Tak už konečně chcípni, táto

• Rusko Papa, sdochni (více)
Trailer 3

Andrej, detektiv a ten nejhorší otec na světě, shromáždí ve svém bytě děsivou skupinu lidí sestávající z jeho rozzlobené dcery, nervózního tyrana a podvedeného policisty. Každý z nich má důvod se mstít... Celovečerní debut Kirilla Sokolova vypráví příběh Mavěje (Aleksandr Kuzněcov), mladého muže s neobvykle odolnou tělesnou konstitucí. S kladivem v ruce dorazí do domu přítelkynina otce Andreje (Vitalij Chajev), aby se mu pomstil za to, že svou dceru dle jejích slov v dětství zneužíval. Mladík ovšem jaksi zapomněl, že otec jeho dívky je shodou okolností drsný a zkorumpovaný policista, který se za žádnou cenu nemíní v tomhle příšerném boji jen tak vzdát. Jak film pokračuje a nabírá na obrátkách, pestrá mozaika vedlejších příběhů, generačních střetů a podvodů znesnadní komukoli vyváznout z bytu se zdravou kůží. (Cinemax)

Trailer 3

blackkocour

Houby Tarantulino, ale Sokolov! Na světě existuje spoustu mutantů, kteří se až moc inspirovali ve stylovém a zábavném zabíjení, i s trochu té nadsázky a brilantnímu černýmu humoru. A kde se našel, než ve Sovětském Rusku! Óda na radost může být pokořena, jelikož nikdy jsem ještě neviděl ruského dědka vrtat akuvrtákem do stehna mladému kopytu, tak v nadmíru zábavném stylu, až se mi ruka šmátralka hnala do smradlavých trenek, s kulišáckým úsměvem na tváři. Tak přeci abyste neřekli, že jsem nechutný hovado. Mohli byste i namítnout, že nejde o nic víc, než jen o blbé a krvavé zabíjení bez myšlenky a děje, je to prostě jen hnusný a hnisavý odpad do škarpy. Už jste fakt asi všichni zběhlý a zvyklý na mindfuck píčoviny od Nolena, že kvalitní děj se pozná jen v tehdy, když tomu ani za mák nerozumíte o čem se tam dva negři baví (nenarážím sice na to, že černoši mají svůj ghetto slang, ale že je teď Amerika obsazuje v každém filmu, kvůli vyjebané politické koreknosti), nebo proč se američtí senátoři rozhodli zvolit zákon o rostoucím propadu černé ropy. Tady se dokázalo i zcela nemožného udělat zajímavou bojovku, a nemuseli je dávát někde do vystřelující budovy, kterou ovládli něměčtí teroristé.. a je úplně jedno čím se ti vodkou vochlastaný vořežečmeni mlátí. Ať už kusem salámové šišky, hrníčkem, kladivem nebo třeba tou akuvrtačkou z Hornbachu. Představivosti se meze nekladou. Klidně si mě nazývejte úchylným nekrofilem a primitivním píčumilem, ale tomuto víc než 4 nedám, ale celou pětkovou línii! ❤ ()

Arsenal83

Bizár na ten odpornejší spôsob, bezúčelovo surový, myšlienkovo neusporiadaný, jediná priama línia vedie cestou násilia. Našťastie to po trištvrtehodine dostane nejakú dejovú líniu. Ale už je neskoro na to, aby sa poriadne rozvinula. Za mňa je pozitívom len hudba, veľmi kvalitne zasadená do gradácie deja. ()

Padme_Anakin

Už samotný název snímku napovídal, že půjde o bizarnost a bylo to tak, příběh složený z několika částí je notně krvavý, místy nechutně brutální, no na druhou stranu černohumorný, nápaditý a zábavný, míněno pro mě.. Mladý Sokolov mě zcela upřímně několikrát odboural, že jsem se zasmála z plných plic, prostě taková normální rodinka a domácí masakr na ruský způsob.. ()

Snorlax

Když se loupí s grácií a jen po troškách, stává se z krádeže uměleckého díla inspirace. Sokolovovi se podařilo inspirovat se Tarantinem a jít vlastní cestou. Propracovaný vizuál se umně snoubí s hudebním doprovodem a spolu vytváří krásnou kulisu pro krvavá jatka, jež se odehrávají na plátně. Některé scény jsou opravdu hodně vychytané, ale k vrcholu patří záchrana matky. ()

Johnny.ARN

Toto bolo také hovno, ale tak strašné ruské hovno, že asi lepšiu čiernu komédiu som od nich jakživ nevidel. Udržalo to moju pozornosť, príbeh bavil, krvi hektolitre, zvraty netake. Celé v jednom byte, niekoľko rozpovedaných príbehov a hlavne úplne skvelo napísané postavy. Taktiež maskérky sa činili a kamera so strihom a efektami tu bola vyšší dívči. V poslednej polhodinke to trochu stratilo tempo, ale inak nič. Asi najlepší rus ( mimovojnový, žmurk Ržev) čo som v posledných možno aj piatich rokoch videl. 4 z 5 ()