Potomek

• USA The Prodigy (více)

Ve stejnou dobu jako přišel na svět malý Miles, se na jiném místě odehrála tragédie. Dvě zdánlivě nesouvisející události se o několik let propojí děsivým způsobem. Milesova máma Sarah se znepokojením sleduje synovo nevyzpytatelné a agresivní chování. Postupně se smiřuje s myšlenkou, že malého chlapce ovládá nějaká špatná, nadpřirozená síla. Musí potlačit svůj mateřský instinkt milovat a chránit vlastní dítě a podrobit ho testům, aby pochopila, proč dělá ty hrozné věci. Chce se za každou cenu dozvědět pravdu - kdo nebo co získalo moc nad jejím synem. Odpovědi na všechny otázky se skrývají hluboko v minulosti a Sarah brzy pochopí, že skutečnost je daleko horší než její představy... (Forum Film CZ)

Jiber02

Zajímavý, dobře natočený film i s dobrým obsazením (hlavně: Jackson Robert Scott). Najdou se zde i děsivé scény, ale takové dítě by jste nechtěli. Každou chvíli si myslíte, že vás zabije. 7,5/10 ()

SirErLeerdan

Hrozně moc nelogičností ve výpravě. Chvílemi to zavanulo až zatuchlými klišé. Nicméně originalita mu nechybí a dětský herec je naprosto fenomenální a musím uznat, že svou roli zahrál na Oskara. Pevně věřím, že jeho kariéra posviští, jak vítr. Dávám 66% ()

BigJohn02

Takže tentokrát se chcíplej vrah nepřestěhoval do zrzavýho pajduláka, ale rozhodl se dělat spolubydlu právě narozenýmu harantovi. Škoda, že to není natočený přesvědčivěji, tady je to někdy až úsměvné. ()

JasiraEk

Obecně mám trochu strach z filmů, kde se vyskytují nějakým způsobem posedlé děti, přesto jsem se na tento film podívala a chybu neudělala. Je pravda, že příběh mohl být více rozvedený, zajímal by mě postupný vývoj hlavní postavy v ,,něco jiného" v brzkém dětském věku (mohlo tam být více strašidelných scén dokreslujících děj), ale film má jen něco kolem 1,5 hodiny, což je tak akorát. Pokud se chcete jemně bát, film vřele doporučuji. 60% ()

Fibonacci

veeery goood ajdia na horor. originals. ono to ani nie je tak strašidelne, skôr znepokojujúce. obyčajne by som dal priemer tri, ale v zavere to vôbec nebolo pokazené, ale praveze to skončilo "zle" ako by aj horory mali skončiť. cize jedna hore. v jednom momente mi to pripominalo film sirota, kedy sme sa dozvedeli ten twist..len mi je ľuto pšička😥🐶 ()

Bacuska

Zajímavý film, ale strhávám jednu hvězdičku za téměř nevysvětlitelný konec. Prostě jako skoro vždy u takového typu filmu. ()

Thairon

Celkem dobrý film, který člověka dokáže postrašit. Po shlédnutí filmu bude chtít hodně rodičů prohledat svým malým dětem pokoj, aby se ujistili že ve skutečnosti nejsou sériový vrazi. Film se dobře soustředí na atmosféru ve které náš malý ,,potomek,, oblbuje všechny okolo a to ne v dobrém smyslu. Za celý film jsem nepřišel na to jestli toho kluka nenávidím a chci aby skončil špatně, nebo mu fandím a doufám že vše dobře dopadne. Bohužel se z počátečního hororu stala spíše lehce ,,hororově,, nepříjemná detektivka. Film je rozhodně koukatelný, ale není to něco co by člověk potřeboval vidět vícekrát. Konec filmu rozhodně překvapí a jsem rád že film nepostihla nemoc Happy Endu jako většinu novějších hororů ()

PORTER44

Opět jeden z příběhů o dítěti které má rozdvojenou osobnost která mu napovídá vraždit,už jsem pár filmů viděl a tenhle patří k průměru jak herecky ,s napětím to bylo o něco lepší ,jinak se dalo předpovídat co bude že to odnesou skoro všichni v jeho okolí. ()

janececek

K dokonalosti v rámci žánru tomu chybí poměrně dost, jako celek to nedrží pohromadě a přitom to byl tak zajímavej námět. Některé lekačky však fungovaly a Jackson na svůj věk podal skvělý herecký výkon. Znovu to ale vidět nemusím. 50 % ()

drkaldj

Proč ruce? Otázek mám celkově dost. Musím ovšem říct, že je to přeci jen v něčem trochu originální (reinkarnace není celkově ve filmech moc využívaná). Taky se to snaží pracovat s atmosférou, ale ne vždy to funguje. Od nehody s autem, která byla dost očekávaná (scénáristicky docela na sílu), to bylo všechno už jen totálně předvídatelné zklamání, jehož konec byl pro mě neuspokojivý. A přitom začátek tak slibný. ()