Batman vs. Teenage Mutant Ninja Turtles je animovaný crossover podle komiksu od DC Comics a IDW. Želvy Ninja přichází do Batmanova Gotham City zjistit, co plánuje Foot Klan a jejich vůdce Trhač společně s ligou Assassínů a Jokerem. Dokáží společně Batman a Želvy Ninja porazit nejzběsilejší lotry obou dimenzí? (Agent24)

david.babick

Batman vs. Trhač je jedná velká onanie a jejich souboj ukojil každého fanouška včetně mě :-) ale Joker jako had, Mr. Freeze jako medvěd a ostatní záporáci jako zvířátka zkazili celkový dojem...lepší tři ()

KukulienkaHO

Hneď na začiatok chcem napísať, že komix som nečítal. Akonáhle som sa dozvedel, že sa chystá Batman vs. Teenage Mutant Ninja Turtles bol som vo vytržení a potom, čo som videl trailer som si vravel: "Toto bude BOMBA". Ale keď som si pozrel výsledný film bol som sklamaný. Stopáž je veľmi krátka a to je aj dôvod, prečo tu sú tak slabé charakteri. Skrz krátku stopáž sa nedali postavy viac vykresliť a áno, všetkých poznáme z iných filmov, ale aj tak som si v tomto filme nedokázal k postavám vytvoriť nejaký väčší vzťah. To o postavách, že majú slabé charakteri však neplatí o Trhačovi, ktorý film jasne zdvíha o pol stupňa vyššie. Veľmi ma sklamalo aj to ako animátori spravili zmutovaných záporákov z DC. Prečo preboha museli všetci (až na jednu výnimku) zmutovať na zviera? Napr.: Mr. Freeze zmutoval na ľadového medveďa, keby mali tvorcovia väčšiu fantáziu, dokázali by zneho spraviť niečo ako chodiaci kus ľadu, lenže to by chcelo zapojiť trošku fantázie. A to ani nehovorím o tom, že niektorí zmutovali úplne odveci, napr.: Joker zmutoval na hada. Z jedného bojovníka Foot Clanu sa stal dokonca dinosaurus, jako really? Celý film pôsobý takým "MEH" dojmom, ale máte z neho pocit, že úmysel tvorcov bolo spraviť niečo veľkolepé, nuž nevydalo. Možno keby bol film hraný, tak by pôsobil lepším dojmom, ale určite by bol moc drahý. P.S.: Po titulkách nasleduje ešte krátka scéna (ktorá je podľa mňa až moc pritiahnutá za vlasy). ()

Agent24

Parádní komiksový film. Želvy Ninja mám rád už od mala a Batmana taky takže když jsem se dozvěděl, že bude animovaný film tak jsem měl obrovskou radost. Mám strašnou radost, že se to ve filmu řeže hlava nehlava a dokonce je to snad poprvé kdy vidíme u Želv Ninja krev. Doufám, že bude druhý díl, protože konec naznačil, že ano. 100%!!! ()

Grimes

Recenze bez spoilerů: Je to boží, odvážil bych se říct, že je to za poslední dva roky od Justice League Dark nejlepší kreslený film(ne animovaný, protože to by byl Spider-Man: Into the Spider-Verse), který jsem viděl. Spojení Nickelodeon a Warner Brothers se opravdu podařilo. Má to skvělý rozjezd, který vás ihned dostane do děje a který obsahuje i boj mezi Trhačem a Batmanem. Dějová linka jede jako po másle, bez hluchých míst, je to našpikované easter eggy a hláškami, které pobaví znalce obou univerz, neznalého diváka i děti. Film srší vtipem vlastním TMNT a Batman je tu stále seriozní postava, která želvy bere s repektem a zachovává si svoji jak vážnou tak lidsky spravedlivou tvář, jakou u Batmana mám rád. Pokud bych to měl srovnávat s komiksem, tak bych komiks označil jako Alfa a film jako Beta verzi. Některé postavy z komiksu vynechali, ale zase rozvedli scény, které v komiksu tolik prostoru nedostaly.Což může být záměrně, protože komiks má dvě části a tak si nejspíš nechávají jisté věci na pokračování. Takže je rozhodně do budoucna na co se těšit. ()

Taylor Drood

Tak tohle jsem vážně nečekal. Funguje a vypadá to dost dobře. Je tu obsažena temnota Batmana a i humor a odlehčenost želv. Každý si tu prijde na své. Film komiksu rozhodně ostudu nedělá. Už teď se těším na pokračování! ()

Rhaegar

Nedočkáte se sice žádného příběhu, ale zato se Batman a Žlevy pořád celých 90 minut s někým řežou. Jakou akční jednohubka super. ()

Megahead

Z môjho pohľadu najlepší animovaný Batman. Nečakal som od toho moc (po skúsenosti s inými dielmi), ale toto malo nie len príbeh, ale aj dobré hlášky. Kombináciu Batman vs. Teenage Mutant Ninja Turtles jednoznačne odporúčam. ()

JohnDark

Batman vs. Teenage Mutant Ninja Turtles, Animovaný, USA 2019, R: Jake Castorena, Joung Gil Lee, H: Troy Baker, Eric Bauza, Darren Criss, Kyle Mooney, Baron Vaughn, Carlos Alazraqui, Cas Anvar, Rachel Bloom, John DiMaggio, Keith Ferguson, Brian George, Ben Giroux, 80% ()