Likvidátoři

Thomas je vdovec a bývalý federální agent. S dcerou se ukryje v Londýně. Když se k němu vloupají 3 muži, zabije je. Jeho fotografie se pak objeví v televizi a do Londýna míří nájemný vrah pověřený americkým zločineckým bossem. (Filmbox)

LukeKiller

Scotta mám rád, ale prečo hrá furt v takých cypovinách. Úplne najštandardnejší scenár akčného filmu na svete; ten scenárista za to snáď ani nemohol chcieť peniaze :D. Ale na taký unavený večer, kedy si človek chce pozrieť "dobrú blbosť" sa to hodí. A klasicky, bojové scény skvelé. ()

Delfador

Páni, nový díl Terminátora, už se ani nejmenjuje Terminátor, ale Eliminátoři. Jeden robot se snažil malou Sáru zabít, druhý (pravděpodobně oba z budoucnosti) chránit. Musím ovšem uznat, že mě hodně zklamalo, když jsem se dozvěděl, že krumpáč je robotova Achillova pata. Kdyby to věděli už ze začátku, nemuseli zbytečně plýtvat naboje, stačilo se vyzbrojit na zlatou horečku. A tak byl další plán Skynetu na vyhlazení lidstva zmařen. ()

`barocco

Dobrý akčňák na televíznej úrovní, na nič íné sa aní nehrá. Jednohubka ktorá ale na nudný večer poteší. Divák sa len čuduje ako to vôbec tí herci tie bitky prežili keďže je to podané realistickejšie ako v mnohých "A movie". Dobré tri hviezdy a dobré už je dobré, nie zlé. Film určite neurazí priaznivcov dokonalých bitiek. ()

Heywood

Scott Adkins toho nesympatického kopáče odvede vždy dobře, ale zápletka je téměř stupidní. Federální agent likviduje zlého tchána.... a ještě včera nevěděl, že je to padouch, tak si vzal jeho dceru. To už je jak ruská stopa Trumpa...Měl jsme to s dabingem, kde se všichni předháněli v ujišťování holčičky, že je v bezpečí, až to trhalo uši. Super padouch byl OO8,5 Bond na mocninu a to otravovalo děj, nikoliv napínalo. A ta sociálka,a kde pracuje jeden zaměstnanec a všude prázdno...byl to problém to dokoukat. ()

brasek odpad!

Trápne a lacné divadlo kde si nikto s ničím nedal veľkú robotu. Do očí bijúce, nelogické, hlúpe chovanie postáv, proste jednoducho hrôza. ()

SONYAGENT

Celkem dost hloupý a lehce předvídatelný film, co Vám udělá v pozadí počítače fajn kulisu, ale jinak Vám nic osvětného nepřinese ()

pornohavo

Dobrý akčný film, Adkins má kvalitné bojové scény, aj keď scenár je 100 x opakovaný, predsa sa na to dobre pozerá. V minulosti by z toho bol možno aj trhák. Dnes béčko za 60% ()

StandikK

Konec film byl hodně slabý. Fakt nechápu, jak může dostávat Adkins od Barretta nafrak. Toto lze pouze ve filmu. Škoda ()

mdf

Děj nemá smysl hodnotit,to je pořád dokola,ale dva zákroky v bitkách jsem si fakt musel několikrát vracet.Scott je stále ve formě. ()