poster

Beats

 • Velká Británie

  Beats

 • Slovensko

  Beats

  (festivalový název)

Drama / Komedie / Hudební

Velká Británie, 2019, 101 min

Režie:

Brian Welsh

Scénář:

Brian Welsh

Kamera:

Benjamin Kracun

Producenti:

Camilla Bray

Střih:

Robin Hill

Scénografie:

Víctor Molero
(další profese)
Nastala chyba při přehrávání videa.
 • eromar
  *****

  100% Film o bratrské lásce, svobodě a technu. Ten, kdo nikdy nebyl na ravu, nebude schopný docenit tu neuvěřitelnou autenticitu. Pro ostatní MUST SEE.(14.6.2019)

 • rashaverak
  odpad!

  Banda grazlu ktera nenecha vyspat sluny lidi a vsude kam zavita udela nechutnej neporadek.(15.6.2019)

 • Elvisjagger
  *****

  Film, který s lehkostí a citem vypovídá o touze být svobodný a přátelství, které má být rozděleno. Jednotlivé scény jsou velice vtahující a autentické. Skoro jakoby někdo dal kameru do ruky postavám tohoto filmu a ti ho celý natočili. Postavy se vymaňují z klece společnosti, ve které jsou zavření a konečně začínají být sami sebou. V ten jediný moment totiž uvidí konečně život barevně, vnímaný jejich pohledem a ne surový a černobílý, do kterého je uvrhuje již zmiňovaná společnost svými představami o správném životě. Beats je revolta. Je to jasná revolta, která o svých tématech vypovídá velice zřetelně a diváka si zaháčkuje takovým způsobem, že tomu prostě není schopen odolat. Z kina jsem odcházel s jasnou myšlenkou v hlavě a s velkým úsměvem na tváři.(12.6.2019)

 • pepo
  ****

  Vyborna zalezitost. Techno/rave/house a podobne hovadiny nemusim, no toto ma velmi bavilo. Svizne, pekne zahrane, v klucovych okamihoch strhujuce. Viac nez Trainspotting mi to pripomenulo festivalovu variaciu na Superbad (vratane niektorych podobnych scen). Skoda akurat zbytocneho ciernobieleho formatu a natahovania konca. Pre milovnikov elektronickej hudby narodenych v prvej polovici 80. rokov ide o absolutnu povinnost. Velmi silnych 8/10(17.6.2019)

 • Devilian
  ****

  The Freedom and Ecstasy. The Origins. Kdo nezažil, nepochopí.(15.6.2019)

 
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace