Reklama

Reklama

Přátelé - Série 9 (2002) (série)


Loterie (S09E18)

(epizoda)
  • USA The One with the Lottery

VOD (1)

Obsahy(1)

Monika přemluví všechny přátele, aby zkusili své štěstí a zakoupili losy do loterie, v níž se právě hraje o výjimečně vysoký jackpot. Chandler se nemůže dočkat důležitého telefonátu. Doufá, že se dozví, že získal místo asistenta marketingové společnosti. Rachel s Rossem se těší, že Emma brzy začne mluvit, a proto se rozhodnou, že ze své konverzace raději vynechají všechna nevhodná slova. (TV Nova)

(více)

Recenze (4)

waits 

všechny recenze uživatele (k tomuto seriálu)

Phoebe (still very excited) I don't care, I've never won anything before, I can't believe this! Rachel Ohh. So, Pheebs, what're you going to do with your $3? Phoebe Well, it's not all mine. We all get 50 cents. Monica You know what? You can have mine. Chandler Me too. Joey Me too. Rachel Me too. (they all look at Ross) Ross I guess if everybody else is... ()

Loki_Six 

všechny recenze uživatele (k tomuto seriálu)

Chandler - I can see the headline now: "Lottery Winners' Friend Filled With Regret, Eats Own Arm." Ross - Why would I eat my own arm? Chandler - Well, you wouldn't, but we own the paper. We can print whatever we want. ()

Reklama

Galerie (3)

Zajímavosti (7)

  • Táto epizóda sa nazýva „bottle epizóda“, kde má štáb obmedzený rozpočet. To je dôvod, prečo sa väčšina epizódy odohráva v byte Moniky (Courteney Cox) a Chandlera (Matthew Perry), okrem úvodnej scény v kaviarni a pár sekúnd, kedy Chandler telefonuje so svojím šéfom. Aj preto epizódu tvorí prevažne len hlavné herecké obsadenie. (Pat.Ko)
  • Při rozlamování kosti pro štěstí se v jednotlivých záběrech mění umístění Joeyho (Matt LeBlanc) palce na kůstce. (lorota)

Reklama

Reklama