Co kdyby nadané dítě z jiného světa ztroskotalo na Zemi, ale místo aby se pro lidstvo stalo hrdinou, začalo by se projevovat velmi zlověstně? V Synovi temnoty přináší vizionářský tvůrce Strážců galaxieThe Belko Experiment děsivý zvrat a nový radikální žánr: superhrdinský horor. (Falcon)

Namefar

Dobrý nápad, potenciál nevyužit, ale bavil jsem se celou dobu. Chtělo by to více ničení a více zla směrem k pozemštanům. ()

Antimat

Pár brutálnych scén vydarených.... To chválim SPOILER ALERT !!! //// Chlapec ako podivín sa "zrazu" dozvie že je iný,rodičia nič nespozorujú za celú dobu a podivín sa zrazu stane besniaci Superman.... Znie to dementne že? No veru aj je to dementné Maminka s ocinkom asi tiež neboli pri zmysloch a pár podivných situácii ich aj tak nepresvedčilo. Až na pár pekných masakrov pri konci ukážu potenciál antihrdinu Dovtedy je potenciál zabití ,a kedže je to na samom konci ,film je nevyužitý 2* za pár dobrých scén ,inak otrepané scifi (až na antihrdinu) a veľmi plytký dej ktorý neponúka napätie a ani prvky hororu.... To aj Seagal zabil vo filme "Aljaška v plameňoch" viac než tento Superman ()

Narg79

Film ve kterém čekáte, že se něco stane, ale děj je jednostranně linkovaný. Antisuperman všechny dobré lidi zabije a pak jdou titulky. Lituji, že jsem to viděl až do konce. ()

patho666

Každého normálného  človeka  v prvom rade napadne prerobiť komiksovku na kvalitné porníčko. Tu však došlo k pokusu hodiť Supermana do horrového žánru a na počudovanie sa to pozrieť dalo, navyše mať to v rukách niekto šikovnejší mohlo sa z toho vyťažiť určite viac. ()

Gigi23

Musím souhlasit s většinou zde napsaných recenzí, hlavním heslem pro tento film je jednoznačně nevyužitý potenciál. Líbí se mi, že se tvůrci nebáli stvořit antihrdinu v dětské nevinné podobě, výběr herců byl sympatický a celkově by tedy nic nemělo bránit tomu, aby se film rozjel v pořádnou nekonvenční řežbu. Bohužel se tak nestalo. Děj je plochý a pár masakr scén s utrženou čelistí to bohužel opravdu nezachrání. Na druhou stranu některé scény měly slušnou atmosféru a závěr to taky trochu napravil. Takže celkově tři hvězdy za nápad a za konec. ()

Keledaia

Jako dost nuda, jo, ale nebylo to vylozene hrozny a vzhledem k tomy ze vicemene kazdej film nowadays je hroznej tak better than nothing. Mistama pekny hnusarny. ()

Legasis odpad!

Tak tento film mě vyloženě nasral. Už tak nesnáším všechny nezranitelné blbečky ve stylu Supermana a Captain Marvel, co nemají ve svém vlastním filmu v podstatě co dělat, protože veškerý odpor je marný a děj tím pádem ztrácí všechno napětí a smysl, ale tady je to navíc otravnej fracek... Za mě velmi nepříjemný zážitek, i když ten nápad nebyl špatný, možná měl autor zkusit kouknout na Megamind a vzít si příklad. ()

Boyolomouc odpad!

Levnota z toho stříká na všechny strany! A herci? To jsou snad neherci! Bohužel to nešlo dokoukat,vypnuto po 20 minutě! ()

Fibonacci

ked raz ja spravim v spalni so zavesmi temnotky, jediny syn temnoty som tu ja. Takže veeelky poozor, veeelky pozor. Ono bol to miestočkami cheap material, alebo to len ja som nepochopil vetnú skladbu. nechcem vyzniet ako deskapo takže ahoj panové. ()