• Driss

Ouuuu (-vyslovuj sterilně, uměle, bez emocí). Máme tu první Late Night Show. Ouuuu. Tak se to Leoškovi konečně povedlo. Ouuuu. Tak co bychom tam nepřihodili pořádnou porci afektovanosti, trapnosti a Patrika Hezuckýho? Ouuuu. A budeme hrát hry! Zbytečné a stupidní. Ouuuu. Kdyby to v tuzemsku nebyla absolutní prvotina, bez rozpaků bych odklikl "odpad!" a dál se o Leoššše Mareššše nezajímal. Ouuuu. Takhle tomu dávám týden...Snad si to samé řekli i pánové v produkci. Ouuuu.(16.9.2015)

• J*A*S*M

Rád bych věřil, že si to časem nějak sedne, ale první díl byl teda bohužel značně rozpačitý. Ani by nevadilo, že je to kopírka zahraničních formátů (kde jinde se učit než u amerických late night show), horší je, že to od první do poslední minuty strašně šustí papírem, veškerá konverzace působí uměle, strojeně, neupřímně. Ty hry bych vyškrtnul úplně, víc prostoru dal Hezuckýmu ... a Mareše nějak uvolnil a možná mu umožnil víc improvizace. A zajímavější host by také nebyl na škodu. A také by to chtělo nějak nabudit publikum, aby víc reagovalo (ať už samovolně, nebo koordinovaně nějakými roztleskávači - ale určitě ne výzvami moderátora). Zrovna Leoš Mareš myslím jako jeden z mála českých moderátorů může na tento formát mít, tak snad se do toho dostane. Každopádně lepší než pokus Genzera se Suchánkem.(16.9.2015)

• Zaitsev

Jsem nemohl spát a při vaření teplého mléka jsem se u toho zapomněl, ale jen na chvíli (naštěstí). Jsem slyšel, že ten Mareš má být pohotový a vtipný, ale on na tenhle formát pořadu (kterej mám z Ameriky nakoukanej) prostě nemá, protože je to zkrátka rozcapenej blb a ani ne dobře připravenej...On asi ani hloupej nebude, ale ten základ přirozený inteligence se ztrácí v tom, že se chlapec nerozvíjí, žije bulvárně a skoro každý večer se snaží marně dohnat své moderátorské vzory...smutný...(7.10.2015)

• ForGump

Tento typ talk-show je u nás dost potřeba, protože Jan Kraus to dělá jenom jako vyloženou povídací show, čímž nechci říct, že je to špatně, to rozhodně ne, ale už deset let dělá to stejné dokola a lidi si už zvykli, přitom v USA se to dělá přesně tímto stylem, jak to udělal Leoš Mareš. Pokusy už vznikly, viz. TGM, ale to nebylo úplně košér. Show Leoše Mareše se ukázala jako show, která bude založena na kontroverzním humoru (přesně jako již zde zmíněný Fallon) a sehranosti hlavních protagonistů proloženém nějakou tou hrou (u Fallona Box of Lies, Wheel of Impression nebo Lip Sync Battle). Uprchlíci a Hrabal to byla teda vyložená černota a dost povedená. Takhle by to i šlo, ale je potřeba hudebníky trochu zkrotit (ačkoliv tady asi takové The Roots jen tak neseženete), nenechat Patrika takhle odstrčeného a více ho zapojit (kdo zná Fallona ví, že projev sidekicka Steva Higginse je hodně výrazný), vylepšit ty hry, zamakat na tom vizuálu, protože když už jsou moderátoři vkusně oblečeni, tak proč by studio nemohlo být trošku větší luxus a především je potřeba čas a trochu trpělivosti. Vzhledem k denní periodicitě si myslím, že si to sedne Já tomu věřím. update..Musím si po třech týdnech, i přes tříhvězdičkové hodnocení, povzdechnout nad tím stylem humoru. Psal jsem o kontroverzním humoru, ale ta kontroverznost se zmenšila a Mareš s Hezuckým se utápějí v humoru pubertálním až dětinském. A to je problém. Musím souhlasit s tím, co jsem četl. Tyto show jsou postaveny na inteligentní a promyšlené srandě. To se tady zatím (tedy doufám, že zatím) neděje. Ono je těžké po dvojici, vysílající skoro dvacet let v radiu pro mladé, chtít něco jiného. Ale také je to dáno tím, jaký je český divák.. update / Nedá mi to, ale zase si svůj text musím rozšířit. Nevim proč až teď, ale začíná mě čím dál víc rozčilovat Marešova příprava a jeho nedostatečný přehled (to bude tím, že je to blázen a celý dny pořád něco moderuje nebo někde tančí), pečlivostí to teda úplně nesrší a zvrhává se to do improvizace a čekání na to, co příjde. A dost mě vytáčí (ne)aktivita (většinou jeho aktivita spočívá v přikyvování na Marešovy glosy) Patrika, která v jednom z posledních dílů byla takřka jako by tam nebyl. Nevím jestli tvůrci vědí, co znamená v těchto talk-show pojem ,,nahrávač''. Každopádně asi těžko lze požadovat na našem českém mediálním trhu něco, co prakticky u nás nemá tradici a nejsou na to tvůrci. Mrzí mě, že tím trenažerem reality se musel stát Leoš Mareš. Bohužel... 1.díl (Jiří Vejdělek, Anna Linhartová)* / 2.díl (Marek Taclík, Lenka Nová)** / 3.díl (Jakub Kohák, Lukáš Dvořák, Radek Banga)** / 4.díl (Leoš Noha, Eva Sanigová)*** / 5.díl (Hynek Čermák, Matěj Mináč)*** / 6.díl (Zdeněk Pohlreich, Adam Mišík)**** / 7.díl (Gabriela Gunčíková, Jakub Kraus)*** / 8.díl (Milan Šteindler, Petr Janda)*** / 9.díl (Jakub Vágner, Kate Mátl)* / 10.díl (Kristýna Leichtová, Eliška Bučková)**** / 11.díl (Jitka Asterová, Lukáš Langmajer)*** / 12.díl (Alexander Hemala, Matěj Ruppert)*** / 13.díl (Eva Perkausová, Daniela Šinkorová)** / 14.díl (Láďa Hruška, Iva Kubelková)*** / 15.díl (Richard Nedvěd, Ondřej Hejma)** / 16.díl (Tomáš Matonoha, Josef Váňa)*** / 17.díl (Xindl X, Marek Epstein)**** / 18.díl (Ben Cristovao, Richard Tesařík)** / 19.díl (Janek Ledecký, Gabriela Grézlová)*** / 20.díl (Renata Langmannová, Václav Noid Bárta)**** / 21.díl (Radek Jaroš, Petr Vondráček)*** / 22.díl (Standa Hložek, Lucie Váchová)** / 23.díl (Robert Vano, Leona Machálková)** / 24.díl (Tomáš Verner, Kristián Kodet)** / 25.díl (Roman Koudelka, Marek Ztracený)*** / 26.díl (Jiří Mádl, Antonín Panenka)** / 27.díl (Jitka Válková, Ester Ledecká)*** / 28.díl (Maroš Kramár, Linda Finková)*** / 29.díl (Marek Rejman, Kateřina Neumannová)** / 30.díl (Michal David, Tiny Beat)** / 31.díl (Ewa Farna, Irena Pavlásková)**** / 32.díl (Richard Müller, Chantal Poullain)**** / 33.díl (Miro Šmajda, David Matásek) / 34.díl (Bára Basiková, Václav Větvička) / 35.díl (Felix Slováček, Nikol Švantnerová) / 36.díl (Lucie Bílá, Anna Polívková) / 37.díl (Albert Černý, Gabriela Kratochvílová)(15.9.2015)

• pan_Bily

Leoš Mareš jako osoba mi nevadí, v rádiu je mám rád s Hezuckým, tam je to dost dobrý. Nevadí mi ani jako moderátor různých těch společenských akcí, vyhlašování anket, soutěží apod. Ale tohle je úlet. Na takovýhle pořad to nestačí. Celý ten pořad působí nuceně, jakože vznikl za každou cenu, protože někdo takový pořad s Marešem prostě chtěl (jestli to možná nebyl on sám). Snaha o odlišení, či o přidání dávky (možná netradičního pro tento formát pořadu) humoru, zařazením soutěží s hosty se už vůbec nezdařila. To je spíše trapné a ještě víc to táhne dolů. První moje myšlenka vedla ke srovnání s pořady Jana Krause či Karla Šípa, které patří k mým oblíbeným, proto jsem dal nemilosrdně nejhorší hodnocení. I když možná tady ani nebylo ambicí se těmto pořadům rovnat a je to i maličko odlišný typ či formát talk show, tak si nemůžu pomoct.(10.11.2015)