Miluji tě k sežrání

• Francie Trouble Every Day (více)

Pan doktor Shane Brown se před nedávnem oženil a právě se svou manželkou June vyrážejí na svatební cestu do Paříže. Nutno podotknout, že paní Brownová vůbec netuší, koho že si to vlastně vzala. Její muž kdysi pracoval na lékařském výzkumu sexuálních úchylek spojených s kanibalizmem a bohužel se na něm experiment, jehož byl svědkem, velmi podepsal. (oficiální text distributora)

delta9THC

Podle mě je film všemi hodnotitely absolutně nepochopený. Níkdo z Vás se nedokázal vcítit do hloubky prožitků postav! ()

doollaar

Sice stary ,ale presto velmi zajimave nechutny film,dost se u toho dokazi odreagovat,.Asi semnou nikdo nebude souhlasit,ale je to opravdu zajimave provedeni filmu. ()

tutkaha

Víceméně sdílím názor: kocabka, Cushing. Na tenhle film není možné zapomenout. Zajímavé pojetí plynutí děje. Dlouhé scény mne nenudily, naopak vyvolávaly napětí. Vincenta Galla zbožňuju, ale nejen kvůli němu to stojí za to. Doporučuju ale pouze ke kritickému zhlédnutí, bez očekávání a předsudků. ()

uprchlice

Příběh o ničem.Aspoň 20 minut se tam vůbec nemluví, takže jako fakt velká nuda.Pak tam ženská málem sní chlapa, takže jako nuda a hnus! ()

Prehistar_ odpad!

Tak na tento film rozhodně nejde koukat. Postrádá jakýkoli příběh, jediná věc, která by mohla být zajimavá, jsou ty krvavé scény, ale těch je tam opravdu málo, a navíc nejsou vytvořeny ňák zvlášť umně. Nedívát. Prej to dokonce vyhrálo cenu v Cannes......kam ten svět zpěje ()

PeeTRSs

tohle byl fakt naser,vubec sem ten film nepochopil ale ta brutalita je tady fakt drsna hl. s tou holkou ke konci,to sem ziral ()

Pollini

Tak tedy, zrovna hodně se tam toho neudálo. Popisek je dosti zavádějící. Děj se vleče, složité situace vyústí v primitivní rozuzlení. Zpočátku se zdá, že děj má dvě linie, ale jedna vede nikam a druhá k nevyhnutelnému, což divák tuší tak nějak od začátku, žádné překvapení nakonec. Hudba hodně divná a nevím, jestli je to v tomto případě dobře nebo špatně. Dle mého názoru ten film není špatný, akorát moc dlouhý. Nicméně 5* ve své úzké kategorii. ()

Luxurka odpad!

...kdyz si vzpomenu ze jsem tohle podporila koupi listku tak bych si pleskla jednu z kazdy strany...ne, vic! To bylo poprve a naposled, co jsem odesla z kina! Vetsi peachovinu jsem nevidela!!! ()