Tak už konečně chcípni, táto

• Rusko Papa, sdochni (více)

Andrej, detektiv a ten nejhorší otec na světě, shromáždí ve svém bytě děsivou skupinu lidí sestávající z jeho rozzlobené dcery, nervózního tyrana a podvedeného policisty. Každý z nich má důvod se mstít... Celovečerní debut Kirilla Sokolova vypráví příběh Mavěje (Aleksandr Kuzněcov), mladého muže s neobvykle odolnou tělesnou konstitucí. S kladivem v ruce dorazí do domu přítelkynina otce Andreje (Vitalij Chajev), aby se mu pomstil za to, že svou dceru dle jejích slov v dětství zneužíval. Mladík ovšem jaksi zapomněl, že otec jeho dívky je shodou okolností drsný a zkorumpovaný policista, který se za žádnou cenu nemíní v tomhle příšerném boji jen tak vzdát. Jak film pokračuje a nabírá na obrátkách, pestrá mozaika vedlejších příběhů, generačních střetů a podvodů znesnadní komukoli vyváznout z bytu se zdravou kůží. (Cinemax)

Ondak

Film i děj nejvíce připomíná filmy od Tarantina, ale je to takové syrovější, brutálnější a ruské... To samozřejmě není špatně a u filmu jsem se skvěle bavil a stopáž 95 min uběhla jak voda. Film se téměř celý odehrává v jednom bytě s 5ti postavami, které vzájemně propletou svoje osudy a to je vše, víc prozrazovat nebudu. Příběh dokreslují vzpomínky a představení hlavních postav pro dokreslení děje. Předpokládám, že to je záměr, tak celý děj je jen těžko uvěřitelný a spíše humorně pojatý, tím nebudu hledat mezery v ději. Jedná se o skvělou akční jízdu u které jsem se nenudil. Přemýšlel jsem nad plném hodnocení, ale dojem z filmu mi říká, že to tak není. Takže 4 hvězdy. Ještě pro doplnění není film pro slabé povahy. Krví a brutalitou se zde opravdu nešetří. ()

Milo384

Dobrá krvavá zábava. Úvodní souboj byl nejlepší. Dialogy se ale moc nepovedly, škoda. Na tom by chtělo zapracovat. Jinak děj s různými kličkami byl zábavný. Na večer s kámošema by byl film jak dělanej. ()

argus123

Ruska verzia tarantinovskeho štýlu komédie plna krvy a skoro všetkych navzajom pozabijanych ludí ? Prečo kurva nie ! :D ()

Petr_Vacikar

5/5 Tento film jsem měl v záložce asi tak tři měsíce a když jsem se k němu nakonec dostal, Dlouho jsem tak nelitoval že jsem odkládal film. Naprosto úžasný fight mezi Matveiem a otcem ještě před uvedením do samostatného děje filmu. Následující Scéna s pouty je taky s odpuštěním popiči. Další skvělá věc jsou soundtracky. Igorka, Mirage a Jenii Lubich a The HAtters k tomu filmu skvěle padnou. A Yevgenichovo '' z mrtvých vstání za songu together again od Mirage! Nejvíc. Akce, humor, napětí. Top ()

futislav

Velmi netradiční a syrový film, který má na začátku super kameru. Režisér, který dokáže vtěsnat hodinu a půl dlouhý strhující příběh prakticky do jednoho bytu, má můj obdiv. Asi to tu někdo už psal, ale je to takový ruský Tarantino. Opravdu vydařené, vhodné pro diváka, který má silnější žaludek. Jedna hvězda dolů za takové ty obvyklé nesmysly - po zásahu z brokovnice nikdo neodletí dva metry dozadu, sedmnáctiminutovou zástavu srdce fakt nikdo nepřežije, televize vyrvaná ze zásuvky ještě dalších deset minut hraje a podobně. ()

jethrotull

Velke prekvapenie.Celkom som si to uzival,bolo to vcelku zaujimave. Dal by som aj viac hvietd,ale posrali to tou akoze 16 minutovou klinickou smrtou,strelenym chlapom z brokovnice ktory sa este postavi a keca akoby nic a tou nesmrtelnostouMatveja,ktory vydrzi viac ako terminator a krvy ma asi 20 litrov. Jediny kto to zvladol na jednotku bola matka. ()