Leoš Mareš a první pravá late night show v České republice! VIP osobnosti, zajímaví hosté a mimořádné vstupy Patrika Hezuckého. To vše okořeněno vtipnými až bláznivými soutěžemi... (TV Prima)

kulyk odpad!

Je libo Zlejoše Šňupeše? Pořád ještě? Nebylo toho dost? Ale tak prosím, ráčej se bavit. Leccos to o vás vypovídá. K moderování talk-show je zapotřebí nadhled, um improvizace a troška toho intelektu. Jen pak si můžete dovolit poplkat se skutečně zajímavými lidmi, ba dokonce tak, že si u toho nedebilní divák nebude ze zoufalství pižlat hlavu škrabkou na brambory. Gumák Marešů si zve jen potroublejší sortu sereblit, neboť konverzačně na víc nemá. Podobně zhovadilé jako trapčení Suchenzra s Genzánkem, Kraus tedy, byť si při natáčení na hostech ukájí své egíčko, stále vede s nečekaným náskokem. ()

Tommassi3

Nevěřím, že bude mít naše vaše príma televize trpělivost s Marešovou (b)lejt najt - Podobně jako v případě jeho QI.. - která ačkoliv oproti té Kavalčíkově nechutné amatérštině i zvládne pobavit, naznačuje, že Mareš navzdory tomu, jak dlouho na podobnou příležitost čekal, zkrátka nemá co říct.. Navíc ty přes čáru mířící trapnohrátky s karaoke či Hádej, kdo jsem! mě dost iritovaly !! A Hezucký ?? Nejspíš přišel jen kvůli té pupeční šňůře.. Tak jen aby se na ní do budoucna neoběsil !! ()

J*A*S*M

Rád bych věřil, že si to časem nějak sedne, ale první díl byl teda bohužel značně rozpačitý. Ani by nevadilo, že je to kopírka zahraničních formátů (kde jinde se učit než u amerických late night show), horší je, že to od první do poslední minuty strašně šustí papírem, veškerá konverzace působí uměle, strojeně, neupřímně. Ty hry bych vyškrtnul úplně, víc prostoru dal Hezuckýmu ... a Mareše nějak uvolnil a možná mu umožnil víc improvizace. A zajímavější host by také nebyl na škodu. A také by to chtělo nějak nabudit publikum, aby víc reagovalo (ať už samovolně, nebo koordinovaně nějakými roztleskávači - ale určitě ne výzvami moderátora). Zrovna Leoš Mareš myslím jako jeden z mála českých moderátorů může na tento formát mít, tak snad se do toho dostane. Každopádně lepší než pokus Genzera se Suchánkem. ()

Peytl odpad!

Pokud existuje jakási paralela mezi stěhováním (chceteli fluktuací) českých, televizních neumětelů dle jistého nastaveného vzoru řítícího se hovna. Kdy skluzavku trapnosti zahajuje TV NOHA, následuje Príma a Barandof..., pak měl být pan Mongoloidní čelo rovnou a bez debat šoupnut na Tv Šlágr. Tam by se jeho uskřípaný hlásek a nehorázné frky snad chytly. Svůj díl kopanců do vepřové prdele by zasloužil i medicimbal Páťa. Ale škoda slov... Leono, řiď se tím i ty. EDIT: 25.09. Ožralej a nad ránem přemítám, jestli To zabije někdo hned, nebo až za čtrnáct dní... Petře Jando, a možná i další hypnoticky slabé cerebřity...tohle máte zapotřebí? S Leonou o půlnoci? Ty vole... škoda slov. Čeština a invence pana Čuráka je pod odpad! O syslovi a humrovi (slovy klasika) ani nehovořím, neb se bojím klepeta od přítele Obelixe z Francie. Babica je proti tomu intelektuál a i tance s Ondřejem jsou stejná píčovina, pravda, tohle aspoň nevidí děti... Peytlzaplať. Bože, to je dement s hlasem kastráta... spíkr, cože????? EDIT: Čekaje na ten jediný a správný cenzoring. Pomíku, no, jak to tak nějak skrze tvé přizdisráčské hemzy napsat? Marně hledám eufemismus pro tohle nemehlo, moderátora, heh, bude dostatečně milý výraz "čurák jako kokot"? Děkuji ze opravu soudruha Josifa a stafáže Džerzinského. V Berouně se hanbou propadají. ()

kingik

Mareš utržený z Prima řetězu. Nelichotivá, a už vůbec ne Prima noční hodina, kdy jde tahle noční show, dává neomezený prostor Marešově egu. Nechybí provokativní narážky, drsné vtípky a četné improvizační výstupy. Ale globálně to má takovou slaboduchou formu. Jde hlavně o to, jestli to má šanci v půlnoční hodinu obstát a udržet diváckou pozornost. Má, pokud vás baví, že Mareš ze sebe hodinu chrlí úplné pičoviny, ty samé pičoviny už ze sebe nechrlí hosté a trpělivě a nudně na ty pičoviny odpovídají. Hezucký je tam v pozadí úplně na hovno. V pozdní hodinu lze na tv obrazovce provádět odvaz. Asi nejvíc si to blbnutí užívá Mareš. Divák do prvního přerušení reklamou vydrží. Pak má na vybranou - usnout, vypnout, nebo čekat, co z toho Mareše v příštích minutách zase vyleze za hovadinu. Nedůstojná late show není určená pro ty, kteří si chtějí zachovat důstojnost. U nás late show neumíme na patřičné úrovni. Tohle se moc dlouho ve vysílání neudrží. Není kde brát diváky, respektive sledovanost. Lidé ráno vstávají do práce a serou na Mareše, který se nudou kope do prdele a zve do své show ty nejmarnější VIP hosty v zemi. Šanci lze tomu dát. Z pičovin se to sice nedostane, ale čekat něco lepšího, by byla utopie. Viděl jsem horší pokusy o napodobení formátu, který se v zahraničí těší značné oblibě. A když to v budoucnu zmizí z vysílání, dobře tomu Mareš. Vidíte, i tahle nepovedená slovní hříčka jest důkazem, jak je Marešův trotlismus nakažlivý. 40% ()