Trest (S01E10) (epizoda)

Komedie / Drama

Česko, 2018, 19 min

• chup44

Tak teda toto bolo poriadne zlé finále. V podstate sme sa nič nedozvedeli. Čo sa stalo s Andreou a Holanďanom ? Čo bolo potom s Danom ? Fakt sklamanie, vyzeral ten seriál nádejne, škoda...(17.12.2018)

• klukluka

Já nevím, čemu se divím..? Ze šouklí mi bylo šoufl, co se pamatuju.(17.12.2018)

• salahadin

Tak jo, já to fakt dokoukal. Byl to trest, ale pro mě! Shrnu svůj divácký zážitek - o ničem. Já fakt nevím, kde je chyba. Možná by to potřebovalo delší stopáž, aby vždy jen načrtnuté zápletky vyzněly. Seriál nezvládl práci s postavami, ty mizí jak kapesné po vysvědčení, případně je jejich motivace a přínos ději zakopán do vod scénáristických zkratek. Děj sám byl velice slabý, vtip nevtipný, drama nula nula řehtačky. Rozuzlení - no prostě nebyl čas, formát plus mínus 19min muse l být dodržen. Herecká etuda Danova po abdikaci jeho údu byla fakt směšná. Světlé body mě v tuto chvíli nenapadsjí(17.12.2018)

• - Píseň v titulcích, která hrála v této epizodě, byla od Rubena de Ronde s názvem „Forever In Our Hearts (Danny Chen Remix)“ z roku 2007. Ale seriál se přeci odehrává v 90. letech. (TheSlezy)