Pan Monk je na falešné stopě (S03E10) (epizoda)

  • USA

    Mr. Monk and the Red Herring

  • Slovensko

    Pán Monk a červená rybička

Komedie / Krimi / Drama / Mysteriózní

USA, 2005, 44 min

Režie:

Randy Zisk

Scénář:

Andy Breckman

Hudba:

Jeff Beal

Scénografie:

Chuck Parker

Kostýmy:

Ileane Meltzer
(další profese)
  • - Když Natalie Teeger (Traylor Howard) při své první návštěvě bytu „slavného detektiva“ hasí oheň odpadkového koše v kuchyni, tak ústí hasicího přístroje je skloněno k nádobě ručního hasičáku, přestože když si ho těsně předtím sebrala Monkovi bylo vodorovně. Při následném odložení hasičáku na stůl je jeho ústí zpět ve vodorovné poloze, ale když si potom pan Monk (Tony Shalhoub) prohlíží návod k použití (mrmlajíce přitom, „že bude muset napsat výrobci“), tak už je ústí opět skloněné dolů. (Lasskoun)

  • - Učitel dcery Natalie Teeger nesprávně říká, že „zlaté rybky se dožívají maximálně 1,5 roku“, což je však holý nesmysl, jelikož tento druh ryb pohlavně dospívá mezi druhým a třetím rokem života, tudíž by se neměly jak množit. Tzv. „Zlatá rybka“ (Karas zlatý / Carassius auratus – vyšlechtěný z Karase stříbřitého / Carassius gibelio) se běžně dožívá 5–10 roků, výjimečně až 15 let. Značná část tohoto dílu je tak vystavěna na zcela neexistující zápletce. (Lasskoun)

 
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace