Reklama

Reklama

Obsahy(1)

Zotavuje se ze zranění, seržant Johnny Meadows (William Terry) si dopisuje s Rosemary Blakeovou, jejíž jméno našel v knize a kterou nikdy neviděl. Johnny sní o dni, kdy se s ní setká. Po návratu do Spojených států cestuje vlakem do městečka Monteflores, kde dívka žije. Ve vlaku se spřátelí s doktorkou Leslie Rossovou (Virginia Grey), která má v městečku převzít ordinaci. Na uvedené adrese nenachází dívku, ale její matku Hildu Blakeovou (Helene Thimig), osamělou ženu s tajemnou minulostí. (ilclassico)

(více)

Recenze (6)

Bebacek 

všechny recenze uživatele

Mann to prostě uměl. Béčková produkce se vším všudy - za málo peněz s podřadnými herci, krátká stopáž, svižné tempo, prostá zápletka s božsky šílenou babkou, co má v rukávech vždy nějaké to překvápko, a šlape to jedna báseň. Trochu mi to připomnělo Lewisův noir My Name Is Julia Ross - těch psychicky labilních postarších dam mezi noirovýma padouchama zas tak moc není, ale když už, tak to stojí za to. http://filmnoirblog.blogspot.com/2009/10/strangers-in-night-1944.html ()

Dale 

všechny recenze uživatele

Dej jednoduchý a predvídateľný v každom okamihu, nič zaujímavé sa počas celého filmu nestane a herci sú hrozní a nesympatickí. ()

Reklama

vitekpe 

všechny recenze uživatele

Prestoze Virginia patri k mym nejoblibenejsim a prestoze stopaz je na becko idealni, stejne me to nejak nudilo..tak treba jindy. 3- ()

Galerie (2)

Reklama

Reklama