poster

Tak už konečně chcípni, táto

 • Rusko

  Papa, sdochni

 • Rusko

  Papa, sdokhni

 • Rusko

  Папа, сдохни

Komedie / Thriller / Drama

Rusko, 2018, 95 min

Nastala chyba při přehrávání videa.
 • EvilPhoEniX
  ****

  Ruský Tarantino v groteskní Revenge jízdě, která si nebere servítky s ničím. Přítelkyně požádá svého přítele, aby zabil jejího otce za zneužívání v dětství a ten vezme kladivo a jde si s ním vyřídit účty, avšak asi nepočítal, že její otec je policista a velký řízek zároveň. Skoro hodinový duel dvou mužů, kteří se tam řežou vším, co je po ruce a je to nejen zábava, ale taky je film hodně nekompromisní, co se týká gore. Scéna s vrtačkou je rozhodně nejšílenější scéna z filmu, ale i taková střelba z brokovnice potěší nejedno oko. Na komorní film je film velmi zábavný, hodně brutální, nabitý slušivými slow motiony a dojde i na pár nečekaných zvratů. Doporučuji. Příběh****, Akce****, Humor***, Násilí****, Zábavnost****, Hudba****, Vizuál***, Atmosféra****, Napětí***. 8/10:(31.10.2020)

 • bizz_mjc
  ***

  Tarantinovštější než věznice ve Quentinu. Solidně nastartovaný biják pak ale sundá nejistá režie, která chvílemi tápe, zda má Taťku pustit ze řetězu, nebo dál po vzoru QT či RRodrigueze zaimplementovávat nesourodou western muziku do bytovkový bitky. Bohužel dělá víc to druhý. Ale jinak solidní mejdlo, kde bych nechtěl chybět :)(13.12.2020)

 • *CARNIFEX*
  *****

  Dokonalá absurdnosť z Ruska!!! Len idiot môže tento snímok posudzovať či vnímať ako serióznu záležitosť. Od úvodu musí byť každému (úplne každému) jasné, že tu zdravý rozum nemá absolútne žiadny priestor. Skvelé, proste skvelé po všetkých stránkach. Príbeh, rozuzlenie, spracovanie, herecké výkony, to všetko prispieva k plnohodnotnému zážitku v rámci žánru. Obrovský palec nahor Putinovi a jeho družine bolševikov! Možno preháňam a možno nie, ale za mňa čistý “Jackpot”. Díky “misterz”.(27.10.2020)

 • Morholt
  ****

  Tarantinovka o jedné zdánlivě normální rodince, kterou převrátí naruby kluk s kladivem. Úvodní rvačka byla skvostná a létalo při ní všechno, co létat mohlo, přičemž jí završila poučka o tom, jak moc je škodlivé dívat se zblízka na televizi. O cynickou brutalitu nebyla nouze ani později a scénky s vrtačkou či pouty byly mňamózní. Potom filmu sice trošku došel dech, což ale zase tolik nevadilo, protože pokračování v podobném duchu by nejspíš působilo trochu monotónně a navíc v závěru se zase spustily vytříbené krvavé orgie. Herecky na výbornou a Olja je fakt roztomilá. Už se těším, s čím přijde tenhle Sokolovic Kirill příště. Debut se mu povedl na výbornou. 85%(22.9.2020)

 • POMO
  ***

  Slibně nastartovaná mlátička/řezničina dvou drsňáků v jednom obýváku, která baví jak cool vizuálním zpracováním, tak humorní nadsázkou. Postupným rozkrýváním důvodů vyhroceného střetu a vstupem dalších dvou postav se ale film dostane do finále, kde ztratí suverenitu a trochu tápe. Zmrtvýchvstání a další nesmysly jdou proti fyzické realičnosti, která byla jeho největší chloubou. [Sitges FF](26.11.2019)