Přátelé - Série 4 (1997) (série)

Náhradní matka (S04E11)

(epizoda)
  • USA The One with Phoebe's Uterus

Phoebin nevlastní bratr Frank se tajně oženil se starší přítelkyní Alicí. Nemůžou však spolu mít dítě, a to trochu kazí jejich novomanželské štěstí. Vážný problém intimního charakteru řeší Chandler s Kathy. Monika a Rachel se mu snaží poradit. Phoebe chce dát Frankovi a Alici neobvyklý dárek; po dohodě s lékařem jim nabízí, že odnosí jejich dítě. (TV Nova)

Loki_Six

všechny recenze uživatele (k tomuto TV seriálu)

" A two. A one, two, three. A three. A five. A four. A three, two. Two. A two, four, six. Two, four, six. Four. Two. Two. Four, seven! Five, seven! Six, seven! Seven! Seven! Seven! Seven! Seven! Seven! Seven! Seven! Seven! And there you are. " ()

kratajirka

všechny recenze uživatele (k tomuto TV seriálu)

Monica: (k Phoebe) Užs to slíbila? Phoebe: Prý si to mám zatím jen promyslet, ale... ale co je na tom k promýšlení. Chtěla bych jim dát největší dar, jaký člověk může druhýmu člověku dát. Chandler: Donosíš jim dítě a ještě jim dáš Sony Playstation? ()

• V ďalších epizódach sa ukáže, že Chandler (Matthew Perry) sa bojí psov, ale nebojí sa psa, ktorého má v tejto epizóde Phoebe (Lisa Kudrow). (Pat.Ko)
  • Druhá po sebe idúca epizóda, keď Joey (Matt LeBlanc) dostane prácu po boku iného priateľa. Hneď v predchádzajúcej epizóde pracoval v reštaurácii u Monicy (Courteney Cox). (Pat.Ko)