Reklama

Reklama

Obsahy(1)

Po vašem poprvé už nebude život jako dřív. Hlavní hrdinka Tessa je vzorem hodné holky. Příkladná pilná studentka, vzorná dcera, pozorná a věrná kamarádka, skvělá studentka prvního semestru s velkými ambicemi a plány do budoucna. Její učebnicový životní plán ovšem nepočítal s tím, že se objeví tajemný kluk Harding Scott. Nijak zvlášť oblíbený, drzý a nafoukaný samotář s pronikavým pohledem a s pověstí „od něj se drž radši dál“. Je nebezpečný... a nebezpečně přitažlivý. Zakázané ovoce přitahuje i hodné holky a Tessa se přes veškerá varování vrhá do vztahu, který se všeho nejvíc připomíná horskou dráhu. Je stejně děsivý jako vzrušující, přináší pláč i nepopsatelné štěstí, něhu i krutost a nikdy nejede v klidu po rovině. Má takhle vypadat láska? Síla jejich vztahu a vášně mění všechno, co doteď znala a co od svého života čekala. (Bontonfilm)

(více)

Videa (2)

Trailer 1

Recenze (148)

T2 

všechny recenze uživatele

Rozpočet $14miliónovTržby USA $12,000,000Tržby Celosvetovo $55,900,000Tržby za predaj Blu-ray v USA Tržby za predaj DVD v USA ║ Umelina na entú. Ústredná dvojica je aspoň na pohľad roztomilá ale ten tupý dej, zaľúbenie, rozchod,.... to je fakt utrpenie sledovať, konkurencia pre ploché telenovely či kinohity ako Twilight či odtiene prázdnoty. /videl v kine: 20%/ ()

castor 

všechny recenze uživatele

Všechna klišé světa, třeste se!! Pilná studentka, záhadný rebel. Ona je v prváku, on v sobě potlačuje démony. V hodinách probírají Pýchu a předsudek, nepohodnou se. Ale jiskra přeskočí. První polibek. Ona však doma nechala přítele/kamaráda. Ovšem tenhle je „nebezpečně“ přitažlivý, obzvlášť když na ni kouká jako vrah. Podlehne i podruhé. Jenže je tu jedna „velká“ záhada. Co si budeme nalhávat, příběh by se vešel do půlhodinky. Charaktery jsou nezajímavé, vyhrocené momenty nepřijdou (až na onu záhadu). Hošan upřeně hledí, nezkušené dívce se zapalují lýtka, ač jí maminka život nalajnovala jinak (i tady je „konflikt“ naprosto mdlý). Afektovaný chlapec jak z ledajakého dílu Twilight ságy nakonec dobré srdce má. Kdo by to byl čekal? A i kondom použije. Britsko-australská dvojice Hero Fiennes Tiffin a Josephine Langford nemá moc co hrát, alespoň na ni se dobře dívá. Stejně jako na vydařený vizuál. Za rok nás čeká pokračování. ()

Reklama

Vančura 

všechny recenze uživatele

Je samozřejmě spousta důvodů, proč se tomu filmu vysmát. Obsazení většiny rolí - mimo ústřední dvojice - je dost hrozné, stejně tak herecké výkony. Soundtrack je zcela odpudivý. Stejnojmenná předloha bude dozajista naprostá sračka (dnes jsem ji na moment vzal v knihkupectví do ruky, abych si tento dojem potvrdil) a její filmová adaptace - dramaticky prostinká a dějově ukázkově předvídatelná - nemohla vzniknout z jiných než čistě komerčních pohnutek (byť mi přišlo zajímavé, že jsem ve snímku neidentifikoval žádné náznaky PP a hlavní hrdinka dokonce ani nemá iPhone ani MacBook, ale jakýsi no name smartphone a notebook Asus). V divákovi, který nezapadá do cílového publika (řekněme teenagerky 12+), příliš důvěry nemůže vzbuzovat ani kýčovitý plakát ani jméno neznámé režisérky, která - kromě jednoho dokumentu - nikdy nic dalšího nenatočila, ačkoli jí je 50 let, takže kdo ví, jak to s tou její režijní kariérou vůbec je. Zkrátka je spousta dobrých důvodů, proč se tomu filmu každý normální člověk obloukem vyhne (v tomto ohledu nechápu lidi, kteří to hejtují, když očividně do cílovky nespadají). Potom je tu ale jedno velké ale! A má název Josephine Langford - její úchvatný zjev mě naprosto okouzlil a omráčil. V roli Tess je naprosto neuvěřitelná a mnohokrát mě během sledování přivedla na pokraj mdlob. Absolutně jsem jí tu postavu věřil a dokonale jí propadl. Nevadil mi ani její herecký protějšek Hero Fiennes Tiffin, byť herecky má ještě rezervy. Chemie mezi těmi dvěma prostě funguje na 100 % a ten film je nejlepší v momentech, kdy je čistě romantický - scény u jezera, líbání, tance nebo prvního sexu nemají chybu (btw. poněkud mě překvapilo, že film je mimořádně cudný a ani v milostných scénách - pokud jim tak vůbec lze říkat - neukáže absolutně nic, a v závěrečných titulcích je navíc informace, že Josephine Langford měla body double, takže i to málo, co je z ní vidět, není ve skutečnosti ona, což mě teda dost namíchlo). O tomto filmu jsem se dozvěděl už před mnoha měsíci, kdy jsem na něj náhodou viděl trailer, a hned mi bylo jasné, že se mi bude líbit a že to bude moje guilty pleasure non plus ultra, což se do puntíku vyplnilo - přes všechno to hrozné okolo je to pořád prostě jen - až archetypálně nadčasový a srozumitelný - film o tom, jak kluk potkal holku a jak se do sebe zamilovali, a ten počátek jejich zamilovanosti je zde natočen tak hezky, že to dokonale potěšilo mé romantické já a bylo mi u toho filmu velmi dobře a zcela jsem se spolu s Hardinem zamiloval do Tess a její mladické nevinnosti, která projde velmi půvabnou proměnou v dospělou ženu. Krásný filmový zážitek, který se mi dokonale trefil do vkusu a momentálního rozpoložení. ()

Djoker 

všechny recenze uživatele

Langfordovi vyslali do boje o americké dolary další povedenou dcerušku a to je moc dobře. Obě mají totiž něco do sebe. Starší po herecké stránce a mladší zase po vizuální. After není žádné filozofické dílo a má jasnou cílovku, takže kdo v tom hledá odpovědi ohledně smyslu života, tak je samozřejmě magor. ()

mchnk 

všechny recenze uživatele

Příběh samotný by se vešel do patnácti minut, dokonce i těch více jak sedmdesát slečen od 12-20 let, s precizně roztrhanými a povytaženými kalhoty nad kotníčky, kterým jsem film promítl, bylo povětšinou zklamaných...konec je skutečně WTF? Nebo spíše české...hmmm. I když nestoudná rozmazlenost a opovrženíhodná rozmařilost americké mládeže, jež je tu, samozřejmě bez tohoto záměru, hezky vyobrazena, může sloužit jako odstrašující příklad. Osobně v to trochu doufám. Krásný vizuál i americké kočičky (matka s dcerou zde vypadají jako kamarádky), ale sledovat devadesát minut dětské líbání a k tomu, jednoduše předpověditelný, povrchní mini příběh s tisíckrát omílaným, naivním námětem, který končí v duchu - A jestli nezemřeli, milují se dodnes - není divácky moc záživné. Nechybí také klasický přerod super floutka a povrchního rebela v upřímného člověka, který v sobě objeví čistou lásku k jedné, přednedávnem ještě čisťounké a zcela neposkvrněné, dívence, ze které je už sebevědomá osoba, která přesně ví, co chce. Dle premiérové návštěvnosti v našem malém městě soudím, že tento projekt je ze skupiny___It's all 'bout the money, man___Vždyť dnes se jim stačí dostat do mobilů a přesně jim ukázat, na co mají do kina zajít...jak mají žít. Osobně jsem neviděl, krom kina, nikde jedinou reklamu, ale to může být i tím mým starým mobilem. [Kino Citadela - Litvínov] ()

Galerie (34)

Zajímavosti (14)

  • 20. května 2019 Anna Todd potvrdila pokračování. Pokračování je pojmenované After We Collided (2020) a je založeno na Toddově druhé knize v seriálu „After“. (Stoka)
  • Film je založen na knize „After: Polibek“ od autorky Anny Todd. (simaa)
  • Obě hlavní postavy mají rády knižní klasiky. Anna Todd vlastní vydání knihy „Na větrné hůrce“ od doby, když jí bylo čtrnáct a vidíme ji na poličce v Hardinově pokoji. (simaa)

Reklama

Reklama