Reklama

Reklama

VOD (1)

Obsahy(1)

Monika přemluví všechny přátele, aby zkusili své štěstí a zakoupili losy do loterie, v níž se právě hraje o výjimečně vysoký jackpot. Chandler se nemůže dočkat důležitého telefonátu. Doufá, že se dozví, že získal místo asistenta marketingové společnosti. Rachel s Rossem se těší, že Emma brzy začne mluvit, a proto se rozhodnou, že ze své konverzace raději vynechají všechna nevhodná slova. (TV Nova)

(více)

Recenze (4)

waits 

všechny recenze uživatele (k tomuto seriálu)

Phoebe (still very excited) I don't care, I've never won anything before, I can't believe this! Rachel Ohh. So, Pheebs, what're you going to do with your $3? Phoebe Well, it's not all mine. We all get 50 cents. Monica You know what? You can have mine. Chandler Me too. Joey Me too. Rachel Me too. (they all look at Ross) Ross I guess if everybody else is... ()

Reklama

Loki_Six 

všechny recenze uživatele (k tomuto seriálu)

Chandler - I can see the headline now: "Lottery Winners' Friend Filled With Regret, Eats Own Arm." Ross - Why would I eat my own arm? Chandler - Well, you wouldn't, but we own the paper. We can print whatever we want. ()

Galerie (3)

Zajímavosti (8)

  • Amelia Earhart, o níž mluví Ross (David Schwimmer), byla americká letkyně, která se v roce 1928 stala první ženou, co přeletěla Atlantský oceán. V roce 1937 záhadně zmizela nad Tichým oceánem. (Duoscop)
  • Socha psa na balkóne bola otočená smerom k oknu, ale keď bola Phoebe (Lisa Kudrow) vonku na balkóne, pes bol otočený opačným smerom. (Pat.Ko)

Reklama

Reklama