The Ant, an Introduction (S01E09) (epizoda)

Komedie

Velká Británie, 1969, 29 min

Komentáře uživatelů k epizodě (3)

Holič, který chce být drvoštěpem, který chce být děvčetem, Brian Islam a Brucie a jejich taneček, muž s magnetofonem v nose, výprava na dva vrcholy Kilimandžára, Ken Shabby, který po třech letech dostane kartáč, a na závěr Brian Lovnick (to je jako to, co má glóbus v pase, ale s L) vyzve Carol Cleveland, aby ukázala kozy, a pak si sedne na kočku.(15.12.2017)

Skvělý úvod deváté epizody diváka seznámí s fyziognomií lamy, která žije ve všech větších jihoamerických řekách. Následující skeč z holičství obsahuje známý dřevorubecký song, později jsme seznámeni s typickou ukázkou anglického honu a v závěru uspořádá Graham Chapman večírek, o němž ani nevěděl. Tento díl Cirkusu je opět plný anglického humoru, absurdit a naštěstí i naprosto netolerantních vtipů, které mám tak rád. Pět hvězdiček bylo nevyhnutelných.(2.8.2017)

Lamy, skeč s holičem, co nenávidí stříhání,The Lumberjack Song, Gumby, Výprava na Kilimandžáro, jeden z těch lepších dílů MPFC, tudíž jeden z nejlepších. Klasika od začátku do konce.(9.2.2018)