Potomek

Jeff Buhler

Bridger Nielson

Tripp Vinson, Tara Farney

Scénografie:

Shayne Fox (set dekoratér)

Kostýmy:

Catherine Ashton

Neskutečná malá zrůdička. Tak tohle mě popravilo. Netuším jestli je to tím Halloweenem a něco zlověstného je ve vzduchu, nebo jsem už zkrátka vypadl z toho toku kvalitních hororů, ale mně tento film pocuchal nervy na výbornou. Skvělá zápletka, děsivé scénky, zvraty, malé detaily umocňující napětí, prostě spokojenost.(31.10.2019)

• AngelG

Horor, který byl dělaný podle šablony. Pozor, příjdou spoilery! 1.S dítětem začíná být špatně 2.Prohlídky doktorů 3.Konfrontování matky doktory, která zpočátku nevěří, ale po chvíli jí přesvědčí 4.Konfrontování otce matkou, který zpočátku nevěří, ale po chvíli ho přesvědčí 5.Problémy se zhoršují 6.Matka najde řešení 7.Příjde dramatický zvrat, řešení nefunguje 8.Matka se snaží dítě zabít, ale příjde další dramatický zvrat, kdy umírá matka 9.Dítě + zlo vyvázlo a zlověstně se dívá do kamery 10.Konec Jedná se o absolutně generické nic, které se táhlo jak 6ti hodinový dokument o bylinkách.(16.6.2019)

Asi půjdu proti všem, ale tohle mě teda neskutečně překvapilo. Ze začátku jsem čekal podle hodnocení průměrnou, klišovitou hororovku, která se od ostatních nebude lišit, ale ve výsledku máme skvělý film s konečně oživujícím námětem tohohle žánru, kdy neposedne celou rodinu nudný, tuctový duch, ale reinkarnuje se do malého kluka psychopatický zabiják. Od začátku si to drží svoje svižné tempo, že se divák v 90 minutách nestíhá nudit. Zabiják pořádně creepy a s klukem se už od začátku něco děje.Příběh se držel v normách a neodbočoval do nesmyslů, hororových prvků sice pár, ale stály sakra zato, až mi u některých stály všechny chlupy. Potěší taky závěr, který není typickým happy endem, ale pořádně nasrávajíci tragic end. Tomuhle se asi nebudu vůbec bát přidat o půl hvězdu do plného počtu, protože z tohohle jsem fakt nadšený.(18.5.2019)

Vcelku nevýrazný horor s podobným námětem, jako o 10 let starší a výrazně zajímavější Orphan. Atmosféru to má místy hodně slušnou, zejména v první půli a zásluhou Colma Feoreho, který se umí xichtit fakt děsivě. Na druhou stranu ostatní herecké výkony dost zaostávají a jsou strašně nezajímavé a necharismatické. Režijně dobré řemeslo, ale nic nového.(16.5.2020)

Rozpočet $6miliónovTržby USA $7,865,474Tržby Celosvetovo $8,700,000Tržby za predaj Blu-ray v USA Tržby za predaj DVD v USA ║ Ako námet dosť dobrý ale výsledok nie príliš efektívny v rámci žánru. Vyznie to akosi kostrbato, necelistvo, samozrejme nechýba klišé a naivita. Proste prvoplánoví vývar. V poslednej tretine to už troška aj otravuje. Už sme tu mali niečo podobné a to výborný Orphan a tam to ináč sypalo. /videl v kine: 40%/(16.2.2019)

• - Postava Milese (Jackson Robert Scott) má heterochromii, rozdíl v zbarvení očí (v případě Milese, pravé oko je hnědé a jeho levé oko je modré). (Tet.Ew)

• - Natáčelo se v Torontu (Ontario, Kanada). (BMW12)