Marina (Daniella Pineda) se vrací po patnácti letech z ústavu do běžného života. Její sestra Alice (Elle LaMont) si ji vezme k sobě domů. Jenže temné minulosti a jejím hříchům se nedá utéct. Marina se jim bude muset postavit a čelit tak temné legendě Mercy Black! (Rodriguez)

Shanen29

Po Open Windows s Elijahem Woodem natočil Egerton další ,ale mnohem lepší horor Merci Black,který určitě uspokojí více,jelikož propracovanost a kvalitnější scenář dostal lepší fazonu . ()

jkpj22

Sympatické, ale dost předvídatelné dílko, od kterého jsem si hodně sliboval, ale dostal jsem jen dva dobré záběry. Hodnotím jako lepší dvě hvězdy. ()

J.Mayen

Tak tohle bylo opravdu hodně slabé, to se moc nepovedlo teda a já jsem se celou stopáž velmi nudil. Ve finále dorazí hadrová panenka vycpaná prutama a udělá bububu. Takhle si horor opravdu nepředstavuj, žádná atmosféra, blbej děj, trapný herci. Určitě bych každému doporučil se něčemu takovýmu velkým obloukem vyhnout. ()

brasek

Príbeh ma od začiatku nudil, niektoré scény mali na mňa emočný účinok ale pripadali mi ako neoriginálne. Nemal som pocit, že by sa pracovalo s atmosférou. Celkový dojem je taký nijaký, podpriemerný príbeh sem tam pretkaný pokusom o horor. Problém je možno vtom, že scenárista i režisér je tá istá osoba a chcelo by to pohľad niekoho úplne iného. ()

Ace.A.T.L.

Potenciál to má velkej. Mohla bejt nová temná postava, ale nevyužili to ani náhodou. Začalo to slibně a pak se to celý svezlo k zemi a u země se to táhlo celej film a zakončilo se to naprosto předvídatelně. Chvílema to bylo až zbytečný a spíš směšný, než strašidelný. Jako celek to na víc, jak na 2* nemá ani náhodou. Takže za mě 2* a NEDOPORUČUJU ()

Emperor1

Téma není sice úplně originální, ale kompenzuje to dobře zpracovaný děj, sympatické herecké obsazení, příjemně temná atmosféra a líbil se mi "nedobrý" konec. V rámci žánru to nebyl až tak špatný snímek, samozřejmě to nedosahuje kvalit např. Babadooka, natož Kruhu, ale vzhledem k tomu, že jsem od toho nic moc nečekal, to pro mě bylo docela milé překvapení. ()

Pan.Antonin

"Nevíte, kdo je Mercy Black?" "To asi ne." "Myslím, že žije v mém domě." Na vymyšlení si imaginárního přítele není nic špatného, dokud vás nedonutí spáchat vraždu či se nestane skutečným. Při sledování příběhu o démonovi Černé Mercy si nejde nevzpomenout na historky o Slendermanovi (koneckonců sám režisér přiznal inspiraci) a třeba také na filmového Boogeymana. Na první pohled to nevypadá nijak originálně (a zrovna já proti rutinérské filmařině nic nemám), přesto má příběh něco, co jej nevšedním dělá. A to je taková nerozhodnost, takové kolísání mezi skutečností a nadpřirozenem, mezi duchy a mezi realitou. Hlavně v závěru to jde ze strany na stranu jako kyvadlo. Mezi největší klady řadím herecké výkony hlavních postav, zvládnuté hororové momenty s dobrou atmosférou a dějové zvraty v závěru. Některé postavy však nejsou buď dobře napsané, dobře zahrané, případně dostatečně využité. A samotný vzhled Mercy Black diváka taky moc nepotěší. Tři hvězdy. "Spiders live inside her, and Mercy knows my name. You can never find her, unless you give her pain" ()

Accuphose

Film nám představí námět a hlavní zápletku, okolo které se má postupně proplétat dějová linie, nicméně veškeré dramaturgické prvky jsou hrozně laciné a působí spíš směšně, než aby navodily atmosféru strachu a stísněnosti. A ačkoliv je zápletka jasná, tak vás ta konkrétní podoba stejně překvapí. Karty byly rozdány a bohužel ačkoliv má film nějaká esa, ty nepřijdou do hry a hraje se s nízkými kartami. Což je věčná škoda. Nicméně úplnej závěr to trošku zvedne. Jedna hvězdička za tlouštíka v oprátce, druhá za hlavní představitelku a třetí za závěr. Ale kdyby se to udělalo líp, mělo to potenciál na plnej počet. A ten ode mne v hororovém žánru, jen tak něco neuvidí. ()

AmunRa

Když se rozhodneš věřit na příšeru, příšera se rozhodne věřit na tebe. Učebnicově natočené urban legend o zrození nové noční můry z víry tří kamarádek. Učebnicově, proto možná chladně a bez emocí. Herecké výkony druhé kategorie se ve spojení s neinvenční režií se snoubí do zbytečného a nezajímavého filmu. Téma samo o sobě je přesto zajímavé, kamera dobře zpracovaná a herecké výkony nejsou vyloženě odfláknuté, takže za dva bodíky to stojí. ()