekvencí, co nepostrádají vtip a nekorektnost. V zásadě se režisér Jake Szymanski dopustil jen dvou prohřešků, u pubertálních komedií takřka neodpustitelných: 1) nepodařilo se mu rejdy s penisem příslušně vygradovat, 2) neobsadil hezké slečny. Ty slečny jsou zde vlastně jen dvě, jsou o něco známější než tři mládenci v hlavních rolích, Geraldine Viswanathan už je známá z Kazišuků a seriály ošlehaná Sadie Calvano. To tři mládenci se postarali o veškerou vtipnost, jmenovitě Daniel Doheny, Luke Spencer Roberts a Eduardo Franco. Je zde řada neotřelých sekvencí, které vtipně fungují a mají dobrou kontinuitu. Netflix přišel s pubertální zábavou, co se nerozplývá nad komediální nesmrtelností. Jasně, tyhle přímočaré fláky fungují na diváka, co si přišel odpočinout. Víc po tomhle filmu nelze chtít. 8/10 ()

D.Moore 

všechny recenze uživatele

Teenagerská komedie o uříznutém penisu a cestě za jeho záchranou. Místy je to opravdu vtipné, místy se to ale bohužel docela vleče - hlavně ve třetí třetině, když se namísto penisu začnou řešit vztahy a film úplně ztratí tempo. Nicméně bavil jsem se, bavil jsem se překvapivě dobře, a kdyby to bylo ještě více crazy, bavil bych se ještě víc. ()

EvilPhoEniX 

všechny recenze uživatele

: Průměrná Teen Comedy, která má originální a zároveň pěkně střelený koncept. Skupina Teenejdžrů jdou do lesů stanovat, opijí se a jeden z nich si neštastnou nehodou ufikne přirození, čímž vznikne 12 hodinová honba za penisem a jeho záchranou. Má to slušné tempo, herci jsou celkem sympatičtí, ale poměrně málo vtipu, abych šel s hodnocením výše. Na jedno podívání, to však jde. 60% ()

Galerie (8)

Zajímavosti (1)

  • Natáčelo se v Kanadě v provincii Britská Kolumbie. (BMW12)

Reklama

Reklama