Reklama

Reklama

Keď sa Mark jedného rána preberie a pri odchode z bytu, v ktorom žije osamote, zistí, že sa nemôže dostať von, razom si je vedomý, že niečo nie je v poriadku. Jeho predtucha sa ešte väčšmi potvrdí v okamihu, keď sa mu o malú chvíľu cez stenu obývacej izby prebúra niekoľko susedov. Ich dvere od bytu boli totiž rovnako zabednené, ako tie jeho. Krátko nato cez okno príbytku spozorujú skupinku neznámych ľudí, záhadne odetých do oranžových návlekov, ktorí pri evakuácii niekoľkých susedov z paneláku naproti zastrelia muža na úteku. Kto sú tieto osoby a aké majú dôvody na takéto bezcitné konanie? Podarí sa Markovi spolu s niekoľkými preživšími dostať do bezpečia? (*CARNIFEX*)

(více)

Recenze (27)

Morholt 

všechny recenze uživatele

Snaha se nedá upřít a pokud film zůstával v probouraných bytech, tak se to jakž takž dalo a bylo by ještě lépe, kdyby role Sergeje nebyla napsána tak kokotsky. Ve chvíli, kdy se uvězněná skupinka pokusí řešit svůj problém, jde všechno do kopru. To, co by asi mělo být jakýmsi vrcholem, je největší nuda. Ale něco na tom bylo, tak to třeba příště vyjde. 35% ()

kaylin 

všechny recenze uživatele

Líbí se mi, že se tvůrci pokusili o to, aby vytvořili něco, co bude paranoidní, co bude na jednotlivé postavy tlačit zdi a oni nebudou moct utéct. Tohle omezování prostoru je dobrým nástrojem, ale přece jen to chce trochu umu, aby to dopadlo hodně dobře. Tohle nedopadlo ani dobře a snímek snadno zapadne. ()

Reklama

Astaroth12 

všechny recenze uživatele

Tento film išiel mimo mna. Je to len samá nuda, postavy i ich charaktery sú nevýrazné a herci sú otrasný. A koncepčne je to jeden veľký chaos, kde nič nedáva zmysel. Krvi je tu malinko a je i bez čo i len jednej výraznejšej sceny. A to som čakal, že keď sa stretnú dva tábory rozhnevaných susedov, príde i na masaker, no mýlil som sa. Hádam keby bol vyšší rozpočet, bolo by to o niečo lepšie. Za krátku stopáž, že to režisér nepreháňal, tak dávam slabé 2*. ()

cariada 

všechny recenze uživatele

Zajímavy nápad postavit lidí před pandemii neznámého viru o němž obyčejný lidí bydlící na sídlišti vůbec nic neví jen se ocitnout v uzavřených bytech a nikam nemůžou jedině zdí zajímavý je že se sousedi vůbec neznají a přitom jsou z jednoho patra. Další nelogická věc je že když se nemůžu dostat ven dveřmi proč ne rozbiji okno. Nesourodá skupina lidí se snaží zjistit co se děje, ale spíš sledujeme chování jednotlivých lidí, který magoři . Pořádně se nic zásadního nedozvíme co se vlastně děje a kdo za to může jen že nikdo nemá přežít. Podobné psycholog mám rád. ()

JASON_X 

všechny recenze uživatele

Levné nekomerční béčko, které v současné pandemii covidiotismu nečekaně nabývá na aktuálnosti. Na svoje poměry (tedy na poměry levného nekomerčního béčka) vcelku zdařile a záživně ukazuje, kterak se průměrní panelákoví lidičkové, konfrontováni s hrozbou jakési neznámé smrtelné nákazy, potažmo s vlastní smrtelností, snadno změní ve zdivočelé stádo hysterických a vyděšených přizdisráčů. Takže vlastně věrně zobrazuje dnešní realitu. A to je čínská chřipka proti tomuhle fiktivnímu viru pouhá rýmička. Zajímavostí pro mě byla účast sympatické Louisy B., která hrála v novém Sherlockovi laborantku, do narcistního a egomaniakálního Sherlocka tajně a (nešťastně) zabouchnutou. Hlavním mínusem, jako už obvykle, pak byla vyližprdelní ruční kamera. ()

Galerie (3)

Reklama

Reklama