Malevolent

Olaf de Fleur

Ben Ketai

Al Hardiman

Brian Coffey

Na tomto snímku se mi jako jediná líbila Florence Pugh. Jenže ta se mi nikdy nelíbí. Takže logicky, když už se mi jednou líbí, musí se mi líbit i film. Ano a dostávám oskara za svévolné užití slova "líbit". Jinak slušná duchařina. Pravda, nic extra od toho nečekejte. Je to utahaný, jako kdybyste hráli s vlastní babičkou bingo. Jo, až tak. Děj to má jednoduchý jako křížovka pro 3-letý děti. Nikde se tam neleknete, nic vás tam nevyděsí a už vůbec se nebudete bát. Jenže i přes tohle všechno, to nějaký potenciál má. A mě to kupodivu upoutalo. Možná jen tou amatérskou kamerou. A nebo spíš tím, že jsem celý film permanentně a zhýrale čučel na Florencin zadek. Jo, až takový jsem nestyda. Každopádně tady doporučuji nekoukat na hovnocení, ale raději rovnou na film. Ale upozorňuji, že je pouze pro slabé povahy.(5.6.2020)

• Scaevola

Z počátku povedená jednohubka s pomalu gradovanou atmosférou a zajímavě nakreslenými charaktery se bohužel k závěru mění na krvavou nudu s množstvím nelogických rozhodnutí a - při zpětném pohledu - se zcela zbytečným duchařským motivem. Nicméně rád vyzdvihnu práci s kamerou, která se nad míru vyvedla.(30.9.2020)

Rozhodne to není tak špatně jak tady spousta lidi píše. První půlka je sice trochu neakcni a režie dost pracně uvádí postavy i směřuje k hlavnímu dějí, ale pribehove je to celkem fajn. Florenci je super. Škoda je, ze ve chvíli, kdy se to má rozjet, tak nám vlastně jako divákovi v tutez chvíli propali zapletku. Konec bych taky čekal u takového filmu jiný, ale ztraceny čas to rozhodne nebyl. 65%(2.1.2019)

• juta

Partička snažící se vydělat pár šupů na důvěřivosti lidí, jenomže hlavní "médium" po čase opravdu začne vidět to, co jiní ne a rozhodně to pro ní, ani pro její přátelé není úplně příjemné, ale když si je pozve do domu psychopatka, tak to se teprve začnou dít věci. Natočeno to není špatně, snaží se tu budovat atmosféru, jenomže je to tak utahaný, že to začne nudit, i když by právě nemělo.(29.11.2018)

• Flopik

Prostredie na strašenie máme. V celku sympatické postavy máme. Nejaký ten základ prečo tam straší máme. Natočené celkom pekne máme. Strašidelné prevedenie a atmosféru nemáme. A to je obrovský problém. Ono je to ducharina ako veľa iných, to mi nevadí čo mi však vadí bolo, že po hororovej stránke slabé a tak isto dlho trvalo kým sa to rozbehlo.Vlastne rozbehlo sa to na konci. Koniec sa mi celkom páčil , nejaký zvrat a zašívanie úst nebolo najhoršie. Ako celok je to však priemer až pod priemer. 1* za nádhernú Florence, to dievča má talent a 1* za koniec.(8.6.2019)