The Hole in the Ground

• Austrálie The Hole in the Ground (více)

Christopher těžce nese, že se s nimi otec nepřestěhoval. Je kvůli tomu posměchem ve třídě a jednoho dne se o tom pohádá s matkou. Uteče do nedalekého lesa, kam ho matka Sarah sleduje. Syn se jí ale ztratí a namísto toho nachází uprostřed lesa velkou díru, jako po sesuvu. Když se pak Chris vrátí a Sarah několik dní sleduje jeho jednání, zdá se jí, jakoby to nebyl vůbec její syn. Je možné, že se v lesích skrývá tajemství, o kterém nikdo neví nebo o něm nechce mluvit? (Rodriguez)

J.Mayen

Celkem zajimavy irsky pocin, s nadhernou irskou prirodou a hlavne lesy. Dum na okraji lesa, neposednej a neposlusnej parchant, kterej nepsoloucha svou matku a pravem dostane to co si zaslouzi a take ona zminovana histericka matka. Co mi ten film jenom pripominal ano uz to mam The Wretched, kterej jsem mel moznost videt nedavno. Urcite stoji oba za podivani. ()

TesterX

Za polsední dobu již třetí snímek na podobné téma. Technicky i herecky dobře zvládnuté, ale není tam nic, co by dokázalo více zaujmout. ()

Kushina

No tak byl to takový ulízaný horor. Člověk čekal, kdo ví co to nebude, a vyklubal se z toho útok kopírovacích mimozemšťanů. Nejstrašidelnější na tom byla asi ta stará střelená babka, které jebalo a rozmlátila si hlavu o okýnko. Upřímně jsem čekal něco jiného. Nechápu, jak ji došlo, že její syn bude zahrabaný někde pod zemí v kráteru a nedej bože, jak se tam dostala. Každopádně úplně dobrý horor to z mé strany nebyl. 45% ()

Emperor1

Docela příjemná atmosférická jednohubka, samozřejmě leccos mohlo být lepší ... mám rád horory s dětmi, děti dokážou být někdy hodně děsivé, člověk jim snadno skočí na ten jejich nevinný kukuč, mám doma taky dvě takové a tak jsem po shlédnutí takového filmu rád, že v tom nejsem sám ... super atmosféra, obstojné herecké výkony, ale příběh je jednoduchý, přímočarý a předvídatelný, což je škoda, bylo by fajn, kdyby film něčím vybočil a překvapil ... ()

injoy

Poměrně slušný horor, který není duchařina. V rámci hororu budu dnes štědrý, protože konečně po delší době něco solidního a dám 4 hvězdy... Reálně spíše 3. ()

RavenSpector

Bohužel tak jako většině filmů tohoto typu i tady silně chybí propracovanější mytologie. Pak by šlo o výborně natočený horor. Ovšem těchto povrchních sraček bez nápadu je za posledních pár let neskutečné množství. Škoda ()

Accuphose

Tohle bude pro mě těžký hodnocení, chtěl jsem tomu dát odpad, ale záchvěvy se najdou, hlavně v podobě hereckejch výkonů, film nemá spád, táhne se, lekačky nefungujou, zápletka taky ne.... Vlastně je celkem zbytečný na to koukat... 20% ()

Paulie2

Celkem příjemná záležitost, dost mi to připomínalo The Hallow (2015). U některých částí jsem se ale dost nudil a atmosféra někde za půlkou úplně zmizela. Na druhou stranu mě ale film skoro celou dobu držel v nejistotě a konec mě potěšil. Ne víc ani míň než 3* ()

vinducha

Na to , že to natočili asi  za 28 kaček , tak se to 1x dalo , ale pokud horor s děckem , tak zatím nepřekonán zůstává o rok mladší Anything for Jackson. ()

Lumos

Hororem bych to asi úplně nenazývala, ale špatné to také nebylo. Není to film u kterého by se člověk bál, spíše je takový odpočinkový, když se vrátíte po dvanácti hodinové směně domů a nevíte co si pustit, tak je tohle ideál. Příběhově je to vlastně zajímavé a co se týká hereckých výkonů jsou překvapivě dobré. Herečka Seána Kerslake byla pro tento film skvělou volbou. Nadchnou i některé opravdu pěkné záběry, bohužel má film i své slabé místa, kde jsem se trošku nudila. Ale jinak je to dobrý film. ()

Miroslav.Zac

Příběhy, inspirované starými (irskými) legendami, mám rád a je dobře, že ani sami Irové nepodléhají tlaku nové podivné doby, a na svoje báje a pohádky nezapomínají. ()

goauld

No Seána krajně nesympatická, čumící jako kdyby jí pokaždý uletěli všechny dvě včely, pak tu máme les (ve kterém by se jeden ztratil ani by nevěděl jak) ve kterém se ukrývá doura o rozloze pomalu 10ha a nikdo o ní neví. Snad jen ten klučina se po celou dobu chová "tajemně", že by opravdu člověk o jeho "kopii" ani nevěděl. Pak tu máme nějaké podzemí (tak x-metrů pod hlínou), kde je vzduchu habaděj s "výrobnou" kopií, aniž bychom pochopili "kde se vzali-tu se vzali" (a hlavně z čeho se vzali).... No - budou se muset Irové ještě hoooodně učit, aby to alespon mělo nějakou horrorovou kvalitu (např. od Chuckiho co si chtěl vždy hrááát ;-)). 3/4 filmu se v podstatě nic neděje a ten 10min konec to už moc nezachránil... Ano - jakoužtakouž atmosféru to mělo, ale z ní bych byl "paf" tak před 35lety (kdy v našich končinách člověk o horror nezavadil - tak možná o agitky úderníků socialistické práce :-)). Takže do kina vůbec - jen na jedno zhlédnutí doma po TV zprávách, kdy už další den po tom ani neštěknu... ()

Fiffty

Dej filmu je v celku jednoduchý a aj atmosféra je taká ponurá a temnejšia. Tempo je pomalšie, čo by nevadilo ak by to nebolo miestami trochu nudnejšie. Koniec už bol trochu lepší no, čo mi vadilo bolo, že sme sa v podstate o diere v zemi nič nedozvedeli a aj pri reakciách a správaní matky som sa čudoval ako prišla na to čo ma robiť. Nebolo to však zlé, ale nič čo by som si ešte niekedy pozrel. ()

Tossico

No, nevim. Mě to přišlo celý nějaký nudný. Celou dobu sem čekal kdy už vleze do tý díry a když už tam konečně vlezla tak jakože cože? Moc dlouho tam teda nebyla a ani sem vlastně nepochopil co to mělo celý znamenat. Škoda, možná kdyby to aspoň nebylo tak nudný, tak by to byl celkem dobrej film, ale jako horor teda moc ne. ()

lineker

Hra na velký horor bohužel nevyšla. Pár nepříjemných chvilek s tímhle filmem zažijete, ale jako celek selhává na nedotaženost a přílišnou hru na jistotu. ()

Nové Evil Dead našlo režiséra

Nové Evil Dead našlo režiséra

09.06.2020

K režii dalšího filmu z kultovní hororové série Evil Dead / Lesní duch byl najat irský filmař Lee Cronin. Ten naposledy natočil oceňovaný snímek The Hole in the Ground a taky jednu z epizod nového… (více)