Prince & Michael Jackson (TV film)

• Francie

Docteur Prince & Mister Jackson

Doctor Prince and Mr. Jackson

Doctor Prince & Mister Jackson

Dokumentární / Životopisný / Hudební

Francie / Německo, 2009, 66 min

V titulcích filmu uvedeno: český název Doktor Prince a Mister Jackson; režie Philip Priestley.(20.9.2018)

Srovnávat Prince s Michaelem Jacksonem je jako srovnávat šťouchaný brambory s lososem. Když jsem si pustil na YouTube "Prince Greatest Hits Songs", neslyšel jsem nic než ticho, a řekl jsem si: "sakra tohle je mnohem lepší než skutečné jeho "písně""!!! Kralevic má zřejmě jediný hit, nevím kdo si koupil těch asi 80 milionů jeho desek, zřejmě gayové a maminy po přechodu s vážnými emocionálními problémy. Naproti tomu Jackson je jiná káva, byl to největší šoumen všech dob a jeden z nej zpěváků. Jacksonovy klipy režírovali takoví velikáni jako Martin Scorsese nebo David Fincher. Tak schválně, kdo prodal víc desek, bůh Michael nebo ten... ...ehm druhej? Sice se oba hlásili ke Svědkům Jehovovým, ale tento hřích jim budiž odpuštěn. Takto hodnotím jen za Michaela, kdybych měl hodnotit za Kralevice, bylo by hodnocení nižší, třeba uměl zpívat, ale jeho písně mě skutečně neoslovily.(30.8.2018)

Ne úplně podařené. Velké pauzy mezi jednotlivými informacemi a nakonec jsem se stejně dověděl jen to,že byli oba jehovisti. A to jsem zrovna vědět nepotřeboval. Francouzi by nejspíš měli točit dokumenty u svých umělcích,páč ti z USA,jim tedy moc nejdou. Přesto za 4 za to zavzpomínání si na staré časy,kdy pop ještě neznamenal to,že se dnes jednomu songu,podobá jako vejce vejci,dalších 100.(29.8.2018)

• Prince