Dvě ženy, Manu a Nadine, se vydávají na divokou jízdu. Jedna z nich byla totiž brutálně znásilněna. Nejsou to špatné holky, jen chtějí zůstat naživu, ať to stojí, co to stojí. Jsou rozzuřené na celý svět, cítí se živé jen tehdy, když zabíjí, svobodné jsou jen při sexu... Krvavý pornografický příběh. (oficiální text distributora)

Unlimit odpad!

Naprosto nechápu proč tento film byl vůbec natočen , má to snad shazovat muže a povyšovat ženy ? Paní režisérky měli asi nějakou osobní zkušenost s takovou to událostí nebo snad trpěli psychickou újmou z jejich života , potom bych to asi pochopil , ale jakožto dosud neseznámený s incidenty tohoto typu ne. Mstít se a z potěšení vraždit nevinné lidi , které s incidentem v němž byli znásilněny neúčinkovali mě přijde trochu ujeté. Ten konec se mi však líbil v duchu jsem jim to přál! Pokud to shrneme a přejdeme k vyhodnocení dospějeme k závěru Odpad! ()

T.S.Garp odpad!

Ho, ho, ho. Tak tohle ne. Jak to bylo na tom obalu? "Jenom šukaj a vražděj" nebo tak nějak. Přemýšlím, jestli jsem někdy viděl něco horšího. Jo, už si vzpomínám. Kameňák. ()

veverysiak odpad!

Keby som mal chuť rozprávať sa s vyšinutými uletencami, dal by som si vysvetliť autorom tohoto výplodu, o čo im vlastne išlo, lebo neurobili ani porno, ani sociálnu drámu, ani kriminálku, vlastne len dostrihali a pozliepali nejaké bezmyšlienkovité zábery a začapili na to smiešnu nálepku FILM. ()

m3p

Mohli z toho spraviť Sex exploitation a bolo by to výborné. Tých detajlov bolo málo a kamera moc lacná. ()

Easykill

Nevím proč, ale tenhle Francouzský, syrový, undergroundový snímek mi přirostl k srdíčku. Možná to je proto, že jsem ho viděl asi ve 12ti letech a přišlo mi to strašně přísný. Použiju své oblíbené výrazivo "cáklá pizda" protože tady máme rovnou dvě. Dvě cáklý pizdy (čti "vyfetla") ,po znásilnění kráčí dál svým špinavým světem až na jeho samotný konec. Samozřejmě přes mrtvoly! Dát všem pánům, jen to co si zaslouží! V jistých ohledech je tento "bad girls VS system" film silný a v jiných zase pokulhává, ale já ho mám prostě rád. Hlavní protagonistky se reálně dřív obě živily jako pornoherečky. Raffaëla se po tomto snímku "fuck me" dostala z pornoprůmyslu pryč. Dokonce stihla vydat i knihu. Ke Karen, ale už osud tak příznivý nebyl a v roce 2005 spáchala sebevraždu. ()

X_B_D

Dobré. Nehledat žádná skrytá poselství, ale pouhou syrovost doby. Karen Lancaume je prostě dokonalá, tedy vlastně byla dokonalá do roku 2005, kdy jaksi spáchala sebevraždu. ()

Chlo0opek

Syrová atmosféra Takových normálních zabijáků po francouzsku. Sex, násilí, nevybíravé výrazy.. Náš dabing byl nepovedený, jinak v celém filmu pouze zabíjení, ale mě stejně zaujal.. ()

RozaMadMax

Jo na některé scény si pamatuju dodnes. Viděl jsem to jako 16 klučina a poprvé v životě jsem zažil, že z plného kina odešlo 80% návštěvníků. No hold to není film pro každého. ()

Roper

1* za Karen Lancaume a 2 za Raffaelu Anderson... Neberte to osobne, film nestal dejovo absolutne za nic, ale tie dve baby ho skraslili :-) ()

JARDAHONDA odpad!

Nechutný pornografický snímek,,,kde parta prasat z pornobranže znásilńují ženy...neúcta k ženám ,,,humus na entou...Závěr : nic jiného než ODPAD !! ()

Jste Otrlý divák?

Jste Otrlý divák?