Top Dog

Norm Baron

Kostýmy:

Verkina Flower
  • Pohrobek

Norris už dlouho není ve své "top - formě". Bodejť by ne. A tak si na pomoc vezme opravdového psího policajta, který ovládá bojová umění snad ještě lépe než sám Chuck. Píše se tady, že film je zároveň žánru akčního, komického, kriminální a navíc se jedná o thriller. Marně přemýšlím, z čeho tu je nejvíc. Asi ode všeho stejně - tedy VELKÝ KULOVÝ!(26.3.2005)

• saluki

Film byl vazne o h*vne, Chuck byl otresny ze i ja bych to zahrala lip, pribeh a vsechno kolem taky - docela me zaujalo, ze takova obycejna americka babicka vi presne, kdy jsou Hitlerovy narozeniny! Hvezdy davam jen za supr pejska, ten za nic nemuze. Co me fascinovalo byl nejuchylnejsi "psi dabing" jaky jsem kdy slysela (v original eng verzi). Pes vydaval naprosto desive zvuky at uz jedl, spal, stopoval atd. a bez vizualu jsem mela pocit, ze sleduju dokument o pareni divokych prasat.(20.9.2017)

Je to mierne nadpriemerná akčná komédia s Chuckom Norrisom, ktorá parí medzi jeho najhoršie filmy. Má nie moc zaujímavý a pritom často používaný príbeh o policajtovi, ktorý za partnera dostane skúseného policajného psa, ktorý práve prišiel o pána, čo sa policajtovi moc nepáči, ale postupne si na seba zvykajú. Tento príbeh moc nemám rád, ale kvôli krátkej dĺžke a celkom slušnému spracovaniu sa na film dá bez problémov pozerať. Obsahuje snád´ všetko, čo je pre podobné filmy typické, ale tu je ešte doplnená rasistická organizácia v pozícii hlavných záporákov. Akcie tu až tak moc nie je, čo ma ani v tomto type filmu neprekvapuje, Norris sa zúčastní jednej veľkej bitky a ešte niekoľkých kratších súbojov, ale na Norrisa je to rozhodne podpriemer, čo sa ich kvality týka. Celkom dobre tu funguje humor, nájde sa tu niekoľko dobrých vtipných scén a viet. Čo sa týka samotného Norrisa, tak tu pôsobí dobrým dojmom a aj humor mu ide dobre. Síce tento film je asi tým najlepším v rámci podobných filmov, ale stále je to len mierny nadpriemer. Dá sa nań bez problémov pozrieť, ale asi iba raz a Norris má množstvo omnoho lepších filmov. V rámci jeho filmografie je to prakticky zbytočný film. Objektívna vkalita filmu- 50%, film sa páči mne na 56%(19.1.2010)

• Krastom

Líbila se mi jedna scéna, ve které je Chuck Norris versus šestnáct odhodlaných týpků. Zřídil je pořádně, ale aby to vypadalo věrohodně, tak se od nich nakonec nechal taky trochu zbít. Druhý den byl přesně podle mých očekávání OK. Jinak příběh psího detektiva nevim, nevim. Nemám rád, když se ve filmech přeceňují schopnosti zvířat.(8.12.2014)

• malylada

Čekal jsem větší tragédii a vlastně to není tak hrozné. Jde poznat, že výběr psího hrdiny asi nebyl ideální a už jich lepších ve filmu pobíhalo. Tvůrci museli hodně trpělivě stříhat scény, aby aspoň něco s psím policistou bylo použitelné. Chuck je v akčních scénách perfektní, v rámci filmů z tohoto období. Když člověk akceptuje fakt kolem hloupých situací se psem, tak zápletka docela utíká a nakonec to z Chuckových filmů není ten nejhorší......4/10(10.2.2017)

• - Synové Chucka Norrise, Eric a Mike (v titulcích uveden jako Michael Norris), pracovali na filmu jako kaskadéři. Eric Norris ještě dělal koordinátora kaskadérů druhého natáčecího štábu a v malé roli si zahrál člena hraniční hlídky, který pije kafe z kelímku. (Rominator)

• - Policejního psa Reno si zahrála fenka Betty. (Rominator)

• - Film byl kritizován za nápadnou podobnost s filmy ze série K-9 a Turner & Hooch (1989). (Terva)