Reklama

Reklama

Daddy's Girl

  • angličtina Suicide Solution (festivalový název)

Obsahy(1)

Dívku drží v zajetí její vlastní nevlastní otec, který je sériovým vrahem. Ve svých násilných zločinech ji používá jako návnadu pro potenciální oběti. Když se policie dostane na jejich stopu, dívka se musí rozhodnout, zda je připravena jít proti maniakovi. (FiRST)

Videa (1)

Recenze (27)

Morholt 

všechny recenze uživatele

Taťka s nevlastní dcerou si mezi občasnou píchačkou unesou nějakou tu holku, aby měl živitel rodiny po večerech co mučit. Jenže dcerka toho začíná mít pomalu dost a místní policajt možná něco tuší. Úplně na pohodu. Díky krátké stopáži to rychle utíká, herci i herečky hrajou víc než slušně a dojde i na nějaké blbnutí s motorovkou, nožem a elektrickým proudem. A sem asi míří jediná výtka. Samotné mučení se vesměs odehrává mimo záběr, což je škoda, protože když dojde na detaily, Richards evidentně umí. Ale jinak spokojenost. Není to sice kdovíco, ale dá se to s klidným srdcem doporučit. 65% ()

ricci.s 

všechny recenze uživatele

Čo je zábavnejšie, ako šukať svoju nevlastnú dcérenku a popri tom chodiť do baru, baliť kurvičky, prilákať ich potom k sebe domov a ďalej sa s nimi pekne brutálne pozabávať? Keďže však dcérenka musí mnohokrát upratovať oteckov bordel a postupne začína mať výčitky svedomia (hoci na zabávanie fotríka veľmi rada nenápadne pozerá), je len otázkou času, kedy situácia eskaluje. Aj tak som čakal viac, je to za mňa priemerný horor. Pretože čo sa týka samotného mučenia, okrem elektrošokov tam vlastne nie je nič. Zamrzelo, pretože najmä pri pilovaní mŕtvol či podrezávačkách mi tvorcovia dokázali, že s gore scénami pracovať vedia. ()

Reklama

JASON_X 

všechny recenze uživatele

Tak tohle bylo fakt těžce ujetý, sériovej sadistickej vrahoun Mandylor a jeho volavka/naháněčka nevlastní dcerka jsou nezapomenutelná dvojka. Dal by se na ně určitě aplikovat nějakej psychologickej model stockholmskýho syndromu nebo podobně, ale myslím, že tvůrci takhle hluboce nespekulovali a chtěli v první řadě natočit úchylný béčkový drámko, což se jim podařilo skvěle. Ovšem podle mne byl závěr k dédyho holčině až příliš shovívavej, nebyla to žádná oběť ale obratná manipulátorka, hezkou tvářičkou maskovaná zvrhlá bestie, ve zvrhlosti srovnatelná s otčímem. Ale možná je zaděláno na pokračování v trochu odlišným ''dexterovským'' duchu, takže fajn. ()

Kudly4 

všechny recenze uživatele

Jemma Dallender tentokrát není znásilněná a ani nejde po pomstě ( I Spit on Your Grave 2 ), za to šoustá s nevlastním otcem, který je sériovým vrahem a oba vyhledávají oběti po barech. Potěší fajn casting, občas slušné napětí, je to pěkně natočeno, ale to je asi tak všechno. Scénář je milionkrát omleté téma, mučení si zde vůbec neužijeme, dojde pouze na elektrošoky, což je největším mínusem a zklamáním, Gore tu není skoro žádné. Každopádně, film celkem uteče, vyloženě nenudí a na jedno zhlédnutí je to ok. (105. hodnocení) ()

kingik 

všechny recenze uživatele

Perverzní a maniakální otčím, ze kterého má divák husí kůži, sexuálně zneužívá svoji nevlastní dceru a navrch ji využívá coby návnadu pro své ženské oběti, se kterými pak pro vlastní zkažené nitro a (ob)veselení z "rouškovného" dovádí ve své domácí mučírně. To je v kostce zásadní obsah k tomuto snímku, který má svým zaměřením docela blízko k torture-porn subžánru. Hodně dlouho všechno nasvědčuje tomu, že postupně bude k vidění opravdu hustá explicitní dávka brutálního mučení na všechny možné i nemožné způsoby. Když už ovšem je film za svojí polovinou a na prstech ruky se dá spočítat hrstka explicitněji pojatých sekvencí, napočítal jsem asi tři, je již jasné, že film se k mohutnému přívalu mučících scén už neodhodlá. A taky že ne. A je to zároveň obrovská škoda. Zobrazené gore kvalitu nepostrádalo. Místo toho začne film (u)padat do kolovrátkového sledu -návštěva baru-nalákání oběti-návštěva mučírny. Jen pramálo zajímavá se jeví linka s nezkušeným zástupcem šerifa, který je sériovému vrahovi na stopě, která se prolíná hlavním dějem, a působí až téměř rušivě. Ústřední a naprosto kontrastní tandem - Costas Mandylor & Jemma Dallender- je natolik originální a dokáže navodit atmosférickou "špinavost", až je jakýkoliv vedlejší element čistě nadbytečný a nežádoucí. Lze se jen dohadovat, co vedlo režiséra Juliana Richardse a spol. k razantnímu soft pojetí, když je cítit, že prvotní záměr určitě takový neměl být. Vizuální vyobrazení scenérie je perfektní, mučírna je opravdu neutěšené místo a skýtala nemalý potenciál. Postupná stagnace a zbytečná umírněnost filmu příliš neprospěla. Ovšem jste-li příznivci snímků, které navzdory svému úzce profilovanému a přímočarému obsahu z toho chtějí mít hutnější thriller atrakci na skoro rodinný večer, tak je to celkem trefa. 7/10 ()

Galerie (9)

Reklama

Reklama