Drobeček a boj o zlatý důl

• Nizozemsko Kruimeltje (více)

Šibalský Drobeček je zpět! Když se jeho rodiče, nyní vlastníci zlatého dolu, usadili na půvabném venkovském statku, dobrodružný chlapec utekl a zamířil do města, aby znovu získal svobodu a rychle se stal... příčinou mnoha nehod. Ale skutečné problémy začnou, když je Drobeček unesen skupinou kriminálníků, kteří ho chtějí vyměnit za důl. Najde malý darebák způsob, jak jim proklouznout a zachránit svou rodinu? Připravte se na pořádný poprask! (Filmbox)

BOURQUE

Rodinný film, ktorý v sebe má viac, čo ukazuje divákovi. Moje myšlienky sa v podstate stotožňujú s názorom užívateľa „Marze“. Citujem jeho slová: „Je to napěchováno dějem, ale chybí tomu poezie, kouzlo a úžas“. Nemám k tomu čo dodať. Osobné hodnotenie: 57% (*) ()

Dzeyna

Dost zvláštní rodinný film, kde je něco strašně oldschool a western a na druhé straně tam jsou moderní pamlsky pro psa. Jinak je ale příběh celkem hezký. ()

Arsenal83

Bezpigmentový rozprávkový film, polovica osadenstva je ryšavá alebo pehavá. Miestami je hranie dosť afektované a nielen u detských hercov. ()