poster

Malevolent

 • Velká Británie

  Hush

Horor

USA / Velká Británie, 2018, 89 min

Režie:

Olaf de Fleur

Scénář:

Ben Ketai

Hudba:

Al Hardiman

Producenti:

Brian Coffey
(další profese)
Nastala chyba při přehrávání videa.
 • Arsenal83
  *

  Odpadu sa to vyhlo len tým, že ma ten film ničím neurazil, nevyvolal ani zrnko emócie, ani som nevedel, že ho pozerám. Aj na tak pasívnu nudu je potrebná troška "umenia".(17.10.2018)

 • Morholt
  ***

  Skupinka mládežníků si přivydělává "vyháněním" duchů, ale všechno se změní ve chvíli, kdy jedna z členek týmu začne opravdu něco vídat. Po stránce dějové tedy nic nového a upřímně řečeno vylepšení by si film zasloužil skoro ve všech aspektech. Ale i tak se občas najde pár sekvencí, které dokážou zaujmout atmosférou, bubáci by sice určitě uvítali trochu větší péči, ale přesto mají několik momentů a jestli je tu na něco spoleh, tak jsou to herci na čele s Florence Pugh, která by si ovšem zasloužila lepší příležitosti. Nic k zapamatování, ale ani nic, co by vyloženě urazilo. 50%(14.10.2018)

 • brasek
  odpad!

  Krajina pôvodu = Netflix a nie USA/UK! Mať túto informáciu skôr, určite by som nestrácal čas s týmto paškvilom. Nudný príbeh, s trápnou zápletkou, ktorá vrcholí podpriemernou realizáciou.(17.10.2018)

 • kingik
  ***

  Bez tempa a pořádné režijní intenzity. A přitom by větší spád událostí filmu určitě prospěl. Čtyřčlenná parta spiritualistických podvodníků úplně neusiluje dostat to z nudy. Spíše naopak - jejich projev je nudný. Prdelatá Florence Pugh a spol. se pod "kudlu" dostanou až ve finálním úseku, což je z hororového hlediska ta nejlepší část, i když se to obešlo bez drastických detailů. První duchové, tři holčičky se sešitými ústy, se objeví až za drahnou dobu. Maskéři se na nich až tak nevyřádili, konkurence je v žánru přece jen vysoká, tohle představovalo jen takový slušný průměr, oči si hrůzou a znechucením nikdo zakrývat nebude. Roztahané dějství příběhu neprospívá, režisér chtěl ukázat, jak pochybné agentuře na vyhánění duchů fungují podvodné průzkumy strašidelných míst a entit a jak má sehraný tým k ošálení svých klientů. Asi to tvůrcům přišlo důležité, když tomuhle aspektu zasvětili delší pasáž. Na obrátkách to mělo nabrat, když se dorazilo na panství, kde došlo před léty k ohavnému zločinu, nicméně pořád to v tempu vázlo, první změna nastala s prvním dějovým zvratem, nikterak originálním, diváci ale budou vděční za to, že už se to alespoň rozjelo. Finální část je tedy nejsilnějším úsekem, většinou se ve filmu neděje nic extra přelomového. Netflix vsadil na režiséra de Fleura, který mimo svoji islandskou vlast na svůj extra režijní kredit čeká. Nabídl poměrně osvědčené i notně provařené duchařské hrátky v docela obstojné technické kvalitě, ovšem s horším vyprávěcím umem. 6/10(27.10.2018)

 • Wacoslav1
  *

  Další unylá, nudná, rádoby duchařina. Ne úplný průser, ale na 2* to holt prostě nedá...20%(30.10.2018)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace