Pomsta

• Velká Británie Avengement

Během propustky z vězení za účelem návštěvy umírající matky v nemocnici zločinec Cain Burgess (Scott Adkins) unikne svým dozorcům a mizí v ulicích Londýna. Jde o epickou cestu krve a bolesti za dosažením vytoužené pomsty na těch, kteří z něj udělali chladnokrevného vraha. (kukkik)

Bohdy67

Adkinsonuv Boyka me bavil...Tahle jeho tak trochu parodie neurazi, ale ani nenadchne... Jak se z mazanka stane zapadackej Jurij? Par let v lochu, trochu svine braska a moc a moc bitek....O nicem jinem film neni... Dobre/spatne? Tak akorat :D 55% ()

Holly_Molly

Scénáristicky tak jednoduchý jako název sám, ale Pomsta to je teda sakra sladká! Jde se prakticky ihned na věc, bitky jsou surový, celkem krvavý a Adkins je neskutečný zvíře. Akční bitkařský béčko který nezná slovo "nuda"! :-) ()

Bragi66

Podle mne lepší řežba než špatné Tarrantinovky. Sem tam vázne logika (třeba v té závětečné pranici nikdo nepoužije zbraně, které předtím odložili na bar). ()

kudryj

Nejlepší Adkinsův film. Nemá to nesmyslné bojové scény, bitky jsou vyloženě pouliční, tak jak to chodí v reálu. A ještě teď mě bolí zuby. ()

Zaks

Nadupaná mlátička s dokonca zaujímavým motívom a príbehom. Kontaktné súboje brilantne spracované, bez kompromisov. Postava nahnevaného hlavného hrdinu ušitá na mieru Skottovi. Scény vo väznici správne nechutné, jeho frustrácia a utrpenie v base snáď ani nebolo hrané. Trochu na škodu sú opakujúce sa zábery, tak ale zuby stáli za to. ()

1svaty

Scott Adkins se dostane ze všeho. V tomto filmu se mu to povede také. Kupodivu docela inteligentně co se filmu a jeho výroby týče. Děj letí dopředu jako Adkinsova pěst. Uvěřitelné to není, ale o to v těchto filmech nejde. ()

McGuffin

Má to být Pomsta, Avengement, a je to pomsta. Za svedení na špatnou cestu, za okradené bližní, za své uvěznění a za zakázku být v anglické věznici zabit se ve vraždící monstrum proměněný mladší bratr pomstí staršímu, gangsterovi par excellence. Nejde o nic intelektuálního, jde o násilí a jde to jak po másle. Vyprávění Jesse V. Johnsona je návštěva jatek a planetária s věčně se opakujícím koloběhem vesmírných těles současně; padouši i planety jsou tam kde vždycky a ohmatané příčiny mají stále stejné následky. Překvapení nečekejte, satisfakci rozhodně. P.S. To jsou řádky o příběhu, ne o filmu okolo něj. https://www.macguffin.cz/ ()

Misirlou odpad!

To je taková kravina s hroznými, těžko to vůbec nazvat hereckými nevýkony. Překvapuje mě vysoké hodnocení. Kam jste dali oči a rozum?! ()