Denis je mladík s pozitívnym vzťahom k všetkému, čo sa dá speňažiť alebo získať zdarma. Charlotte je nádejná policajtka, s vervou cieľavedomej študentky prekonávajúca vlastné profesionálne nedostatky. Absencia finančných zdrojov privedie Denisa do vily starého pána po mozgovej mŕtvici. Všetko vidí, ale nehovorí a nemôže sa hýbať. Keď sa s Charlotte, jeho vnučkou, stretne vo dverách, netuší, že práve rozohral dramatickú šachovú partiu, na konci ktorej bude niekým úplne iným. (Art Film Fest)

Trailer

EvilPhoEniX

Sympatická romantická komedie o zlodějovi, který se vloupá do domu majiteli, který je právě po mozkové mrtvici. Nemůže mluvit, je na vozíčku a ve stejnou chvíli dojde i jeho vnučka, která považuje zloděje za ošetřovatele. Poměrně nápaditý a originální příběh, který místy připomíná kultovní francouzské Nedotknutelné.V první polovině celkem slušně funguje humor s pár odvážnými scénami ( rampouch!:D), ta druhá sází spíš na romantiku, což díky příjemným postavám není úplně otravné. Koukatelné, milé, dá se zasmát. 6.5/10. ()

Flego

Nemci v posledných rokoch presviedčajú, že to s komédiami vedia. Ich námety sú dokonca originálne, takže potom všetko zostáva len na spracovaní, výkonoch a celkovom vyznení. V tomto prípade tvorcovia zostali na pol ceste, rozhodne však natočili sympatickú pobláznenú komédiu s trochou romantiky, ktorá nikoho neurazí. ()

freddy

Že Němci umí točit vtipný komedie jsem se přesvědčil už například u Fakjů, pane učiteli. Ale že dokážou natočit jednu z nejvtipnějších silničních honiček, to by mě ve snu nenapadlo, aneb když nemáte auto, vezměte si lyže, staršího chlapa po mrtvici na kolečkovým křesle, dejte mu do ruky brokovnici a rozjeďte to na maximální otáčky. Tahle scéna je za mně jedna z nejvtipnějších, kterou jsem letos v Košicích viděl. a už jen proto se vyplatí věnovat pozornost týhle zpropadeně vtipný komedii o docela sympatickým mladíkovi s dokonale vymakaným tělem (kde jen ty Němci tyhle herce berou), kterej dluží nějaký prachy a je donucen jít vyloupit barák bohatýho chlapa po mrtvici, ale narazí tam nejen na něj, ale i na jeho vnučku, a je nucen improvizovat. Za mě osobně hodně vydařená komedie, která mě rozesmála v mnoha situacích, která nabízí super vtipný příběh, sympatické postavy a celkově to bylo tak nějak na pohodu a bylo to milý a mega odpočinkový, přitom to ale nenudilo. Za mě hodně sympatický a troufám si říci nezapomenutelný komediální zážitek, který bych si dal klidně znovu. [27. Art Film Fest Košice] ()

mira007

Povedená německá komedie o zlodějíčkovi, kterého při vloupání omylem považují za ošetřovatele nehybného pána v domě, kde uvízne díky sněhové vánici ještě s jeho dcerou. Styl humoru se snaží jít cestou trilogie Fakjů pane učiteli a ikdyž není tak výživný, tak je to příjemná, svižná sympatická věc za silné tři hvězdy. ()

Arsenal83

Podľa hodnotenia som očakával niečo vtipnejšie. Teda keď dedo vyblinká na mladého chlapca jedlo, to mne napríklad nepríde vtipné. Celkovo mi to prišlo také priemerné vo všetkých aspektoch, humor, dejová linka, herecké výkony, nič nadštandardné. Sonju Gerhardt síce prirovnávajú k Jennifer Lawrence, mne však skôr podobou pripomína Reese Witherspoon. Každopádne je herecky v úzadí za svojimi americkými kolegyňami. ()