Leoš Mareš a první pravá late night show v České republice! VIP osobnosti, zajímaví hosté a mimořádné vstupy Patrika Hezuckého. To vše okořeněno vtipnými až bláznivými soutěžemi... (TV Prima)

kulyk odpad!

Je libo Zlejoše Šňupeše? Pořád ještě? Nebylo toho dost? Ale tak prosím, ráčej se bavit. Leccos to o vás vypovídá. K moderování talk-show je zapotřebí nadhled, um improvizace a troška toho intelektu. Jen pak si můžete dovolit poplkat se skutečně zajímavými lidmi, ba dokonce tak, že si u toho nedebilní divák nebude ze zoufalství pižlat hlavu škrabkou na brambory. Gumák Marešů si zve jen potroublejší sortu sereblit, neboť konverzačně na víc nemá. Podobně zhovadilé jako trapčení Suchenzra s Genzánkem, Kraus tedy, byť si při natáčení na hostech ukájí své egíčko, stále vede s nečekaným náskokem. ()

Georgex

Typický příklad toho, jak to dopadá, když se česká produkce snaží o "Ameriku", ale bohužel Leoš Mareš není Jimmy Fallon. Celé to působí amatérsky, trapně a sladěné je to asi jako tlustá žena v minisukni, na kterou je beztak zábavnější pohled než na tuto show. Na druhou stranu je třeba uznat, že se to v průběhu lepší a jednou to třeba bude snesitelné každý den. Moje hodnocení 35%. ()

ghatos odpad!

Maximálně vyšumělé...Leoši slyšíš to šššššššš. Ne, to nemáš halucinace z drog, to je tvá profesní šmrt. Na začátku okopírované, extrémně trapné glosování jako u Krause. Poté jakýsi výslech nebo kibicování pátého kola u vozu Hezuckého. Hoši, zabalte to. Své jste si užili, ale je na čase odejít. Nějaké love máte, tak vo co jde. 9%. ()

AngryPotato

Není to bůhvi jaký zázrak, ale show je postavená především na Leošovi a ten svojí úlohu plní nadprůměrně. Měl jsem možnost být na natáčení a styl se mi líbil. Myslím, že když bude Patrik Hezucký více rejpavý a hosté se víc odvážou, může to být ještě dost zábavná podívaná. Určitě tomuto projektu držím palce :) ()

ForGump

Tento typ talk-show je u nás dost potřeba, protože Jan Kraus to dělá jenom jako vyloženou povídací show, čímž nechci říct, že je to špatně, to rozhodně ne, ale už deset let dělá to stejné dokola a lidi si už zvykli, přitom v USA se to dělá přesně tímto stylem, jak to udělal Leoš Mareš. Pokusy už vznikly, viz. TGM, ale to nebylo úplně košér. Show Leoše Mareše se ukázala jako show, která bude založena na kontroverzním humoru (přesně jako již zde zmíněný Fallon) a sehranosti hlavních protagonistů proloženém nějakou tou hrou (u Fallona Box of Lies, Wheel of Impression nebo Lip Sync Battle). Uprchlíci a Hrabal to byla teda vyložená černota a dost povedená. Takhle by to i šlo, ale je potřeba hudebníky trochu zkrotit (ačkoliv tady asi takové The Roots jen tak neseženete), nenechat Patrika takhle odstrčeného a více ho zapojit (kdo zná Fallona ví, že projev sidekicka Steva Higginse je hodně výrazný), vylepšit ty hry, zamakat na tom vizuálu, protože když už jsou moderátoři vkusně oblečeni, tak proč by studio nemohlo být trošku větší luxus a především je potřeba čas a trochu trpělivosti. Vzhledem k denní periodicitě si myslím, že si to sedne Já tomu věřím. update..Musím si po třech týdnech, i přes tříhvězdičkové hodnocení, povzdechnout nad tím stylem humoru. Psal jsem o kontroverzním humoru, ale ta kontroverznost se zmenšila a Mareš s Hezuckým se utápějí v humoru pubertálním až dětinském. A to je problém. Musím souhlasit s tím, co jsem četl. Tyto show jsou postaveny na inteligentní a promyšlené srandě. To se tady zatím (tedy doufám, že zatím) neděje. Ono je těžké po dvojici, vysílající skoro dvacet let v radiu pro mladé, chtít něco jiného. Ale také je to dáno tím, jaký je český divák.. update / Nedá mi to, ale zase si svůj text musím rozšířit. Nevim proč až teď, ale začíná mě čím dál víc rozčilovat Marešova příprava a jeho nedostatečný přehled (to bude tím, že je to blázen a celý dny pořád něco moderuje nebo někde tančí), pečlivostí to teda úplně nesrší a zvrhává se to do improvizace a čekání na to, co příjde. A dost mě vytáčí (ne)aktivita (většinou jeho aktivita spočívá v přikyvování na Marešovy glosy) Patrika, která v jednom z posledních dílů byla takřka jako by tam nebyl. Nevím jestli tvůrci vědí, co znamená v těchto talk-show pojem ,,nahrávač''. Každopádně asi těžko lze požadovat na našem českém mediálním trhu něco, co prakticky u nás nemá tradici a nejsou na to tvůrci. Mrzí mě, že tím trenažerem reality se musel stát Leoš Mareš. Bohužel... 1.díl (Jiří Vejdělek, Anna Linhartová)* / 2.díl (Marek Taclík, Lenka Nová)** / 3.díl (Jakub Kohák, Lukáš Dvořák, Radek Banga)** / 4.díl (Leoš Noha, Eva Sanigová)*** / 5.díl (Hynek Čermák, Matěj Mináč)*** / 6.díl (Zdeněk Pohlreich, Adam Mišík)**** / 7.díl (Gabriela Gunčíková, Jakub Kraus)*** / 8.díl (Milan Šteindler, Petr Janda)*** / 9.díl (Jakub Vágner, Kate Mátl)* / 10.díl (Kristýna Leichtová, Eliška Bučková)**** / 11.díl (Jitka Asterová, Lukáš Langmajer)*** / 12.díl (Alexander Hemala, Matěj Ruppert)*** / 13.díl (Eva Perkausová, Daniela Šinkorová)** / 14.díl (Láďa Hruška, Iva Kubelková)*** / 15.díl (Richard Nedvěd, Ondřej Hejma)** / 16.díl (Tomáš Matonoha, Josef Váňa)*** / 17.díl (Xindl X, Marek Epstein)**** / 18.díl (Ben Cristovao, Richard Tesařík)** / 19.díl (Janek Ledecký, Gabriela Grézlová)*** / 20.díl (Renata Langmannová, Václav Noid Bárta)**** / 21.díl (Radek Jaroš, Petr Vondráček)*** / 22.díl (Standa Hložek, Lucie Váchová)** / 23.díl (Robert Vano, Leona Machálková)** / 24.díl (Tomáš Verner, Kristián Kodet)** / 25.díl (Roman Koudelka, Marek Ztracený)*** / 26.díl (Jiří Mádl, Antonín Panenka)** / 27.díl (Jitka Válková, Ester Ledecká)*** / 28.díl (Maroš Kramár, Linda Finková)*** / 29.díl (Marek Rejman, Kateřina Neumannová)** / 30.díl (Michal David, Tiny Beat)** / 31.díl (Ewa Farna, Irena Pavlásková)**** / 32.díl (Richard Müller, Chantal Poullain)**** / 33.díl (Miro Šmajda, David Matásek) / 34.díl (Bára Basiková, Václav Větvička) / 35.díl (Felix Slováček, Nikol Švantnerová) / 36.díl (Lucie Bílá, Anna Polívková) / 37.díl (Albert Černý, Gabriela Kratochvílová) () (méně) (více)