Traja šprti dostanú pozvánku na párty od nádhernej dievčiny, poriadne sa opijú a nakoniec ešte aj dostanú ponuku pridať sa k najpopulárnejšiemu bratstvu na miestnej škole. Najprv musia prejsť skúškou, ktorá ich otestuje fyzicky, psychicky a emocionálne, no nie každý z nej vyviazne živý. (Marceloo)

jorgus

bavilo me to od zacatku do konce a to je nejvetsi deviza filmu:)na to ze to byl pro me bezejmenny film, tak prijemne prekvapil:) ()

Cinematrix

Film o blbcích, kteří si zasloužili všechno, co se jim v tom filmu dělo. Není tu žádný sympatický hrdina, takže vám nikoho není líto, což mi bylo líto. Ale konec nebyl špatnej, takže jsem nakonec shlédnutí tohoto snímku nelitoval. ()

beso74

Trojica prehliadaných študentov sa silou mocou chce niekam zaradiť. V Amerike je pre nich len jediný spôsob, ako to spraviť - stať sa členmi nejakého bratstva. Nemuselo by byť príliš veľké, ani baby chodiace k nim príliš pekné, len aby sa donekonečna neopakovala situácia, že ich odkiaľsi vyhodia, poprípade im omylom dajú iný termín akcie. Celý tento stereotyp naruší jedného dňa pozvánka od atraktívnej neznámej na párty do istého, nie príliš známeho bratstva. To čo mladíci zažijú je ako zo sna - starý vkusne zariadený neokoloniálny dom, prvotriedny chlast, mladíci v oblekoch a prekrásne a prítulné dievčatá. A na záver jedná nevinná otázka."Nechcete k nám do bratstva?" Nie je to nič ťažké, stačí prežiť 48 hodín trvajúcu skúšku... Prvé zábery filmu ma takmer presvedčili, že som si pustil ďalšiu ultra lacnú sprostosť a že to budem pozerať opäť celý týždeň, aby som to bol schopný doraziť. Potom sa však na scéne objavila podarená trojica šprtov a začala ta pravá zábava. Aj keď to spočiatku vyzerá na komédiu, zdanie klame, po spustení prijimacieho rituálu, v ktorom ide len o takú maličkosť, nájsť bod zlomu, začne nielen hŕstke (ne)šťastných loserov dochádzať, že to čo bolo predtým, bol len ružový a mierne vlhký sen a že teraz je to už len hororová realita založená na systematickej degradácii, stupňujúcom sa fyzickom a psychickom týraní, pri ktorom sa poniektorým postupne otvárajú ( a iným zase zatvárajú) oči. Len či už nie ie je príliš neskoro.. Vygradovaný záver ma navyše celkom zaujímavú pointu. Nie je to síce nič svetoborné, ale aj tak by si to milovníci žánru nemali nechať ujsť. ()

ANTYCHRYST

Už jak to začalo.. nasrat!! Žádný ponižování si nesmí člověk nechat líbit.. i když to byl samej looser..ale bylo jich víc.. nechápu proč hnedle z kraje se jim nepostavili.. neskutečná partička zmrdečku... Scénka s krysou se povedla.. závěr dobrej..fandil jsem jím.. film je celkem svižnej..a drží si tempo.. ze začátku roku 2019 rozhodně jeden z lepších kousků.. 60% ()

JimDeNiro

Malý nenápadný horůrek, který vcelku mile překvapil. Na prostoru pár lidí samozřejmě nešlo udělat hromadu gore scén, ale film sází spíše na psychický teror, který vyústí v pěknou melu. bez nadsázky se i trochu dostavily emoce. Vzhledem ke střídmé stopáži film příjemně utíká a neokoukané tváře jsou taky vítané.. Byť ten brejlatej žíďák byl fakt na přes držku. Lepší průměr, který mě vůbec neurazil. 3* - 65% ()

Pitryx

No, tak tedy děj grády rozhodně měl. Občas jen na momentík hlucho, ale jinak celkem fofr. Bohužel, gore málo. Takový mírně neslaný nemastný film. Podruhé ne. ()

brasek odpad!

Amatérska hlúposť, alebo skopírované úchylné scény z iných filmov do jedného príbehu. Hereckí protagonisti nemajú charizmu, nemôžete si obľúbiť žiadneho z nich, celý príbeh je fádny, nudný a hovoriť o napätí či gradácii deja nie je možné. Celé je to iba zbytočná strata času. ()

Thug_Leo odpad!

Na noční jsem narazil na tento počin. Postavy otřesné, děj mizerný, scénář na úrovni zvratků. Parta Céčkových sráčů trýznní bandu připosránků. Film nemá smysl vidět. ()

goauld

Asi bych řekl WOW... jenže... za 1) nejsem tupý amík, kterýmu stačí málo... za 2) nejsem přívržencem jakéhokoliv "bratrstva" (a různých dalších "třípísmenných univerzitních komunit" a za 3) není mi 17-23let, abych "žral" výše dvě uvedené. Bohužel v poslední době není na co koukat, tudíž (ze zoufalství) jsem si sosnul toto veledílo a alespon s ním "zaplácnul" jeden běžný večer, kdy ani na běžné telce neběželo nic lepšího než Slunce seno...atd, či ordinace, nebo modrý kód. Musím uznat, že jsem velmi rád, že v dnešní době torrentů a shareserverů není nutno chodit do předražených multikin a vyhazovat prachy za podobné slátaniny. Začátek tohoto "pokusu o horror" je typycky pro nedorostlé pubertáky amerických venkovů, kde jsou rádi za nějaké ty "párty", bo jinak tam ani pověstný pes neštěká. Pak se začne objevovat jakás takás snaha o dramaticko-psychologický horror o jaké si "zkoušce dospělosti" jejímž závěrem (a vstupem do onoho pochybného klubu) je zabití "někoho" (v podstatě není důležité koho) - zkrátka vstupenka je uřízlá hlava, nebo kuchnutí oběti. Pokud jde o "torturu" tak se mohli "študáci" inspirovat třeba u nacistů z KL, ale... to by bylo i na tzv.sadistické mladíky z univerzitního klubu asi moc silné sousto, obzvláště pokud narozdíl od evropanů viděli/slyšeli o praktikách nacistů z velmi, velmi vzdálené povídačky. K udělení odpadu mnoho nescházelo... Zachránila to "krysa v kýblu". PS: sledování filmu se neobejde bez častého rychloposuvu, protože víc se ve filmu prokecá (viz. onen židovský týpek co nezavřel hubu ani při cejchování) než vykoná. ()

lineker

Jedinou záchranou této "hororové" podívané je stopáž. Již od začátku na mne ti tři lůzrové působili hrozně nesympatický a přál jsem jim to nejhorší. No a ani to se mně nakonec tak úplně nesplnilo. ()