poster

Above Majestic

Dokumentární

USA, 2018, 134 min

Komentáře uživatelů k filmu (11)

 • Zeck
  odpad!

  Amatérská konspirační sračka, která až hraničí s retardací tvůrců, jejichž fakta a argumenty se na začátku zastaví u konstatování, že jsou naladění na vyšší formu vědění, kterou divák prozatím neoplývá a proto musí nekriticky uvěřit všemu, o čem mu budou lhát. Zcela bez podkladů fantazírují, že v Antarktidě jsou podzemní milionová města osmimetrových reptiliánů, kteří pomohli nacistům sestrojit pokročilé technologie a tajné americké organizace využívají jejich znalostí a technologií dodnes. Že svět, ve kterém žijete ve skutečnosti řídí tajné vlády (asi nová varianta na NWO) a všechny knihy v historii lidstva společně s těmi současnými jsou jen lži sepsané reptiliány, aby nikdo neprokoukl tu hrůznou pravdu. Že už v minulém století cestovali lidé do vesmíru díky mimozemskému pohonu připevněnému na ->podmořské ponorky<-. Pokud pak konečně přijde řeč i na něco reálného, co na rozdíl od osmimetrových mimozemských plazů v Antarktidě skutečně existuje (kulturní tradice protáhlých lebek u různých civilizací v historii lidstva), tvůrci divákům opět lžou ve jménu své agitky, kdy protáhlé lebky, kterých se dosahovalo pomocí obinadel utahovaných kolem lebky dítěte v růstu, označují za vrozenou dědičnost mimozemské geniality a bezostyšně si vymýšlí, že daní lidé měli dvakrát tak velký mozek a dvojnásobnou inteligenci, ačkoliv ve skutečnosti neměli nic jiného než uměle protáhlou lebku díky plánované deformaci, se stejným mozkem jako má každý jiný člověk, akorát s jiným tvarem mozku díky té deformaci lebky. Racionalita nula, fakta nula, fantazírování a lži na maximum. Dokument se ani nedá zařadit do konspiračního žánru vedle Danikena, který těm vlastním blábolům nevěří, jen na nich parádně vydělává. To jsou přímo úděsně trapné dezinformace určené pro retardované lidi, takže pokud je kdokoliv z vás ochoten uvěřit těmto bludům schizofreniků, měl by ve vlastním zájmu vyhledat odbornou pomoc - ne, nejsem zednář, který tě záměrně mate. Viděno 40 minut, už od začátku to nesnesitelně uráželo mojí inteligenci, se sebezapřením doklepáno alespoň do 1/3 dokumentu k získání uceleného obrázku o tom, že je to skutečně odpad!. 0 %(18.11.2018)

 • sator
  ****

  Above Majestic je šokující a provokativní pohled na to, co by bylo potřeba na zakrytí multi-bilionového Tajného vesmírného programu (tajná skupina elitních vojenských a korporátních představitelů, kteří mají co do činění s reverzním inženýringem mimozemské technologie, známá jako Majestic 12) před očima veřejnosti a jaké důsledky by to mělo na lidstvo. Dozvíte se o počátcích a historii Tajného vesmírného programu, spiknutí, technologiích a jejich ukrývání. Budete si také moci poslechnout svědectví zainteresovaných lidí a badatelů, které přesahují skupinu Majestic 12. Pokud dokument alespoň hrstce lidí otevře oči a přivede je k otázce " What bleep do we know?" splnil svůj účel...(18.11.2018)

 • Pooli
  odpad!

  Tato zlátanina nie je dokument! Vytrhnuté fakta z kontextov, nezmysli, dohady, výmysli a klamstvá pozliepané do dvojhodinovej urážky inteligencie, rozhľadu a zdravého rozumu. Tvorci a účinkujúci by mali byť na základe tohto zbavený ľudských a občianských práv. Dôkaz o tom do akých rozmerov môže narásť ľudská hlúposť, popieranie reality, poruchy osobnosti a aby to bolo politicky korektné tak to spoločnosť príjme ako konšpiračné teórie.(17.11.2018)

 • bobstock
  ***

  Nic pro racionálně smýšlejícího člověka, naopak pro lidi otevřené všemožným konspiracím zaujme a o to tvůrcům šlo. Pravda je někde tam venku a věřím, že Vesmír se hemží životem, protože jinak by to bylo plýtvání prostorem a určitě i smyslem. Sám jsem ještě UFO ani reptiliána neviděl, ale co když se jen nekoukám správně? A nebo to je jak v tom vtipu? Mimozemšťané konečně našli sluneční soustavu s planetou, na které je život, bohužel né inteligentní. :) 70%(14.2.2019)

 • alien6694
  odpad!

  akoze to zacalo dobre a cim dlhsie to islo tym vedsi blud sa z toho vyvijal .....(14.11.2018)

 • P4PRIK4
  *****

  Výborný dokument, který běží nejen v konspiračním duchu... Tento názor je čistě subjektvní, ale můžu jen doporučit i přesto, že stopáž je přes 2 hodiny.(14.11.2018)

 • Horus8
  *****

  Zcela zásadní dílo konspirace, vše co si myslíte o světě kolem Vás, je pouho-pouhá lež, otevřete oči a mysl(15.11.2018)

 • fanmov
  ****

  Brutální konspirační..--.. kousek. Na některých účinkujících jsou vidět známky psychických poruch..--.. --|---|--..|-.|.-|-|.-.|.-|..-|--|.-|-|..--..(17.11.2018)

 • thorium232
  *

  Takže ufóni unášajú ľudí so svojou superhitech technológiou, aby následne pracovali a vyrábali ich superhitech vesmírne lode... Alieni zrejme nemajú roboty. Z tohoto "dokumentu" som sa dozvedel, že alieni sú zjavne retardi...jedna hviezda, pretože mám rád scifi...(27.11.2018)

 • karlvonarbei
  **

  Film je opravdu velmi složité absolutně nějak hvězdičkovat, neboť se má jednat o dokument, kdy zdaleka nevíme, co všechno v něm je pravda a naopak.Vyloženě slátanina to tedy není, ale film trpí hlavně roztříštěností, skáče z tématu na téma, mnohdy jsou argumenty založené jen na svědectví mluvících hlav a jednotlivé kauzy do sebe ani zdaleka svoji logikou příliš nezapadají nebo se nijak vzájemně nepodporují, neprolínají.I tak je tam však zjevně mnoho informací, které pravdivý základ mají, protože neapatičtí lidé se k těmto zdrojům jistě dostali již nějak v minulosti.Samotná stopáž je také nemalým problémem a nejvíce zaráží očividná snaha lidi burcovat, manipulovat po vzoru různých sekt, což je na tomto dokumentu (?) vůbec nejvíce odpudivé! Pokud by autoři nezaujatě servírovali jen samá fakta a nepřekračovali únosnou hranici emocí, nebylo by toto dílko tak okatě v některých svých pasážích až nestravitelně směšné.Škoda, že autoři sami sebe takto diskreditují, napáchali tak více škody než užitku - smutné.(23.6.2019)

 • m.dodoss
  *****

  Pro Zecka a ostatní nevěřící Tomáše... Když by jste si zkusili něco přečíst třeba jako ruce pryč od této knihy nebo dalších hromadu dokumentů, které ukazují to co kolem nás je... Možná by jste tomu neříkal sračka nebo nepodložena slatanina. Tvůrci se snaží uvádět a rozkrýt to co Vám média ani jiné informační toky neřeknou a proč asi? Kdo je vlastní? Víte kdo píše historii? Ten kdo vyhrál ne ten kdo prohrál zkuste jet do Indie a knihovny palmovych listů a možná pochopíte... Ale bohužel jste jen další troll, který jen bude jen hejtovat u monitoru a klávesnice protože nic jiného nikdy nedokážete... Za mě perfektní doplnění mezer a kdo zná matrix2001 a Jardu Chvátala ví o čem píšu mě se to hodně líbilo a taky ve mě probudilo něco co jsem sám nechtěl...(24.6.2019)

 
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace