Leoš Mareš a první pravá late night show v České republice! VIP osobnosti, zajímaví hosté a mimořádné vstupy Patrika Hezuckého. To vše okořeněno vtipnými až bláznivými soutěžemi... (TV Prima)

chup44

Kombinácia Show a trochu Partičky je celkom vpohode, Leoš mi nevadí, no bude záležať veľmi na hosťoch. Zatiaľ 3* ()

H3LLraiser

Dam jednu *, ale budu sledovat dal, aspon zatim. Dam jeste sanci na zlepseni a vypilovani stylu a tech vtipku, zbavit strojenosti a ty nucenosti... ()

AngryPotato

Není to bůhvi jaký zázrak, ale show je postavená především na Leošovi a ten svojí úlohu plní nadprůměrně. Měl jsem možnost být na natáčení a styl se mi líbil. Myslím, že když bude Patrik Hezucký více rejpavý a hosté se víc odvážou, může to být ještě dost zábavná podívaná. Určitě tomuto projektu držím palce :) ()

HMTD

Abych to mohl ohodnotit musel jsem se podívat čemu jsem dal hdnocení odpad, a musím říci, že odpad to ještě není. On je to vlastně pořad na který se v republice už nějakou chvíli čeká, párkrát už tu něco podobného bylo, ale vždy to nebylo ono, teď to tu máme znovu, na produkci se nešetřilo, vše je téměř jak má být, jen z nějakého důvodu zvolili špatného moderátora, dát Merešovo místo Hezuckému a sehnat pár lepších lidí co vymýšlí ty dialogy a podobně, mohl by to být super pořad, takhle je Krauz 300* lepší MRGS 200* a tohle se sotva drží nad propastí odpadu. ()

KatyBitch odpad!

Vezměte koncept Tonight Show Starring Jimmy Fallon kompletně ho přeložte do češtiny, šoupněte k tomu nejtrapnějšího moderátora česka a pohroma je na světě. Leoš nepřišel s ničím novým, není vtipný, neumí rychle reagovat a sebral komplet všechno s čím má úspěch Jimmy Fallon (např. lip sync battle, wheel of musical impressions, "komentátor" Hezucký- v Tonight Show je to Higgins, Pros and Cons) a doufá že to bude mít úspěch, bohužel nebude. Prima by udělala nejlíp kdyby koupila práva na Fallona a dávali před půlnocí jeho. ()

raikonen16 odpad!

Po prvním dílu jsem tomu chtěl dát ještě šanci a proto jsem s hodnocením vyčkával, ale po tom posledním, kdy se zmůže jen na to hosta urážet od toho dávám ruce pryč. Jestli má být tohle nový vrchol talk show v Česku, tak to ať při nás stojí všichni svatí. ()

Peddro odpad!

Ten zvoneček s Hezuckým je mimo mísu. Připadá mi to jako plagiát na Show Jana Krause. Všichni se smějí jen nuceně z povinnosti. A díl s Láďou Hruškou měl být poslední....Marešův výrok na skauty byl velmi trapný a urážející.... ()

TT1905

Ze začátku doslova trapné, s přibývajícími díly však úroveň stoupá. Já bych Leoše rozhodně neodepisoval, v tuhle chvíli dávám dvě hvězdy, ale vidím tam potenciál :-) ()

solver

Z mého pohledu je tenhle formát mrtvý, ale tento moderátor nemá nic, čím by to pozvedl - je zoufale fádní asi jako když si přečtete noviny. Nechápu, kdo by na to ještě čuměl v televizi? Kdyby to moderovala Emma Smetana nebo Martin Zounar, horší by to nebylo. ()

kuri-noha

Ať si každý říká co chce, zase taková tragédie to není. Kdyby se Mareš nesnažil být vtipný za každou cenou a pořad se zase za každou cenu nesnažil o "wooow!", tak je to pro diváka atraktivnější podívaná než několik let unavený a nudný Kraus. ()

Luky-7 odpad!

Mareš j už trapnej i na E2 po 15 letech a usmyslí si,že bude Jay Leno bo co ? :) Čím víc Mareš stárne,tak vypadá jak Jim Carey. ()

Kikina33

Absolutní vykrádačka Show Jimmyho Fallona, kterému se stejně v životě nevyrovná. Proč nemůže vymyslet něco svého, vždyť i to logo té show je kopie :-( ()

pan_Bily odpad!

Leoš Mareš jako osoba mi nevadí, v rádiu je mám rád s Hezuckým, tam je to dost dobrý. Nevadí mi ani jako moderátor různých těch společenských akcí, vyhlašování anket, soutěží apod. Ale tohle je úlet. Na takovýhle pořad to nestačí. Celý ten pořad působí nuceně, jakože vznikl za každou cenu, protože někdo takový pořad s Marešem prostě chtěl (jestli to možná nebyl on sám). Snaha o odlišení, či o přidání dávky (možná netradičního pro tento formát pořadu) humoru, zařazením soutěží s hosty se už vůbec nezdařila. To je spíše trapné a ještě víc to táhne dolů. První moje myšlenka vedla ke srovnání s pořady Jana Krause či Karla Šípa, které patří k mým oblíbeným, proto jsem dal nemilosrdně nejhorší hodnocení. I když možná tady ani nebylo ambicí se těmto pořadům rovnat a je to i maličko odlišný typ či formát talk show, tak si nemůžu pomoct. ()